Air Balloon

Nav izdevies atrast ceļojumus uz Francija.

Diemžēl mūsu piedāvājumā nav ceļojumu uz šo valsti, bet varam piedāvāt līdzvērtīgus variantus :)

Francija

France ir viens no visvairāk apmeklētajiem tūrisma galamērķiem pasaulē un to īpaši izceļ daudzkrāsā Parisā. Valsts ir slavena savu bagātīgo vēsturisko mantojumu, mākslas muzejiem, arhitektūru, modei un izsmalcinātajai virtuvei. Tūristi visvairāk apmeklē žēlabu muzejus, Eifela torni, Notre Damu, Šanzē-Eližē katedrāli, Louvre muzeju un Versaļas pili. Turklāt Francija ir pazīstama arī ar savu vīnu un piena produktu ražošanu, un tūristi var baudīt vīna degustācijas un gatavot daudzas vietējās delikateses. Valsts piedāvā arī dažādas dabas atrakcijas, no alpiem un ūdenskritumiem līdz saulainajām pludmalēm un lielo lavandu lauku lauku.

Ēdiens Francija

France ir slavena ar savu bagāto kulinaro tradīciju, tāpēc tūristiem ir daudz iespēju ieturēt garšīgu maltīti. Atkarībā no jūsu vēlmēm un budžeta, iesaku apmeklēt šādas vietas:

1. Restorāns L'Ambroisie (Parīze) - ekskluzīvs restorāns, kas piedāvā četrus ēdienus par 385 eiro, bet ēdieni tiek gatavoti no sezonas produktiem un meistaru rokām.

2. Le Comptoir du Relais (Parīze) - autentisks franču restorāns, kas piedāvā trīs dažādu cenu klases dienas ēdienus.

3. Chez L'Ami Jean (Biarica) - kafijas bārs un franču tradicionālais restorāns, kas piedāvā apetīti dzērienus, sieru un gaļas ēdienus bez ierobežojumiem.

4. Le Bistrot du Port (Marseļa) - restorāns, kas pazīstams ar svaigiem zivju un jūras produktiem un kuru iesaka izmēģināt pašiem vietējie.

5. Les Halles de Lyon Paul Bocuse (Lions) - iepirkšanās centrs ar ēdienu, kurā varēsiet izbaudīt tradicionālo franču kulināriju un iegādāties svaigus produktus.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Francija

Kā Francija ir viens no populārākajiem tūrisma galamērķiem pasaulē, tur ir daudz lietas, ko aplūkot un darīt. Šeit ir dažas ieteiktas aktivitātes un apskates vietas:

1. Eifeļa tornis - šis simbols simbolizē gan Parīzi, gan visu Franciju. Lai iegūtu vislabākos skatus, jābrauc uz augšu uz kāpņu telpas.

2. Parīzes senpilsēta - labi zināma ar thipto kafejnīcām un ielu mūziķiem, tu varēsi saredzēt Notre-damas katedrāle, un Jardin du Luxembourg.

3. Luvras muzejs - slavens ar savām pasakainajām mākslas kolekcijām.

4. Normandijas krasti - skaistums noteikti šeit ir grezns, atrodiet vienmērīgu robežu.

5. Šampanieša reģions - tieši pilnīgai šampanieša izpratnei.

6. Monā klosters - skaisti gardēži, kas iepazīstina ar likteņu putnu niglas.

7. Dienvidu Francija - skaists un brīnišķīgs.

8. Kanalu tūre - kruīzs kanālā, apmeklējot Burgoņu pilsētas.

9. Glezniecības muzejs Orsā - slavens ar savām vēsturiskajām gleznām.

10. Pireneju kalni - tā kā ir lēni, lēni, tā nebija patiešām tik skaista, tāpēc tā ir daudznodalīta.

Labākais laiks ceļošanai

Katra sezona Francijā piedāvā savas atšķirīgas priekšrocības. Vasara ir populāra tūristu sezonā, kad piestāj galvenie tūristu strauti. Labākais laiks doties uz Franciju, tiek uzskatīts par pavasari (martā-maijā) vai rudenī (septembrī-novembrī), kad tūristu skaits ir mazāks un var baudīt vairāk klusumu un ainavas, arī barības cenas ir zemākas. Ziema (decembrī - februārī) ir īpaši skaista uz Alpu kalniem, jo tur tūrisma sezona sākas. Tādēļ izvēlieties laiku, kas vislabāk atbilst jūsu plāniem un interesēm!

Loading...
logo-up icon