Air Balloon

Nav izdevies atrast ceļojumus uz Malta.

Diemžēl mūsu piedāvājumā nav ceļojumu uz šo valsti, bet varam piedāvāt līdzvērtīgus variantus :)

Malta

Malta ir maza un skaista valsts, kas atrodas Vidusjūras dienvidu daļā, un kas ir kļuvusi par ļoti populāru tūrisma galamērķi. Šī valsts ir slavena savu krāšņo dabu, ievērojamo vēsturi un arhitektūru, burvīgo atmosfēru un siltajām pludmalēm.

Maltai ir ļoti vēsturiska pagātne, kas ir atspoguļota tās daudzajos vēsturiskajos pieminekļos. Piemēram, Vallettā, kas ir galvaspilsēta, ir daudz vēsturisku vietu, tostarp senās baznīcas un ebreju sinagogas. Tāpat ir arī pietiekami daudz muzeju, kurās var apskatīt un iepazīties ar vēsturi un kultūru.

Malta ir vienkārši par lielisku vietu, kur baudīt siltās pludmales un kristāldzidru jūru. Šeit ir daudz pludmaļu, kas piedāvā dažādas aktivitātes – no ūdens sporta līdz saules vannām un atpūtai. Bariera to joprojām ir ideāla snorkelēšanai un safariošanai zem jūras.

Visbeidzot, Malta ir arī labi pazīstama ar savu virtuvi. Tradicionālā maltaņu virtuve piedāvā daudzas iespaidīgas un gardas uzkodas un ēdienus, tostarp ļoti labi vērtētu pastizzis.

Kopumā, ja jūsu galamērķis ir meklēt aizraujošas piedzīvojumu, atpūtu, iepazīšanos ar vēsturi un kultūru, Malta ir vieta, kuru noteikti jāapmeklē.

Ēdiens Malta

Kad atrodaties Maltā un vēlaties apgūt visas tās kulinārās piedāvājuma iespējas, noteikti neaizmirstiet par vietējo ēdienkarti. Šīs salas tradicionālajā virtuvē iekļauta ļoti daudzpusīga kulinārijas vēsture, kas ir saistīta ar tās ģeogrāfiju un kultūru. Kā tūrists, Jūs varētu izbaudīt maltiešu virtuvi, ko raksturo tradicionāli ēdieni un itāļu ietekmes, kas ir attīstījušās Maltes kulinārijā pateicoties Maltes reģionu ilgajai piederībai Itālijai.

Viena no ēdienkartes galvenajām zvaigznēm ir fenkata - maltaisās kaķenīzes kalta, kas tiek gatavota ar kumelīšiem, ķiplokiem, sīpoliem un dažādām garšvielām. Jūs noteikti varat izbaudīt arī pastizzis - ēdienus, kas ir tradicionāli nelielas pīrāga tipa tirdzniecības precēs un kas ir pieejams arī kā maza maltas ēdiena, kas ir aizpildīts ar gaļu, kukurūzu vai spinātiem.

Jūs varat izmēģināt arī tradicionālos zivju ēdienus, piemēram, lampuki, kas ir gatavoti ar ābolu sieru, dārzeņiem un citronu; vai arī bragioli - zirnekļa gaļas kotletes, kas ir aizpildītas ar lielo sulaiņu, kas ir sīpolos, kukurūzas graudos, pētersīļu un ķiploku lapās.

Ja Jūs vēlaties izbaudīt maltiešu salu tradicionālās piedāvājumus, noteikti ieteicams apmeklēt kādu no daudzajām tradicionālajām maltiešu restorāniem, kas piedāvā vēsturisku garšvielu garšas un kulinārijas izsmalcinātību. Tā pat ir iespējams izmantot mājīgus agriturisma un krodziņas, kuros Jūs varat izbaudīt dabas skatus un maltiešu garšvielu garšas.

Atcerieties arī par desertiem, kas ir ļoti populāri Maltes virtuvē. Jūs varat izmēģināt ķaļķī ali panna cotta; Torta tal-Ħelu - Maltas "glāzes" desertu, kas ir piepildīts ar šokolādes bumbiņām un konservētiem augļiem; vai arī Figolli - mazu mandeļu pildījuma cepumu, kas ir veidoti no mīklas.

Kopumā, apmeklējot Maltu, Jums ir iespēja izbaudīt daudz šo vidējo diapazonu. Pārliecinieties, ka Jūs izmēģināt to, kas atbilst Jūsu garšas kārpiņām un izmantotiet šo iespēju, lai atklātu un izpētītu tradicionālo maltiešu ēdienu plašumu un izsmalcinātību!

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Malta

Malta ir salu valsts, kas atrodas Vidusjūras dienvidos, tuvu Sicīlijas un Tunisijas krastiem. Valsts ir iecienīta tūristu galamērķis, kas piedāvā vēsturiskus un kultūras apskates objektus, skaistas pludmales un izklaides iespējas.

Viens no galvenajiem apskates objektiem Maltā ir Valletta. Valsts galvaspilsēta ir iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā, un tajā var apskatīt vēsturiskas ēkas un ielas, kas reiz bija mūsu vēstures centrā. Valletā ir jāapmeklē arī Skt. Jāzepa katedrāle un Maltais orderis.

Otrais apskates objekts, kas ir vērts apmeklēt, ir Gzīra. To ieskauj skaistas pludmales, un tas ir populārs kurorts, kurā visa ģimene var atpūsties.

Ja Jūs vēlaties iegremdēties faszinējošā pazemes Ainola, tad noteikti apmeklējiet Blāzmažā pasaules kara brīnumu, kuru jūs varēsit saskatīt, skrienot garām pazemes ūdenskanāliem.

Maltai piemīt arī unikāls dabas un vēstures objekts - Manoel sala, kas tika izveidota pašvaldības laikā. Šis salu komplekss ir līdzīgs Venēcijas lagūnas salām.

Visbeidzot, Maltā visi atpūtnieki varēs izmantot uz vietas esošās iespējas, lai veltītu laiku atpūtai, spēlējot golfu, snorcējot, zvejojot, braucot ar ūdens motociklu un daudz ko citu.

Vispārējais secinājums - Malta ir augstākās klases galamērķis, kas savieno vēsturi, kultūru un relaksāciju. Apskatot šo valsti, Jums nekad nepaliks garlaicīgi.

Labākais laiks ceļošanai

Malta ir skaista un ainaviski daudzveidīga valsts, taču dažādos sezonas laikos tā var piedāvāt dažādas pieredzes un aktivitātes tūristiem. Malta ir sausa un silta klimatiski, tāpēc vislabākais laiks, lai apmeklētu to būtu no aprīļa līdz jūnijam vai septembrī un oktobrī. Šajos mēnešos ir labas iespējas baudīt pludmales, peldēties, saulesgrēkus un vērot izcilus skatus uz valsts sārtojumu un dabas ainavām.

Malta ir laba vieta, lai apmeklētu kristīgos svētkus, piemēram, Lieldienas, kad ir dažādas reliģiskas un kultūras aktivitātes, tūristi var apmeklēt arī tradicionālos karnavālus un vērot vietējos iedzīvotājus, kas uzņemas izrāžu tēlus un strādā piehavām.

Ja esat vēlme izbaudīt lielu skaitu tūristu un apsēstību, kas notiek pēc vasaras, lai vēlētos baudīt kustīgu mūziku un lielu pārtraukumu, tad ir iespējams apmeklēt maltu no jūlija līdz augustam. Šajās dienās ir daudz jaunu izklaides un mūzikas aktivitāšu, kuru laikā var satikt arī dažādus cilvēkus no visas pasaules.

Tomēr, lai apmeklētu maltu, ir jāņem vērā arī daži nozīmīgi faktori, piemēram, naktsmītnes rezervēšanas izmaksas, kas var būt augstas, un to valodu sarežģītību, jo vietējie iedzīvotāji runā angliski, itāliski un arābu valodās. Lai baudītu pilnīgu pieredzi, ieteicams arī iepazīties ar maltesisko vēsturi un kultūru, kā arī apmeklēt tos paslēptos, vietējos ciematiņus, kas piedāvā autentiskas maltesiskas tradīcijas un gleznainus skatus.

Galvenokārt, vislabākais laiks, lai apmeklētu Maltu, ir laiks, kas atkarīgs no jūsu personiskajām interesēm un pieredzēm. Tomēr, īpaši, ja vēlaties baudīt pludmales, sauli un siltu vieglu nokļūšanu laikā - aprīlis, maijs, jūnijs, septembris un oktobris ir vislabākais laiks apmeklēt Maltu kā tūristu.

Loading...
logo-up icon