location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Apvienotie Arābu Emirāti

Apvienotie Arābu Emirāti (UAE) ir viena no populārākajām tūristu vietām pasaulē. Šajā valstī atrodas daudz unikālu un aizraujošu vietu, kas ne tikai pārsteidz ar savu skaistumu, bet arī piedāvā dažādas aktivitātes un atrakcijas.

Dubaija ir viena no visvairāk apmeklētajām pilsētām UAE, kas ir pazīstama ar savu pasakaino un ekskluzīvo dzīvesveidu. Tās slavenību viesnīcas, kā arī vairāk nekā 800 metrus augstais Burdž Kalifa ir pievilcības punkti daudziem tūristiem. Te var apmeklēt dažādas pārtikas tirgus, veikalus un izklaides vietu, piemēram, Burdž Al Arab viesnīcu.

Abu Dabī ir vēl viena no populārākajām tūristu galamērķīm, kas piedāvā daudzus kultūras un vēsturiskos objektus, kā arī iepirkšanās centrus un izklaides parkus. Abudabi grandiozos un neparastajos celtnēs, piemēram, šejkas Zajas Smaragda un lielbritu mužotajā emirāta pils, tūristi var iepazīties ar vietējo kultūru un dzīvesveidu.

Savukārt Rasalhimā ar savu skaidro, tirkīza krāsu ūdeni un baltu smilšu pludmales ir populārs galamērķis pludmales mīļotājiem, kas vēlas atpūsties un baudīt jūras klimatu. Te var izmēģināt dažādas ūdens sporta veidus, piemēram, snorkeļošanu, vindsērfošanu un ūdens motociklu braukšanu.

Visbeidzot, Al Ain ir citas interesantas un aizraujošas tūristu apskates vietas, piemēram, maģiski oāzes, muzeji un vēsturiskas pilsētas. Šī ir fantastiska vieta, kas ļauj tūristiem baudīt tālu no pilsētas atpūtu un baudīt fantastisku dabas skaistumu un kultūras mantojumu.

Tādējādi, apmeklējot Apvienoto Arābu Emirātus, tūristi var saskarties ar vairākām kultūrām, apskatīt šķietami bezgalīgo tūrisma objektu sarakstu un baudīt neaizmirstamu atpūtu pie skaistajām pludmalēm un kūrortos. UAE vienmēr būs neaizmirstama pieredze jebkuram tūristam, kas apmeklē šo valsti.

Ēdiens Apvienotie Arābu Emirāti

UAE (Apvienotie Arābu Emirāti) ir bagāts un daudzveidīgs kulinārijas galamērķis. Ja Jūs esat tūrists, iesakām jums izmēģināt reģionālās delikateses, piemēram, hummusu, tabbuouleh salāti, falafelus un shawarmas. Jebkuru no šiem ēdieniem varat izbaudīt vietējos restorānos vai ielas ēdamvietās.

Ir arī vairāki tradicionālie ēdieni, kuriem ir sena vēsture un kuriem ir simboliska nozīme valsts kultūrā. Piemēram, khuzi ir teļa gaļa, kas gatavota kopā ar rīsiem un daudzām garšvielām un ir ļoti populāra lidojumu uzņēmumos.

Ja vēlaties izmēģināt kādu no liela calibre ēdieniem, tad neaizmirstiet apmeklēt lokāli slavenu restorānu "Al Fanar". Šeit jūs varēsit atrast tradicionālos Emirātu ēdienus, piemēram, machboos, kas ir gaļas salāti ar rīsu un garšvielām.

UAE ir arī plašs vīna un alus izvēles klāsts, bet jums ir jāatceras, ka šeit ir stingras alkohola ierobežojumu tiesību akti.

Tātad, ja Jūsu tūrisma maršruts ietver UAE, atcerieties izmēģināt reģionālās delikateses un arī iepazīties ar tradicionālajiem Emirātu ēdieniem, lai pilnībā izbaudītu šīs pasaules virtuves bagātību.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Apvienotie Arābu Emirāti

Ja plānojat ceļojumu uz UAE, būs daudz ko apskatīt un izpētīt. Šis valsts ir pārpilna ar lieliskiem kultūras, vēstures un dabas objektiem.

Dubaija neapšaubāmi ir viena no galvenajām galamērķīm tūristiem, kas apmeklē UAE. Šajā pilsētā jūs varat apbrīnot futūristiskus augstceltnes kompleksus, kā arī vēsturiskas būves, piemēram, Dubajjas muzeju un Al Fahidi forti. Lai gan tas var sākties kā liela un pārsteidzoša pilsēta, Dubaija piedāvā arī brīnišķīgas dabas atrakcijas, piemēram, Palm Jumeirah un Dubaijas krastu līnija.

Abu Dabi, valsts galvaspilsēta, ir vēl viena poplāra atrašanās vieta tūristiem. Šeit jūs varat apbrīnot vienu no pasaulē lielākajām mošejām, Sheik Zayed mošeju, kā arī Emirates Palace un Ferrari World tēmu parku.

Ja vēlaties apskatīt valsts dabisko skaistumu, tad Al Hajar kalni un Liwa Smilšu kāpa ir divi lieliski dabas objekti. Al Hajar kalni piedāvā lieliskus skatus un slēpjas arī vēstures un kultūras bagātinājuma. Savukārt Liwa Smilšu kāpa piedāvā iespēju piedzīvot vēlēšanās izpraukto dzīvi.

Turklāt Miniatūrājā (Jebel Ali brīvdabas muzejs) jūs varat apskatīt vienu no AAE lielākajiem miniatūrajiem parkiem. Šeit iekārtots mini versijā no Key Monastery (Indijā) lieliskais būvdarbs, Ņūjorkas Empire State Building, Big Ben un citas slavenības.

AEA ir arī viena no lieliskākajām pēcpusdienas tējas dzēriena izbaudīšanas vietām. Tajā tradicionāli tiek pakustētas tējas lapas, lai dzēriena aromāts un garša varētu sasniegt maksimālo iespējamo potenciālu.

Vienkārši ierodieties valstī ar atvērtā prāta un pārsteidzieties, cik daudz var piedzīvot AAE. Tikai to, lūdzu prātīgi, sapratiet, ka valstī ir jāievēro noteikumi un kārtība.

Labākais laiks ceļošanai

United Arab Emirates (UAE) ir valsts ar daudzām iespaidīgām un luksusa piepildītām vietām, kas pievilina tūristus no visas pasaules. Lai gan valsts ir populāra tūrisma galamērķis visu gadu, to var apmeklēt labākajā laikā, kad ir piemērotie klimatiskie apstākļi.

Labākais laiks apmeklēt UAE kā tūristam ir no septembra līdz aprīlim. Šajā laika posmā temperatūras ir samērā zemas, un vidējās dienas temperatūras sasniedz aptuveni 25-30 grādus pēc Celsija. Turklāt, šajā periodā var izbaudīt arī lielisku pludmales brīžu un daudzos citos atpūtas aktivitātēs.

Tomēr, jāņem vērā, ka decembra un janvāra mēneši ir visstingrākie mēneši, kad var būt aukstāks un neparedzamākā laika apstākļi.

Savukārt, no maija līdz septembrim ir sausākais un karstākais laiks, kad temperatūras var sasniegt pat 50 grādus pēc Celsija. Šajā laika posmā, tūristiem būtu jābūt sagatavotiem ar piemērotu apģērbu un būt uzmanīgiem, lai novērstu sliktas veselības stāvokļus.

Turklāt, UAE tiek uzskatīta par Islāma valsti, un ir jāņem vērā valsts kultūras un reliģiskie faktori. Šajā sakarā, tobrīd ir ieteicams konsultēties ar pieredzējušiem tūrisma aģentiem, kā arī iepazīties ar vietējiem tradīcijām un ierobežojumiem.

Kopumā, labākais laiks apmeklēt UAE ir no septembra līdz aprīlim, kad klimatiskie apstākļi ir vislabākais, un var baudīt krāsainību un kultūru, kas ir klātesoša valstī. Lai gan, tūristiem ir jābūt apzinīgiem un jāievēro valsts likumi un tradīcijas, lai to vizīte būtu neaizmirstama un patīkama.

Loading...
logo-up icon