About us

Happy Join UP! tourist

Ceļošana ar Join UP! Baltic.
Pievienojies!

Dzīve mainās tad, kad tajā parādās ceļojumi.
Un mēs, Join UP, zinām, kā padarīt katru jūsu ceļojumu perfektu.

Kāpēc?

Pieredze. Join UP! ir tūroperators no Ukrainas, kura vēsture sākās 2010. gadā. Šajā laikā uzņēmums ir kļuvis par līderi tūrisma jomā, atvaļinājumā nosūtot vairāk nekā 1 miljonu ceļotāju gadā.

Ģeogrāfija. Tūroperators jau veiksmīgi darbojas Baltijas valstu, Ukrainas, Moldovas un Kazahstānas tirgos.

Daudzveidība. Mūsu portfelī ir vairāk nekā 50 galamērķu. Mēs vienmēr cenšamies atklāt jums jaunas, eksotiskas valstis un konceptuālu pieeju atpūtai jums jau zināmās vietās. Šrilanka, Tanzānija, Madeira – mēs jums piedāvāsim foršus, jaunus galamērķus katrai sezonai.

Stratēģiskie partneri. Kopš 2018. gada nozīmīgs Join UP! partneris ir SkyUp Airlines. Pārvadātājam ir 15 modernas vidēja attāluma lidmašīnas. Flotes vidējais vecums ir 14,5 gadi.

Ekspertīze. Jā, mums ir liela pieredze tūrisma nozarē, mēs aktīvi paplašināmies, veidojam jaunas tendences un palīdzam ar mums strādājošo aģentūru izaugsmei un attīstībai. Mēs zinām kā un mākam izveidot lielisku tūrisma produktu, kas tagad būs pieejams arī Baltijas valstīs.

Misija un vērtības. Mūsu mērķis ir iesaistīt cilvēkus ceļojumos tā, lai tas mainītu viņu pasaules redzējumu. Mēs uzskatām, ka ceļošana ir kas vairāk nekā atvaļinājums, tā ir daļa no iedvesmas, nākotnes sasniegumiem un iespēja vienmēr būt atvērtam jaunam.

Join UP! Baltijas valstīs

Klātbūtne Baltijā. Join UP! Baltic tika atvērts 2022. gada 13. aprīlī, un šobrīd tūroperators darbojas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Mūsu biroji gaida jūs Viļņā, Tallinā un Rīgā (galvenais birojs Baltijas valstīs).

Komanda. Join UP! Baltic vada Gediminas Kerys, kurš tūrisma nozarē strādā jau 18 gadus un kuram ir liela pieredze saskarsmē gan ar aģentiem, gan tūristiem. Baltijas komanda ir profesionāļi ar ilggadēju pieredzi tūrismā, kuriem ir pilnīga informācija par produktu un kuri palīdzēs visos sadarbības jautājumos.

Virzieni. Join UP! Baltic 2022. gada vasaras sezona sākas ar tūrēm uz Turciju, un drīzumā mēs jūs iepriecināsim ar tūrēm uz Ēģipti, Zanzibāru un Grieķijas salām (Zakintosa - izlidošana tikai no Viļņas un Tallinas un Krēta). Un šis saraksts pieaugs.

Ceļojumi ikvienam. Mūsu portfelī ir jebkura veida atvaļinājums: ģimenēm ar bērniem, lieliem uzņēmumiem, tiem, kuri nevar iedomāties savu atpūtu bez sporta vai ballītēm, tiem, kas vēlas privātumu un romantiku – mēs vienmēr palīdzēsim atrast ideālo variantu!

Biroji

 • Galvenais ofiss:
  Vienības gatve 109, Rīga, Latvija
  LV-1058
 • Pārstāvniecība Viļņā:
  Manufaktūrų g. 20- 196
  LT-11342
 • Pārstāvniecība Tallinā:
  Narva mnt 7B - 401
  EE-10117

Kontakti

Telefona numurs

logo-up icon