Air Balloon

Nav izdevies atrast ceļojumus uz Honkonga.

Diemžēl mūsu piedāvājumā nav ceļojumu uz šo valsti, bet varam piedāvāt līdzvērtīgus variantus :)

Honkonga

Hongkonga ir viena no pasaulē slavenākajām un pievilcīgākajām tūrisma vietām. Tas ir pilsēta, kas ir pilna ar vēsturisko, kultūrisko un arhitektūras pieminekļiem, kā arī modernām būvēm. Turklāt tā ir arī pasaules visveiksmīgāko ekonomiku centrs.

Pārsteidzošās skatuve, kas atklājas no Victoria riņķa resursu laukuma, ir viena no populārākajām tūrisma atrakcijām. Tūristiem tiek piedāvātas dažādas aktivitātes, piemēram, izpētes braucieni, ekskursijas, kruīzi, iepirkšanās un vēsturisko vietu apmeklējumi.

Hongkonga ir arī slavens ar savām luksusa viesnīcām, kas piedāvā izsmalcinātas naktsmītnes un lieliskas kokteiļu bāras. Kultūras atpūtai tūristiem ir iespēja apmeklēt dažādus muzejus un galerijas, kā arī piedalīties vietējos kultūras pasākumos.

Fine Dining ir iecienīts pasākums Hongkongā. Pilsēta ir pārpilna ar gardēžu un restorāniem, kas piedāvā ēdienus no visas pasaules. Tāpat arī tūristiem ir iespēja iepazīties ar līdzīgām ēdienu maltītēm vietējās ielas pārtikas veikalos.

Kopumā, Hongkonga ir izcila tūrisma vieta, kam ir daudz piedāvāt gan kultūras, vēsturiskās, kā arī arhitektoniskās vērtības un atpūtas vietu mīļotājiem.

Ēdiens Honkonga

Hongkonga ir slavena ar savu ēdienu kultūru un daudzveidīgajiem ēdieniem, kas ir pieejami tūristiem no visdažādākajām kultūrām. Ja apmeklējat Hongkongu, jums noteikti jāizbauda pārtikas piedāvājumi, kuri ir tik daudzveidīgi, ka nav iespējams tos izmēģināt visus vienā ceļojuma laikā.

Viena no populārākajām ēdienu kategorijām ir dim sum, kas ir tradicionāli tējas pavadoni, kas parasti tiek pasniegti brokastīs vai pusdienās. Šie mazi, garšīgie ēdieni parasti tiek pasniegti nelielos groziņos un var saturēt dažādus ādas produktus, gaļu, dārzeņus un citus sastāvdaļas. Neaizmirstiet izmēģināt dažas fantastiskas dim sum šķīvīšu kafejnīcās, kuras atrodas visā pilsētā.

Ja jums patīk zivs, noteikti izbaudīsiet visdažādākos svaigos zivju ēdienus Hongkongā, piemēram, garšīgus zivju cepumus vai zupas ar jūras veltēm. Hongkonga ir arī slavena ar savu austeru piedāvājumu un jūras veltes.

Ja meklējat ātrākos un lētākos ēdienus, tad jums jāmeklē dai pai dong, ielu pārtikas stendi. Šajos stendos jūs varat iegūt dažādus ēdienus, piemēram, garnelis, rīsi, vistas gaļa un daudz ko citu par ļoti zemām cenām.

Visbeidzot, neaizmirstiet izmēģināt vietējo ielu ēdienu - jā, "siu mai" (pancetas) un "har gau" (garnaļu dumplings) var būt garšīgi, bet vietējo ielu pārtikas stendi piedāvā izbaudīt ne tikai zivis, gaļu un dārzeņus, bet arī daudzus vietējos gardumus. Piemēram, jūs varat izmēģināt "egg waffles" (olām). Un ja negribat uzkodās, varat izmēģināt kādu no daudzajām kafejnīcām un restorāniem, kuru daži ir zvaigžņu klases garšīgās pārtikas vietās.

Kopumā, iepazīstoties ar Honkonga pārtikas kultūru, nav neiespējami iepazīties ar daudzveidīgiem ēdieniem, kājā garšojošu jūras veltēm līdz ielu pārtikas stendiem, kur jūs varat izbaudīt vietējo garšu klāstu bez sliktiem pieskārieniem budžetā.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Honkonga

Hong Kong ir kosmopolītiska pilsēta ar daudziem interesantiem apskates objektiem. Ja plānojat apmeklēt šo vietu kā tūrists, jums jāparedz laiks, lai izstaigātu pilsētas ielas, apmeklētu slavenākās tūrisma vietās un baudītu tradicionālo kultūru un gardus ēdienus.

Viens no galvenajiem apskates objektiem Hongkongā ir Victoria Peak, kas piedāvā fantastisku skatu uz pilsētu. Jūs varat tur nokļūt ar funikulieri un baudīt lielisku panorāmu, ieturēt maltīti ar skatu uz pilsētu vai arī apskatīt izstādi Victoria Peak Sky Terrace.

Otra interesanta vieta ir The Big Buddha, kas ir piekrastes templis 34 metru lielajai bronzas statujai, ko apmeklējošie var ietīt parezu, novērot kultūras rituālus un izpētīt templi.

Hongkonga ir arī vieta, kur vēlams izpētīt vietējo tradicionālo kultūru, apmeklējot iepirkšanās ielas - Temple Street Night Market, kur var apskatīt vietējo amatnieku preces un izmēģināt tradicionālo ēdienu.

Jūs nevarētu aizmirst arī pārlūkot Garden of Stars, kas ir slavenību goda laukums, kurā ir slavenāko zvaigžņu divaini izkārtojums, Seal of Handprint un piemineklis Bruce Lee. Selgrosieten, kas apmeklē Hongkongu, nevar aizmirst iegriezties kādā no pārtikas laukumos, baudot garšīgas delikateses, piemēram, garšīgus dumplings, izsmalcinātas garšaugu zupas vai garšīgu dim sum.

Īsumā, Hongkonga piedāvā lieliskas vietas apmeklējumu, kas atstāj neizdzēšamu iespaidu, nodrošinot, ka jūs atstājat pilsētu, zinot garšas, smaržas un skaņas, piemēram, vēlējāties atgriezties tur atkal un atkal.

Labākais laiks ceļošanai

Hongkonga ir kārtējā apbrīnojami modernā milzīgā pilsēta, kas slēpjas Ķīnas dienvidaustrumos. Tā ir viena no populārākajām tūrisma vietām pasaulē, un to var apmeklēt gandrīz jebkurā gadalaikā. Tomēr, ja vēlaties baudīt Hongkongas skaistumu, ir vairāki faktori, ko varat ņemt vērā, lai izvēlētos vislabāko laiku apmeklēt pilsētu.

Lai sāktu, ir vērts pievērst uzmanību Hongkongas gaisa kvalitātei, jo pilsētā bieži notiek nopietnas smoga problēmas. Tāpēc, ja vēlaties izbaudīt skaidru un patīkamu laiku, labākais laiks, kad apmeklēt Hongkongu, ir no novembra līdz martam. Šajās mēnešos gaisa kvalitāte ir vislabākā, un jūs varat baudīt skaidras debesis, tikmēr, kas vasarā var būt grūti, ja vēlaties izbaudīt vidi.

Otrs faktors, kas jāņem vērā, ir laika apstākļi. Šajā ziņā vissvarīgākais lēmums ir, vai jūs vēlaties apmeklēt Hongkongu, lai baudītu pludmales un ūdens sporta veidus vai arī lai iepazītos ar pilsētas kultūru un dzīvesveidu. Ja pludmales un ūdens sporta veidi jums ir galvenais, tad labākās dienas ir no jūnija līdz augustam, kad ir siltas un sausas dienas. Tāpat arī pilsēta tiek pārvērsta vasaras svētkos un notiek daudzas koncerts, festivāli un citi kultūras pasākumi.

Turpretī, ja jūs dodat priekšroku iepazīties ar kultūru un ikdienas dzīvi, labākais laiks, kad apmeklēt Hongkongu, ir no februāra līdz aprīlim, kad notiek pavasarīgi svētki un kultūras pasākumi. Tas ir īpaši svarīgi, ja jūs vēlaties iepazīt Ķīnas Jauno gadu un uzskatāmā attēlu skaistumu. Pēdējā laikā ir kļuvis populārs arī decembrī, kad notiek daudzas Ziemassvētku aktivitātes, atklājas tirgus un skroderāšanas nolasījumi.

Visbeidzot, ir vērts ņemt vērā arī viesnīcu cenas, jo tās var atšķirties atkarībā no sezonas. Visdārgākā gada laiki ir jaungada nakts un vasaras vidus, kamēr lētākais laiks ir no novembra līdz martam.

Tātad, kā vidējais izskatās Hongkonga, labākais laiks, kad apmeklēt, ir no novembra līdz martam, kad gaisa kvalitāte ir vislabākā, un jūs varat baudīt skaidras debesis, kad tiek organizēti kultūras pasākumi un pavasarīgi svētki, kas notiek no februāra līdz aprīlim. Tomēr, ja jūs vēlaties baudīt pludmales un ūdens sporta veidus, labākais laiks ir no jūnija līdz augustam. Kopumā, neatkarīgi no tā, kad apmeklējat Hongkongu, jūs noteikti atradīsiet daudz lielisku aktivitāšu un vietu, kuras jāapmeklē un kas paliks jūsu atmiņā uz ilgu laiku.

Loading...
logo-up icon