Air Balloon

Nav izdevies atrast ceļojumus uz Kongo-Brazzaville.

Diemžēl mūsu piedāvājumā nav ceļojumu uz šo valsti, bet varam piedāvāt līdzvērtīgus variantus :)

Kongo-Brazzaville

Democratic Republic of the Congo (KDRK) ir viena no valstīm, kura ir atvērta tūristiem. Tā ir reizē gan piesātināta ar kultūras ievirzi, gan atrodas vidē, kura ir vēl nepieskarusies cilvēces tehnoloģiskajām uzvarām, tā kā tajā ir iespējams baudīt arī neapdzīvoto dabas skaistumu, kā arī tikties ar vietējiem cilvēkiem.

KDRK piedāvā dzīvāku un atvērtāku pieredzi, nekā var atrast citur pasaulē. Doties uz KDRK var būt lielisks iesākums piedzīvot, kā cilvēki dzīvo un, iespējams, atšķiras no citiem.

Tajā ir iespējams redzēt deciljonus metru dziļus vienām no slavenākajām ūdenskritumiem pasaulē - Viktorijas ūdenskritumu - kurās var baudīt pasakainu dabas līdzību. Tāpat KDRK ir vieta, kur var redzēt makaku pāriem un plašiem birokrātu mežiem.

KDRK ir viena no viskrāšņākajām vietām uz planētas, un kā tūristi varat iegūt pieredzi, kā atrodas tālāki ceļojumu galamērķi. Tas ir viens no labākajiem veidiem pazīt pasaules dažādību un spēt izprast cilvēces dzīvi prom no savām ikdienas rutīnām.

Ēdiens Kongo-Brazzaville

Democratic Republic of the Congo (KDR) ir daudzveidīga valsts ar daudziem ēdieniem, kuriem ir savas tradīcijas. Tūristiem ir iespēja izmēģināt vietējo kuchuru un iepazīties ar KDR kulinārijas vēsturi.

Viens no populārākajiem ēdieniem KDR ir fufu, kas ir salda kartupeļu biezenis, ko ēd kopā ar mārci. Šī ir ēdiena biezinātāja masa, kas tiek gatavota no spinātiem un citām vietējām sastāvdaļām. Tāpat kā fufu, ļoti populāra ir arī māisis, kas ir vēl viena tradicionāla KDR ēdiena variācija. To gatavo no māisītēm, kas liek tajā skābu mārci.

Ja jūs vēlaties izmēģināt kaut ko vēl eksotiskāku, iesakām izmēģināt kisangani makaku, kas ir KDR variantā ceptas banānas. Šim ēdienam ir salda garša, un to bieži pasniedz kā desertu. Jo īpaši sushi samurais iesaka izmēģināt chikwangue. Tas ir slaucamo kūku, gatavotu no manioka miltiem, kas ir garšīgs un raž kurss.

Kā dzērieni, KDR piedāvā daudzas izvēles iespējas. Pirmkārt, jūs varat izbaudīt tēju vai kafiju, kas ir ļoti populāri dzeramie KDR. Jūs varat izmēģināt arī saviesīgākos dzērienus, piemēram, palmu sulu, kas ir salda garša. Ir arī dažādi nealkoholiski dzērieni, kas pieejami, piemēram, maracuya, kas ir augļu dzēriens.

Tas ir tikai daļa no KDR kulinārijas. Tā kā KDR ir daudzveidīga valsts, ar daudziem etniskiem grupām un tradīcijām, ir vērts meklēt un izmēģināt daudzus citus vietējos ēdienus un dzērienus. Bet jūs paliek neatvairīgi no tā, kas saturīgs, jo KDR vēstā tā kā politikā piejambusarīgs ir arī viņu virtuve!

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Kongo-Brazzaville

Democratic Republic of the Congo (DRC) ir ļoti unikāla un daudzveidīga valsts, kas ir piepildīta ar brīnišķīgiem dabas un kultūras objektiem, kas pievilina tūristus no visas pasaules. Ja esi ieinteresēts iegūt neaizmirstamas atmiņas no DRC, šeit ir daži no svarīgākajiem ieteikumiem par to, ko apskatīt.

1. Kinšasa – DRC galvaspilsēta ir viena no vislielākajām pilsētām Āfrikā, kurā var apskatīt dažādas kultūras un vēsturiskas vietas. Piemēram, National Museum of Congo, kuru atradīsi Kinšasas centrā, iepazīstinās tevi ar valsts vēsturi, kā arī kultūras un etniskajiem aspektiem. Tāpat kinšasā var apmeklēt slavenās CCBM katedrāles, kas ir viena no lielākajām Āfrikā, kā arī slaveno Stenlija Livingstone kroplējošā ceļa piemiņas zīmi.

2. Garamba National Park - Daba ir bagāta ar skaistiem un unikāliem dzīvniekiem un putniem, un Garambas Nacionālais parks ir vieta, kur varēsi tos visus apskatīt. Vietējā daba ir piepildīta ar dzīvniekiem, piemēram, krāsainiem bruņurupučiem, zebrām un leukopārdiem. Vieta ir arī slavena ar savu simbolisko sarkano slāni, kur tu varēsi aplūkot lielo ciklona bojājumu un iegūt ekskluzīvas fotogrāfijas.

3. Virunga National Park - valsts ziemeļaustrumu daļā, netālu no Ugandas robežas atrodas Virunga nacionālais parks, kas ir slavens ar savu mērķbalu populāciju. Tāpat parks ietver aktīvu vulkānu, slaveno Nyiragongo vulkānu, kas atradīsies starpī irdlaukumiem un kuros varēsi iet dzīvības vientulībā.

4. Kongo upes ekspedīcijas - Kongo upe ir viena no svarīgākajām un slavenākajām ūdensceļiem Āfrikā, kas piedāvā tev lielisku iespēju iepazīties ar DRC dabu. Varēsi braukt ar laivām upē un aplūkot ūdensputnus, krokodilus un citas interesantas dzīvnieku sugas, kas mājo upē. Tāpat virszeme ir piepildīta tūrisma objektiem, piemēram, Zongo upes ūdenskritumiem, ka hačēm un Guillaume ciltīm.

5. Nomads Congolese Culture Village - Nomad kultūras ciematam ir vēsturiska un kultūras nozīme DRC. Šeit tu vari iepazīties ar vietējo tautu izsmalcināto prasmēm tārpu saltdomas un rokdarbu veidošanā. Turklāt ciematā tu vari uzzināt par dzīvi un klimatu vietējā ekosistēmā. Nomads Congolese Culture Village ir solījums, ka tu piedzīvosi neaizmirstamu pieredzi, un kad atgriezīsies mājās, būsi pilns ar dziļu sapratni par DRC vietējo kultūru un dzīvesveidu.

Ņemot vērā šos ieteikumus par to, ko apskatīt DRC, cerams, ka tu iegūsi fantastisku pieredzi, kas paliks ar tevi uz mūžu. Tas nav vienkārši tikai vēl viens tūrisma ceļojums, bet gan kultūras un dabas piedzīvojums, kas tev ļaus izzināt un iepazīties ar pasauli ap sevi.

Labākais laiks ceļošanai

Democratic Republic of the Congo (DRK) ir valsts, kas paver ceļotājiem iespēju atklāt jaunas pieredzes un iepazīties ar dažādiem kultūras un dabas brīnumiem. Taču, lai nodrošinātu drošu un patīkamu ceļojumu, ir svarīgi zināt, kad ir labākais laiks apmeklēt DRK kā tūristam.

DRK atrodas tropiskajā klimatā, kur laika apstākļi svārstās no karstiem līdz mēreniem. Labākais laiks, lai apmeklētu valsti, ir no jūnija līdz septembrim. Šajā periodā temperatura ir mērena, un nav tik daudz lietainu dienu. Tomēr ir svarīgi pievērst uzmanību faktu, ka lietus periods var ļoti atšķirties atkarībā no reģiona un drīkst vilkties arī ārpus lietus sezonas.

Ja vēlaties iepazīt DRK dabu, tad labākais laiks apmeklējumam ir sausais periods, kas patiesībā ir divas sezonas - no decembra līdz februārim un no jūnija līdz septembrim. Šajos periodos ceļotājiem ir lielāka iespēja vērot ziloņus, gorillas, leopardus, šimpanzes un citus dzīvniekus, kuri spēlē būtisku lomu valsts faunā.

Tomēr, ja jūs vēlaties iepazīt DRK kultūru, ekspertu ieteikums ir apmeklēt valsti laikā, kad notiek dažādas festivitātes un svētki. Piemēram, Lumbumbas dienā, kas tiek svinēta 17. janvārī, kad tēvs dievs Lumbumba kļuva par simbolu cīņai pret verdzību un koloniālismu. Vēl ir arī festivāls Kinshasā, kas notiek februārī, kurā tiek demonstrēti dažādi mūzikas, dejošanas un modeļu darbi. Tā patiesībā ir lieliska iespēja iepazīties ar valsts mūsdienu kultūru.

Par vislabāko laiku ceļojumam uz DRK jāuzskata laiks no jūnija līdz septembrim, taču katram ceļotājam ieteicams pētīt un vērsties pēc saviem vēlmēm, piedāvājuma un domu kursa. Bet, neatkarīgi no tā, kad izvēlaties apmeklēt valsti, ir svarīgi sagatavoties un ņemt vērā drošības un pasažieru ieteikumus attiecībā uz uzturēšanos valstī.

Loading...
logo-up icon