Air Balloon

Nav izdevies atrast ceļojumus uz Mauritānija.

Diemžēl mūsu piedāvājumā nav ceļojumu uz šo valsti, bet varam piedāvāt līdzvērtīgus variantus :)

Mauritānija

Mauritānija ir viena no Āfrikas visskaidrākajām un ainaviskākajām valstīm. Tās ainavu veido tuksnesis, pirmatnējie priežu meži, dzīvā ūdens baseini un klinšu masīvi. Īsumā, Mauritānija ir kā neprakstīgs, tomēr pilnīgi skaists ainavu mozaīka.

Mauritānijas galvaspilsēta ir gracioza un pievilcīga vietējo kultūras festivālos. Meknesa ar savu vēsturisko medresi un vārdu sajaukumu ir pievilcīga arhitektoniska vieta ar senām un modernām mākslīgām apskates vietām. Senās pilsētas arhitektūra ir perfekta piemērošana, lai izprastu vietējās stila un kultūras simboliku.

Mauritānija ir arī tāda valsts, kurai ir ēdināšanas kultūras bagātība. Tā piedāvā plašu izvēli no svaigu un garšīgu izcelsmes produktiem, kas ietver vietējos vistu, jēra un gaļas ēdienus. Tajos dominējot tikai dabīgi garšvielas, kas varētu likt sālīgu garduma un izcelšanu bez mākslīgiem aromātiem un paprikām.

Tāpat kā citās tuvējās Āfrikas valstīs, Mauritānijas iedzīvotājiem ir raksturīgas dabas un saimniecības iemaņas. Viņu izsmalcinātās rokas darinājumi bieži ir viens no iepriecinošiem tūrisma dāvanu koncepts. Vai tie būtu keramiķa darinājumi, kas izgatavoti no akmens vai čieģelu, vai zelta prieks, kas raksturīgi uzņēmumam, tomēr šie iepriecinājumi visiem turistiem ir savdabīgi pievilcīgi.

Savukārt to tūristu skaits ir neliels, taču, tā kā šī valsts ir tik patīkams un pievilcīgs, turistiem būs iespēja izbaudīt atpūtas brīdi un kopīgošanu ar vēsturiskiem un kulturāliem brīnumiem, kā arī nostrādāt vietās, kurās dabīgumu var ļoti skaisti apskatīt.

Ēdiens Mauritānija

Mauritānija ir unikāla vietā atrodoties gūstekņu krustcelēs, kas ietekmējusi vietējo ēdienu kultūru. Tūristiem, kas ir ieinteresēti iepazīt jaunus un eksotiskus ēdienus, Mauritānija noteikti ir vērts apmeklēt.

Viens no populārākajiem ēdieniem valstī ir kuskus. To parasti gatavo ar dažādām dārzeņu piedevām un gaļu. Tāpat ieteicams izmēģināt mauritāņu cepumu - "mburu-khaddu", kas ir īpaši salds un saturošs.

Tā kā Mauritānija atrodas pie jūras, tūristiem noteikti jāizmēģina arī vietējie zivju ēdieni. Galvenie, kas tiek piedāvāti, ir zivju zupas un zivis, kas tiek gatavotas dažādos veidos - svaigi, sausi, kūpināti un cepti.

Tomēr ir jāņem vērā, ka valsts klimata apstākļi un ūdens situācija ir sarežģīti, tāpēc tūristiem jāievēro piesardzība, izvēloties, ko ēst, lai izvairītos no iespējamām slimībām. Ir ieteicams izvairīties no nezināmu vietējo tirgu ēdieniem un ievērot tikai atzīmētus restorānus un ēdināšanas vietu.

Uzskatāms ir arī tas, ka Mauritānija ir musulmaņu valsts, kas nozīmē, ka vietējie ievēro halālu un nedzer alkoholiskos dzērienus. Tāpēc tūristiem, kas sagaida alkohola piedāvājumu, jāsaprot, ka tas nav iespējams visās vietās un to var atrast tikai dažās ievērojamās viesnīcās.

Tā kā Mauritānija ir jauna vai citādi izvērsta sarakstē, vietējie ēdieni tūristiem varētu būt izaicinoši un nezināmi, taču tie tiešām ir vērtīgi izmēģināt, lai izprastu un uz sava ārstaikla unikālo kultūru.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Mauritānija

Mauritānija ir skaista valsts, kas slēpjas uzreiz pēc Marokas robežas un Atlantijas okeāna. Šim reģionam ir milzīgs kultūras un vēstures mantojums, kas tālā pagātnē bija daļa no Sahāras impērijas. Tūristiem, kas vēlas apmeklēt šo neskartu teritoriju, ir daudz ko darīt un redzēt.

Pirmais, kas ir jāredz, ir valsts galvaspilsēta Nouakchott. Tā nav visuzticamākā vieta pasaulē, bet piedāvājumā ir daudz interesantu objektu, t.sk. tirdzniecības centri, muzeji un moderni restorāni, kas manāmi arvien biežāk.

Tāpat sieva daudz laika pavadīs Mauritanijas Sahāras tuksnešā. Tas ir atrodams valsts dienvidu daļā un piedāvā lielisku piedzīvojumu ceļotājiem, kas vēlas izprast, kā cilvēki var dzīvot ārkārtīgi sarežģītos apstākļos. Izbaudot ķīmiski tīru un skatu pastarpinājumā.

Visbeidzot, Mauritānijā ir daudz vēsturisko vietu un senlietu, kas ir vērts apskatīt. Kā piemērus var minēt Diēgokanti pilsētu, kas atrodas mauru peses kalnā un kas nesen piedzīvoja ļoti smagas cīņas. Tāpat ir vērts apmeklēt Ouadane, kas ir pazīstams ar saviem pasakainajiem sarkaniem kalniem un pievilcīgo seno arhitektūru.

Tāpēc būt tūristam Mauritanijā var būt unikāla un aizraujoša pieredze. Tas piedāvā lielu iespēju iegūt pārsteidzošas un dažādas iekšējās pieredzes, kas atmaksā augstu investēto naudu.

Labākais laiks ceļošanai

Mauritānija ir valsts, kas atrodas Sahāras tuksnesī, pie Adrijas jūras krasta. Šī valsts piedāvā vairākas interesantas apskates vietas, kā arī tradicionālas kultūras pieredzes. Ja jūs plānojat apmeklēt Mauritāniju kā tūrists, tad jums vajadzētu labi pārdomāt savu ceļojuma laiku. Labākais laiks apmeklēt Mauritaniju ir no novembra līdz aprīlim, jo šajos mēnešos ir salīdzinoši atvērti ceļi un labākas iespējas ceļot visā valstī. Tas ir arī laiks, kad temperatūra ir pietiekami zema, un nav tik daudz pelējuma, kā vasarā.

Turpretī, vasara Mauritānijā ir ļoti karsta, temperatūra var sasniegt pat 50 grādus pēcpusdienā. Trekas un ietves kļūst neizturamas un ļoti bīstamas, un neapņemieties ceļot pa tuksnesi šajā laika posmā, ja nav ļoti nepieciešams, jo saules smagums un karstums var radīt nopietnu veselības apdraudējumu.

Secinājums: labākais laiks apmeklēt Mauritāniju ir no novembra līdz aprīlim, kad ir salīdzinoši atvērti ceļi un nav tik karsts kā vasarā. Noteikti atcerieties aizsargāties no saules un dzert daudz šķidrumu, lai saglabātu labu veselību ceļojuma laikā.

Loading...
logo-up icon