Air Balloon

Nav izdevies atrast ceļojumus uz Gvineja.

Diemžēl mūsu piedāvājumā nav ceļojumu uz šo valsti, bet varam piedāvāt līdzvērtīgus variantus :)

Gvineja

Guinea ir viena no rietumāfrikas valstīm, kas ir tikai nedaudz pazīstama kā tūrisma galamērķis. Tomēr, ja jums patīk pārsteigumi un meklējat neaizsargātas un neskartas tūristu vietu, tad Guinea varētu būt ideāls galamērķis jums.

Viens no populārākajiem kultūras objektiem Guineā ir Conakry Grand Mosque, lielākā un nozīmīgākā mošeja valstī. Tajā var iepazīties ar islāma kultūru un tradīcijām. Ja jūs meklējat dabas stāvokli, ir Bale Mountains National Park, kur jūs varēsiet ieraudzīt gadu gaitā maināmo skatu, kur kalni piestiprinās mistiski debesīm. Vēl viena iecienīta tūristu vieta ir Kambinzi dzīvnieku rezervāts, kurat piedāvājiet apskatīt aļus, antilopes un citus dzīvniekus Guineā.

Galvenais iemesls, kādēļ Guineai nepieciešams paplašināt savu tūrisma tirgu, ir tās piedāvājumi kulinārijā. Guinejas kulinārijas tradīcijas ir bagātas un atšķirīgas. Jūs varat iepazīties ar galma virtuvi, kura ir bagāta ar gaļu, rīsiem, zaļumiem, dārzeņiem, pīrādziņiem un sālītām pusdienām. Vietējie ēdieni un dzērieni, piemēram, piquant sacepums un konserva, kombucha dzīvību, ir virtuves excelentists.

Kā redzat, Guineā ir daudz, ko piedāvāt tūristiem, kas meklē brīnišķīgu pieredzi. Turklāt, salīdzinot ar citām Afrikas valstīm, tūristu skaits šeit ir salīdzinoši mazs, kas nozīmē, ka jūs varat izbaudīt atpūtu un dabas skaistumu bez pārmērīgām tūristu grupām un kāpšanas košū samaisītas ar pašvaldībām. Nav šaubu, ka Guinea varētu būt slēpta dārgakmeņa vieta ceļotājiem, kuri ir gatavi izlikties no sava komforta zonas un apmeklēt nezināmus un neaizsargātus vietējos.

Ēdiens Gvineja

Kad apmeklējat Gvineju kā tūrists, jums ir iespēja izmēģināt dažādas vietējās ēdienreizes, kas ir pilnas ar garšvielām un iespaidīgu garšu. Parasti galvenais produkts ir rīsi, kas ir kā pamats dažādiem mērcēm un ēdieniem.

Ir vērts izmēģināt tradicionālo guinejas ēdienu, kas saucas “le poulet bicyclette”, kas burtiski nozīmē “rietumu velosipēds”. Tas ir izgatavots no vistu gaļas, ko cept ar sviestu un īpašiem garšvielām. Otra populārā ēdienreize ir “riz sauce d'arachide”, kas ir ēdiens, kurā rīsi tiek pasniegti ar pēc riekstu mērci. Šo ēdienu bieži pasniedz arī ar vistu gaļu, zivīm vai liellopu gaļu.

Turklāt, guinejas ēdienkarte ietver dažādus piedāvājumus, tostarp tīrās jūras veltiņš, vitekaju ēdienreizes, sēņu zupas, kā arī mitruma drupatas ar brūnu rīsu.

Attiecībā uz dzērieniem, Gvinejas nacionālais dzēriens ir palmu vīns, kas pazīstams kā “matango”. Tas ir svaigs, salds un to var iegūt no kokosriekstu ziedputekšņiem. Turklāt, pilsētu krodziņos varat atrast vietējā, dabīgā rudzu alu - "dolo". Tajā var iepazīties arī ar citiem Afrikas dzērieniem, piemēram, hibisku tēju un sulas no vietējām augļiem.

Rezumējot, guinejas virtuve piedāvā biežāk sastopamus ēdienus, kas papildināti ar skābajām mērcēm, zāļu tējā un dabiskos dzērienos. Ja jums tas vēl nav pietiekami pārliecinoši, tāpat var meklēt vietējos krodziņus, lai redzētu un izjustu, kad un kā viņi gatavo dažādus ēdienus.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Gvineja

Guinea ir valsts, kas atrodas Rietumāfrikā un ir piekrastes valsts, kas robežojas ar Atlantijas okeānu. Šī valsts piedāvā vēsturisku un kultūras pieredzi tūristiem no visas pasaules.

Sākumā jūs varat apmeklēt Conakry, kas ir Guinejas galvaspilsēta un viena no lielākajām pilsētām valstī. Conakry ir plašs tirgus, kurā jūs varat iepērkas un iegādāties vietējos izstrādājumus, piemēram, tradicionālos dekoratīvos priekšmetus. Turklāt jūs varat iegādāties arī tradicionālas África stila drēbes, izmēģināt ēdienus un dzert vietējo dzērienu palmu vīnu.

Guinejas arheoloģiskais muzejs ir otra vieta, ko jūs varat apmeklēt. Tas ir viens no interesantākajiem muzejiem Rietumāfrikā, kurā ir daudz seno ģeogrāfisko un kultūras priekšmetu.

Vēl viena vieta, ko jūs varat apmeklēt, ir Fria alumīnija rūpnīcas tūrisma centrs, kas atrodas pie Guinejas robežas. Šī rūpnīca ir pirmais rūpnieciskais uzņēmums, ko Guineja izveidoja 1960. gadā, un tūrisma centrs piedāvā ekskursijas pa rūpnīcas un apkārtnes apskates zonām.

Ja jūs meklējat dabas pieredzi, Ozari kalni un Nimiria meži ir lieliska vieta, kur apmeklēt. Ozari kalni piedāvā skaistu ainavu un krāšņus skatus uz apkārtējo ainavu. Tāpat Nimiria meži ir fantastiska vieta, kur var pavadīt dažas stundas piknika vietās baudot dabas skaistumu.

Lai iegūtu vēl vairāk no savas vizītes Guinejā, varat mēģināt arī tradicionālu Afrikas tamborēšanu, kā arī apmeklēt vēl citus tradicionālās kultūras pasākumus. Lai nerastos sarežģījumi, pirms ceļojuma jums jāpārbauda valsts vīzas un pasažieru nodokļi.

Labākais laiks ceļošanai

Guinea atrodas Rietumāfrikā un ir viena no mazāk apmeklētajām vietām tūristiem. Tomēr šajā valstī ir daudz ko redzēt un izpētīt - no vēsturiskām pilsētām līdz neticami skaistajiem pludmaļiem un ainavām.

Lai apmeklētu Guinea optimālajā laikā, jums ir jāzin, ka šī valsts atrodas tropiskā klimata joslā un ir diezgan karsta un mitra visa gada garumā. Tomēr, ja jūs plānojat izpētīt valsti, labākais laiks to darīt ir no decembra līdz aprīlim.

Šajā periodā viss ir zaļš un zied, un laiks ir salīdzinoši vēsāks, kas padara valsti daudz vieglāk apmeklēt un izpētīt. Arī zemāka mitruma līmenis nozīmē, ka klimats ir mazāk noslogots, kas ir īpaši svarīgi, ja plānojat ilgāku ceļojumu vai ceļojat ar ģimeni.

Ja vēlaties, lai jūsu Guinea piedzīvojums būtu pilnīgs, noteikti izmēģiniet tradicionālās maltītes ar vietējiem gatavotiem ēdieniem un apmeklējiet tirgus, lai iepazītos ar valsts kultūru un tradīcijām. Neaizmirstiet apmeklēt Džungļu nacionālo parku, kuru iesaka ne tikai tūristi, bet arī vietējie iedzīvotāji.

Visbeidzot, neatkarīgi no tā, kad plānojat apmeklēt Guinea, pirms ceļojuma vienmēr pārliecinieties par valsts drošības situāciju un ņemiet vērā ceļošanas ieteikumus un izvarojumus. It īpaši, lai saglabāta savu drošību, iesakām ceļot grupās un izmantot profesionālu tūrisma pakalpojumus. Turklāt neaizmirstiet iepazīties ar vietējiem vēstures un kultūras aspektiem, lai jūsu ceļojums būtu vēl vairāk unikāls un aizraujošs.

Loading...
logo-up icon