Par mums

Happy Join UP! tourist

Ceļošana ar Join UP! Baltic.
Pievienojieties mums!

Dzīve mainās tad, kad tajā parādās ceļojumi.
Un mēs, Join UP, zinām kā padarīt katru jūsu ceļojumu perfektu.

Kāpēc?

Pieredze. Join UP! ir tūroperators no Ukrainas, kura vēsture sākās 2010. gadā. Šajā laikā uzņēmums ir kļuvis par līderi tūrisma jomā, atvaļinājumā nosūtot vairāk nekā 1 miljonu ceļotāju gadā.

Ģeogrāfija. Tūroperators jau veiksmīgi darbojas Baltijas valstu, Ukrainas, Moldovas, Rumānijas un Kazahstānas tirgos.

Daudzveidība. Mēs piedāvājam spēcīgu produktu un labas cenas pateicoties lielām akcijām visos tirgos, daudz ekskluzīvu viesnīcu. Mēs vienmēr cenšamies atklāt jums jaunas, eksotiskas valstis un konceptuālu pieeju atpūtai jums jau zināmās vietās.

Stratēģiskie partneri. Kopš 2018. gada nozīmīgs Join UP! partneris ir SkyUp Airlines. Pārvadātājam ir 12 modernas vidēja attāluma lidmašīnas. Flotes vidējais vecums ir 14 gadi. Tāpat piedāvājam papildu pakalpojumus - sēdvietas izvēle lidmašīnā, papildu bagāža, dzīvnieku pārvadāšana.

Kompetence. Jā, mums ir liela pieredze tūrisma nozarē, mēs aktīvi paplašināmies, veidojam jaunas tendences un palīdzam ar mums strādājošo aģentūru izaugsmei un attīstībai. Mēs zinām kā un protam izveidot lielisku tūrisma produktu, kas tagad ir pieejams arī Baltijas valstīs.

Misija un vērtības. Mūsu mērķis ir iesaistīt cilvēkus ceļojumos tā, lai tas mainītu viņu pasaules redzējumu. Mēs uzskatām, ka ceļošana ir kas vairāk nekā atvaļinājums, tā ir daļa no iedvesmas nākotnes sasniegumiem un iespēja vienmēr būt atvērtam jaunam.

Join UP! Baltijas valstīs

Klātbūtne Baltijā. Join UP! Baltic vērās vaļā 2022. gada 13. aprīlī, un šobrīd tūroperators darbojas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Mūsu biroji gaida jūs Viļņā, Tallinā un Rīgā (galvenais birojs Baltijas valstīs).

Komanda. Baltijas komanda ir profesionāļi ar ilggadēju pieredzi tūrismā, kuriem ir pilnīga informācija par produktu un kuri palīdzēs visos sadarbības jautājumos.

Ceļojumi ikvienam. Mūsu portfelī ir jebkura veida atvaļinājums: ģimenēm ar bērniem, lieliem uzņēmumiem, tiem, kuri nevar iedomāties savu atpūtu bez sporta vai ballītēm, tiem, kas vēlas privātumu un romantiku – mēs vienmēr palīdzēsim atrast ideālo variantu!

Biroji

 • Galvenais ofiss:
  Biznesa centrs "Unity", 2. stāvs
  LV-1058
 • Pārstāvniecība Viļņā:
  Biznesa centrs "One: , 2. stāvs
  Ukmerges iela 322, Viļņa, Lietuva 06142
  LT-12106
 • Pārstāvniecība Tallinā:
  Biznesa centrs "Zenith", 4. stāvs
  Narva mnt 7B - 403, Tallina, Igaunija
  EE-10117

Kontakti

Telefona numurs

logo-up icon