Air Balloon

Nav izdevies atrast ceļojumus uz Čehija.

Diemžēl mūsu piedāvājumā nav ceļojumu uz šo valsti, bet varam piedāvāt līdzvērtīgus variantus :)

Čehija

Čehijas Republika ir maza valsts Centrāleiropā, kas ir ļoti populāra tūristu galamērķis. Tā ir slavena ar savu vēsturisko un kultūras mantojumu, kā arī ar skaistajām pilsētām un ainavām.

Galvenās tūristu atrakcijas ir Prāga, kas ir skaistākā pilsēta valstī, ar savu senajām ēkām, katedrālēm un ielejām. Šeit tūristi var apmeklēt Šarlotes tilpu, kā arī slaveno Prāgas pili, Hradčany, un daudzas citas vēsturiskas un arhitektūras vietas.

Citas populāras tūristu atrakcijas ietver Karlovy Vary, slavenās spa-pilsētas, kā arī Českij Krumlov, kas ir skaista, viduslaiku pilsēta ar neticamu arhitektūru un pilsu.

Čehijas Republika ir arī lielisks galamērķis aktīvai atpūtai, kā arī vēsturiem un kultūras cienītājiem. Tās virtuve ir izcilas ar slavenajiem alusiem, kā arī tradicionālajiem Čehijas ēdieniem.

Visbeidzot, uzņemīgi ļaudis un ērti ceļojumu nodrošinājumi padara Čehijas Republiku lielisku galamērķi, kas piesaista tūristus no visas pasaules.

Ēdiens Čehija

Czech Republic piedāvā daudzus gastronomiskus ceļojumus, un tā ir viena no Eiropas labākajām valstīm, kur izbaudīt svaigas un garšīgas maltītes. Lūdzu, iesakiet šādas vietas, kur jūs varētu ieturēt maltīti:

1. Pivnice U Pivrnce - Šī pivnīca ir tikai 5 minūšu attālumā no Prāgas centrālā tirgus laukuma, un tā ir pazīstama ar savām siltajām maltītēm un vēsturisko atmosfēru.

2. U Fleků - Šī ir viena no senākajām Brno krodziņām, kas pazīstams ar savu tradicionālo Čehijas alu un gaļas gardumiem.

3. Lokál - Ar vairākām filiālēm Prāgā un citos pilsētu rajonos, Lokál ir Čehijas tradicionālās gastronomijas centrs.

4. Čehijas restorāns Karlin - Šajā restorānā tiek ēdinātas tikai Čehijas garšas, no kurām daudzas ir mūžīgi populāras, piemēram, Pilsner Urquell alus un gailenes.

5. Restorāns Mlýnec - Šis restorāns atrodas pie Vltavas upes un ir pazīstams ar savu mūsdienīgo Čehijas virtuvi.

6. Restorāns Kampa Park - Šis restorāns piedāvā skatu uz Karlu tilta torni un Pilsen Urquell alu, kā arī Čehijas garšvielas.

7. U Zeleného stromu - Šī ir vēsturiska pivnīca, kuru ieskauj Vāclava Havela laukums, un to raksturo tradicionālās Čehijas garšas un gaidāmā atmosfēra.

8. Restorāns Mincovna - Šis restorāns atrodas Prāgas centrā un ir pazīstams ar savu alus pagrabu un tradicionālajām maltītēm.

9. Restorāns U Pinkasů - Pazīstams ar savu gatavošanas stilu un kvalitatīvām sastāvdaļām, kas tiek izmantotas kulinārijas ēdienos.

10. Restorāns Na Kopci - Šis restorāns atrodas Prāgā un ir pazīstams ar savu vairāku ēdienkarti, kas atsaucas uz dažādām Čehijas tradīcijām.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Čehija

Kā jauzini, Czech Republic ir bagāta ar daudziem skaistiem pilsētām, kultūras, vēsturiskiem un dabas objektiem, tādēļ liekas, ka tūrists tur paspētu nodarboties katrā brīdī ar ko interesantu un piedzīvot nepašāvojamas emocijas.

Viena no galvenajām apskates vietām noteikti ir Prāga, kas ir arī galvaspilsēta Czech Republic. Prāga ir ievērojama ar to, ka ir lieliska vieta, kur iepazīt eiropeiskās kristiešu kultūras, jo tā ir pilna ar skaistajiem vēsturiskajiem pieminekļiem, arhitektūru un muzejiem. Skaistajā Karlu tilts ir iespējams apbrīnot lieliskas skatuves, kas izvietotas uz Vltava upes.

Ja meklē kulta un reliģiskas apskates vietas, noteikti jāapskata moravijas slavenais Panteon – kapela, kas atrodas Brno un ir kārtīta no pašiem vērtīgākajiem un dārgākajiem vēsturiskajiem reliģiskajiem punktiem.

Czech Republic ir slavens arī ar daudzām cietoksnīm un piliem, kuru apmeklēšana var sniegt jaunas emocijas. Viens no izcilākajiem piemēriem ir Karlšteinas pils, kas atrodas apmēram 30 kilometru attālumā no Prāgas. Šis pils ir veidota no 14. gadsimta un kalpoja kā ķēniņa Venceslava IV kara nocietinājums.

Czech Republic ir arī lielisks galvenā degustēšanas tūrisma galamērķis, jo tējas un alus ražošana ir ļoti izplatīta. Tādēļ, jums jāiemēģina vietējais alus, kas tiek pasniegts jaukās, senatnīgajās alus istabās.

Neaizmirstiet aplūkot arī Bohēmijas un Morāvijas skaistos dabas objektus, to skaitā daudzos ezerus, kalnus, kanjonus un mežus, kas piedāvā daudz iespēju svaigās gaisā relaksēties un baudīt savus ceļojumus.

Visbeidzot, Czech Republic ir brīnišķīga vieta, lai iegūtu masu piedzīvojumu, tādēļ, ja vēlaties bļaujot, kā arī ziedētu sevrbūt, noteikti aplūkojiet Czech Republic.

Labākais laiks ceļošanai

Kopumā labākais laiks apmeklēt Czech Republic ir pavasarī un rudenī. Pavasarī, no aprīļa līdz maijam, ir silts un saulains, un dārzi un parki ir pilni ar ziediem. Rudenī, no septembra līdz novembrim, ir skaisti krāsu maiņas skati un mazāk tūristu. Lai apmeklētu ziemā, janvāris ir labākais mēnesis, jo ir daudz apskates objektu un aktivitāšu, kas saistītas ar Ziemassvētkiem. Tomēr, ja jūs vēlaties apmeklēt zemi vasarā, jūlijs un augusts ir karsti un saulaini, un ir daudz pasākumu un festivālu, piemēram, Karlovy Vary Starptautiskais filmu festivāls un Praha Karnevals. Tātad, atkarībā no jūsu interesēm un plāniem, Jums jāizvēlas piemērotais laiks doties uz Czech Republic.

Loading...
logo-up icon