location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

El Guna

El Gouna ir divaini aizraujoša tūristu vieta, kas atrodas uz Austrumu krasta, Dienvidu valstī Eģiptē. Šī vieta pazīstama kā Venēcija tuksnesī un ir viena no pasaulē labāk organizētajām kūrortpilsētām. El Gouna ir piepildīts ar eģiptiešu koloniālo arhitektūru, baltām smilšu pludmalēm, ločiem un restorāniem, kas piedāvā vietējos ēdienus.

Kad es ieradušos El Gouna, es biju pārsteigts par tās sakārtotību un tīrību. Tiklīdz es iebraucu apkārtnē, es sāku justies kā elitāra, klausoties iekšā skaistajās viesnīcās, kuras piedāvā dažādas aktivitātes. El Gouna ir ideāla vieta, lai baudītu ūdens sporta aktivitātes, izmēģinātu kādas no plašajām golfa laukumiem vai vienkārši iemēģinātu savu laimi klusā pludmalē.

Kā tūrists es izvēlējos piedalīties kādā no dzeramās ūdens aktivitātēm, lai sāktu savu ceļojumu ar adrenalīna smalkuma piedevu. Patiesībā, deju ūdens aktivitāte bija mans vislabākais piedzīvojums - atskaņojot savus labākos dejotāja gājienus ar gaisa burbuļēm pieauga vēl citu līmeni. Lai arī kompānija bija piepildīta ar dažāda vecuma un pieredzes dzeramā ūdens aktīvistiem, es vēlējos izmēģināt visu, un piedzīvoju tik daudz jaunu iespēju.

El Gouna ir arī mājas vairākām vanšu ekskursijām, kas ļauj apskatīt Eģiptes izcilākās vēsturiskās un kultūras unikālības. Daži no tiem apmeklētiem objektiem ir piramīdas, Karnakas templis, Ēģiptes Nacionālais muzejs, Gize un citi. Es nolemju izmeklēt pieminekļus Āfrikas vēsturē, tik vienkārši un lietišķi, izbaudot fantastisku braucienu ar mashru, tipisku transportu no Tuvajiem Austrumiem.

Nebūtu El Gounas, ja nebūtu drupu Skotas pilsētas, kas piesaista vairāk nekā pēdējos gadus un ir neparasts sajaukums ar kādu no populārākajām Eiropas ciematiem un orienta kultūras pērpējot gruzdus, kuru var piespiest, arī šampanieša kokteiļu pool party dekas, kam šī vieta kā peļņa izskatās arī, kad vēl ejas uz karstumaņiem.

Es nevarēju palikt El Gouna, bailes kaut ko palaidīt paugurā, izdevās zaudēt savu laiku, taču, ja man būtu ticiet, tad šī vietne būtu mana nākama vieta, kur es vēlos atgriezties nākamajos brīvdienās.

Ēdiens El Guna

El Gouna ir viena no viesiem draudzīgākajām vietām, jo tur ir daudz iespēju baudīt ēdienu, kas atšķiras no tā, kas parasti jūs iepriecina.

Pašlaik El Gounā atrodas daudz vietējo un starptautisko restorānu, kas piedāvā dažādus ēdienus un dzērienus. Ja jūs vēlaties iepazīt vietējos ēdienus, jūs varat apmeklēt kādu no daudzajiem restorāniem un ēst bulguru ar dārzeņiem un gaļu, kā arī sautējumus ar taukainu mērci vai humusu. Tajā pašā laikā, ja jums ir grūtības pierast pie vietējās virtuves piedāvājuma, jūs varat apmeklēt kādu no Starptautisko restorānu, kas piedāvā īpaši gatavotus ēdienus no visas pasaules.

Neviens ceļojums uz El Gounu nebūtu pilnīgs bez izmēģināšanas vietējās delikateses - falafelu vai kūkus. To varat ēst ielās, piemēram, no ķekatas, kas piedāvā lētu un garšīgu ēdienu gan vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem.

Tomēr, ja vēlaties baudīt vairāk ekskluzīvus ēdienus, jums ir jāmeklē restorāni, kas piedāvā vairāk luksusa piedāvājumus. Vietējie rudens zivju ir īpaši populāri un pieejami, tāpat arī jebkura cita zivju šķirne. Jūs varat arī baudīt jūras veltes ar riekstu mērci vai sarkanās mērces piedāvājumus.

Tas, ka El Gouna ir tūrisma galamērķis, cilvēkiem ir pieejami tie paši gardumi, kurus varēsi atrast jebkurā pasaules malā. Jūs varat baudīt Ķīnas restorānus, itāļu restorānus, britu klases pubus un barus. Kā jau ir vēls vakariem, varat izmēģināt vietējo oranžu maksimālā formātā un dzert alu, ņemot vērā aizraujošo nakti, kas vēlēsies velosipēdu braukt pa pilsētu.

El Gouna ir vieta, kur var izbaudīt kulinārijas izpriecas no visas pasaules, kur jūs varat aktīvi iepazīties ar vietējo kultūru. Tomēr, kad dodaties ceļojumā, neatmaksājams ieteikums ir iepazīties ar pieejamajiem gardumiem, dodot tādējādi sev iemeslu atgriezties pie El Gounas virtuves.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt El Guna

El Gouna, kas atrodas pie Vācijas līča Krētās jūrā, ir skaists kūrortpilsētiņa, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt tūristiem. Viens no pilsētas galvenajiem pievilcības faktoriem ir tās kristāla skaidrās ūdeņi un 13 kilometru garais smilšu pludmale. Ja meklējat atpūtu un vēlmi uz iepriekš noteiktām dienām, vilcieniem un superluxus atpūtas iestādēm, tad El Gouna ir ideāla vieta mierīgiem burāšanas piedzīvojumiem, lai aplūkotu korālu rifi vai padarītu sevi par omulīgu vērpušu. Tāpat El Gouna piedāvā izcilus restorānus un viesnīcas ar dažādām cenu kategorijām, kas padara to par populāru kūrorta vietu, ne tikai vietējiem iedzīvotājiem, bet arī starptautiskiem ceļotājiem. El Gouna ir vērts apmeklēt, ja vēlaties izbaudīt fantastiskus pasākumus, piemēram, mūzikas festivālus, kā arī nodarboties ar ūdens sportiem un izbaudīt atpūtu tīrajā vidē, kas paredzēta tūristu piepildītam tūristu piepildītam vidē.

Labākais laiks ceļošanai

El Gouna, Egypt ir aizraujoša vieta, ko vērts apmeklēt. Tomēr, lai pilnīgi izbaudītu savu ceļojumu, ir labi zināt, kad ir labākais laiks, lai doties uz šo vietu.

Vislabākais laiks apmeklēt El Gounu ir no oktobra līdz aprīlim, kad ūdens temperatūra ir ļoti silti, un klimats ir ļoti patīkams. Vasara El Gounā ir ļoti karsta, un temperatūra var pārsniegt pat 40 grādus, kas padara to par mazāk piemērotu laiku ceļotājiem.

Turklāt, agrā pavasarī un vēlu rudenī vēl ir mazāk tūristu, kas nozīmē, ka jūs varat izbaudīt plažas un atrakcijas bez lielākas pūļa. Tas ļaus jums relaksēties un iegūt pilnīgu El Gounas pieredzi.

Tajā pašā laikā, El Gouna ietver daudz atrakciju, tādas kā kāpšana, laivošana, zirgu jāšana un daudz vairāk, tāpēc jūs varat būt droši, ka jūsu ceļojums būs aizraujošs neatkarīgi no tā, kad jūs dodaties uz šo aizraujošo vietu.

Loading...
logo-up icon