location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Ēģipte

Egypte ir ļoti populārs tūrisma galamērķis ar plašu piedāvājumu dažādām aktivitātēm un apskates objektiem. Šeit var apmeklēt senās faraonu pilsētas un piramīdas, kā arī dīvainas oāzes un karalienes Kleopatras mītnes. Tūristi tiek pievilināti ērtām pludmalēm, kur var nodarboties ar ūdenssportu un iegremdēties krāšņajā akvārijā vai izbaudīt nomierinošus relaksācijas pasākumus spa centrā. Turklāt Egypte ir slavena ar gardu ēdienu un tradicionālo tēju, kas lieliski papildina vietējos kultūras un vēsturiskos daudzveidīgos apšuvumus.

Ēdiens Ēģipte

Egyptē ir daudz dažādu vietu, kur var ieturēt garšīgu maltīti.

1. Tradicionālās ēsmas: Ja vēlaties nobaudīt tradicionālo ēdienu, ieteicams apmeklēt vietējos restorānus, piemēram, "Koshary Abou Tarek" vai "Felfela". Tie piedāvā dažādus ēdienus, piemēram, koshary, falafels, hummus un izaugsmīgu Hashweh.

2. Starptautiskās virtuves: Ja meklējat starptautiskas maltītes, jums vajadzētu apmeklēt elitāros restorānus pašreizējo viesnīcu rajonās. Piemēram, viesnīcas Hilton, Four Seasons, Marriott piedāvā arī gardas maltītes.

3. Dzirnavas: Dzirnavās jūs variet ieturēt garšīgu maltīti un baudīt skatu uz Nīlas upi. Viens no populārākajiem dzirnavu restorāniem ir "Al-Masryeen". Tie piedāvā tradicionālas, garšīgas maltītes par saprātīgu cenu.

4. Mūzikas klubi: Ja vēlaties baudīt maltīti uz mūzikas fona, jūs variet apmeklēt dažādus restorānus un kafejnīcas pie Khan el-Khalili bazāra, piemēram, El Fishawy. Tie piedāvā tradicionālas maltītes kopā ar dzīvo mūziku.

Tā kā turistu skaits Egyptē būtiski ir samazinājies pēdējo gadu laikā, ir daudz šādu vietu nav tik populāri kā iepriekš, tāpēc, ka viesmīlības nozare ir pārstrādājoša. Tomēr vietējais ceļvedis var palīdzēt atklāt daudzas unikālas maltītes un restorānus gan pašā Kairā, gan citās pilsētās un reģionos.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Ēģipte

Egypt ir viens no slavenākajiem un vēsturiski nozīmīgākajiem ceļojumu galamērķiem pasaulē. Tūristiem ir daudzas iespējas aplūkot seno kultūru, skaistos ainavas, arheoloģiskos pieminekļus un piesātinātu vēsturi.

1. Piramīdas un Sfinksi - vispopulārākais tūrisma objekts, kas satricina cilvēku iztēli un dod iespēju apskatīt vēsturiskas piramīdas, kas izbūvētas jau pirms vairākiem tūkstošiem gadu.

2. Karnakas tempļi - vecākais un slavenākais tempļu komplekss Eģiptē, kurā var redzēt vairākus tempļus, ietverot Ēģiptes senās kultūras vērtības.

3. Nīlas krasts - Eģiptes galvenās upes krastā varēsiet smelt prieku no laika, ēstēt, dzērt dzīvīgās mūzikas pavadījumā uz ēģiptiešu kuģiem.

4. Luxoras templis un leģionāru sala - Luxoras templis ir viens no vēsturiski bagātākajiem tempļiem Eģiptē un ir pakļauts UNESCO pasaules mantojuma vietām sarakstam.

5. Šarmelšeihas - skaisto rafa un drosmīgo pludmales, Šarmelšeihas ir slavenākās tūrisma vides Eģiptē, kur var atrast ekskursijas ūdens dzīvē un pārsteidzošiem peldkostīmiem.

6. Krēdas kalni - varēsit apskatīt un doties ekskursijā uz krēdas kalniem, kas ir slaveni ar savām akvārijām, kā arī jūsu priekšā būs izcilas ainavas.

7. Eģiptes vēsturiskās pilsētas - tūristi var doties dažādās pilsētās, piemēram, Asuānā, Karnakā, Kairā, Leinā un citas, lai iepazītu galvenos Eģiptes vēsturiskos pieminekļus.

Egypt piedāvā daudz unikālas un interesantas vietas, un ir drošs, ka ceļotāji atradīs piemērotu ekskursiju katram savam garšniecības un vēlmēm.

Labākais laiks ceļošanai

Klimatiski labākais laiks, lai dotos uz Ēģipti, ir no septembra līdz novembrim un no februāra līdz maijam. Šajās mēnešos gaisa temperatūra ir apmēram 25-30 grādi, un ir mazāk mitruma un nokrišņu. Lai izvairītos no mēnešiem, kad ir galvenokārt karstāk un mitrāk, jums vajadzētu izvairīties no augusta līdz septembrim. Tomēr, ja esat gatavs panest karsto un drūmo laiku, jūlijā un augustā var atrast labus piedāvājumus ceļojumiem un viesnīcām, jo tajā laikā tūristu aktivitāte samazinās.

Loading...
logo-up icon