Air Balloon

Nav izdevies atrast ceļojumus uz Somija.

Diemžēl mūsu piedāvājumā nav ceļojumu uz šo valsti, bet varam piedāvāt līdzvērtīgus variantus :)

Somija

Finlande ir pārsteidzoša galamērķe tūristiem, piedāvājot krāšņu dabas ainavu, kultūras un enerģētiskas pilsētas un visu veidu sezonas aktivitātes.

Valsts ziemeļu daļa ir ļoti populāra ziemošanas aktivitātēm, piemēram, slēpošanai, snovbridžiem un slēpošanai uz slēpju kurvju trasi. Vasaras mēneši ir labvēlīgi piknikiem dažādās dabas rezervātos, kā arī nelielu un lielu ezeru lidojumiem. Turklāt, pilsētas kā Helsinki un Turku ir attractions ar gleznainu vēsturisku vecpilsētu, bāru un restorānu, tradicionālo veikalu un arhitektūru aplaudē.

Finlande ir arī pazīstama ar savu tradicionālo saunu, kur viesi var relaksēties. Tūristiem, kas meklē lielākas adrenalinizpētes, ir pieejams arī kajakojums, laiva, mājdzīvnieku izsekošana, zirgu celtne un daudzas cita.

Visbeidzot, Finlande ir arī pazīstama ar savu svētku noskaņu, piemēram, Ziemassvētkiem un Jāņu vakarā, kur klaji nakts dziedājumi un darbīgi tiek atzīmēti gan pilsētās, gan valsts lauku apvidos.

Ēdiens Somija

Ja jūs meklējat labu vietu, kur varat ieturēt maltīti Somijā, šeit ir daži ieteikumi:

1. Ravintola Nokka - šis restorāns atrodas Helsinkos un piedāvā sezonalas Latvijas un Skandināvijas ēdienus.

2. Saaga - šis restorāns atrodas Rovaniemī, un tas piedāvā tradicionālus lapu ēdienus, kas pieejami tikai ziemeļos.

3. Lappi Ravintola - šis restorāns atrodas Helsinkos, un tas piedāvā arī tradicionālus ziemeļu pārtikas produktus.

4. Juuri - šis restorāns atrodas Helsinkos, un tas piedāvā mūsdienīgus Somijas ēdienus, kuros izmantoti vietējie produkti.

5. kuurna - šis restorāns atrodas Turku pilsētā, un tas piedāvā mūsdienīgus ziemeļu ēdienus.

6. Aino - šis restorāns atrodas Helsinkos, un tas piedāvā tradicionālas Somijas maltītes, piemēram, gaļas un kartupeļu kastrolu.

Šie ir tikai daži no daudziem Somijas restorāniem, kas piedāvā tradicionālu un mūsdienīgu Somijas pārtiku. Atkarībā no tā, kur jūs atrodaties, jums var būt atšķirīgi ieteikumi par to, kur ieturēt maltīti.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Somija

Finlande ir skaista valsts, kas piedāvā daudz iespēju un aktivitāšu tūristiem. Šeit ir dažas populārākās lietas, ko jūs varētu izpētīt, ceļojot uz Finlandi:

1. Helsinki - Valsts galvaspilsēta, kas nesen ir kļuvusi par populāru tūrisma galamērķi. Tā ir skaista pilsēta, kuru rotā arhitektoniski iespaidīgi ēku kompleksi, kā arī vēsturiski nozīmīgi muzeji.

2. Ziemeļu gaismas - Finlandē ir lieliska iespēja redzēt skaisto Ziemeļu gaismu (Aurora borealis), kas ir dabiskā parādība, kas novērojama dažās naktīs. Labākā laika periods, lai tos izpētītu, ir ziemas puse (novembris - marts).

3. Santa Klausas ciemats Rovaniemī - Tā ir vieta kur dzīvo Santa Klaus, un šeit tūristi var apmeklēt Santa Klaus baznīcu, galvaspilsētas parku, Santa Klausas pagalmu, vai pasūtīt savu dāvanu.

4. Savusaun - Savusaun ir tradicionāls saunas stils, kuru var atrast dažādos reģionos Finlandē. Šeit tūristi var iegūt unikālu pieredzi un pamēģināt neracionāli un vietējos tradicionāli veidus saunas.

5. Levi slēpošanas kūrorts - Levis ir viens no populārākajiem skijiem netālu no Helsinki's city. Kūrorts ir aprīkots ar modernām slēpošanas sliedēm, kā arī tiek piedāvātas citās ziemās aktivitātēs, piemēram, populārās sniega motociklu braucienā.

6. Oulanka National Park - Oulanka park ir dabas parks ar skaistiem kanjoniem, upēm, pārvaramiem, kā arī var apskatīt arktisko dabu un renesesanci fauna - putni, lapsas, triumfā erekču saraksta. Tas ir lielisks veids, kā izbaudīt dabu un piedāvāties brīvību no ikdienas steiga.

7. Rovaniemi stadiona apbraukšana - Rovaniemi stadionā atrodas grūti izstiepta ledus slidošanas trase, kas pieejama tieši kājām, kas nodrošina izzinošu pieredzi un sniega izjūtu.

Lai izbaudītu savu atvaļinājumu labāk, jūs varētu padomāt par veidot savu plānu un izvēlēties to aktivitātes, kas jums vislabāk tiks piemērotas.

Labākais laiks ceļošanai

Kad doties uz Somiju ir atkarīgs no jūsu personiskajiem priekšstatiem, taču lielākā daļa ceļotāju izvēlas doties uz Somiju vasarā. Tas ir laiks, kad ir vislabākās dabas skati, un ir iespēja baudīt izklaidi āra aktivitātēs, piemēram, makšķerēšanā, braukšanā ar velosipēdu, peldēšanā un laivas braukšanā. Vasarā arī ir gaišākas dienas, kas ļauj vairāk laika pavadīt ekskursijās un izpētīt Somijas kultūru.

Taču, ja jūs vēlaties redzēt skaistus sniegputenus un viesoties Ziemeļu Mājās, ziemā būtu labs laiks apmeklēt Somiju. Turklāt, ziemā jūs varat baudīt arī āra aktivitātes, piemēram, slēpošanu, snovborda braukšanu, slidosanu un arktiskās piezemju makšķerēšanu.

Tādējādi, tas ir atkarīgs no jūsu personiskajiem mērķiem un interesēm. Lai izbaudītu gan vasaru, gan ziemu, jūs varat apmeklēt Somiju divreiz gadā!

Loading...
logo-up icon