Air Balloon

Nav izdevies atrast ceļojumus uz Moldova.

Diemžēl mūsu piedāvājumā nav ceļojumu uz šo valsti, bet varam piedāvāt līdzvērtīgus variantus :)

Moldova

Moldova ir neliela valsts Eiropas austrumos, kura varētu būt interesanta tūristu galamērķis. Moldovai ir daudz ko piedāvāt tūristiem, no skaistiem vīnogu laukiem līdz brīnišķīgiem kultūras un vēsturiskiem apskates objektiem.

Viena no populārākajām vietām Moldovā ir Milestibas tilts, kas ir lielākais tiltu komplekss valstī. Tas nozīmē, ka tūristiem ir daudz kur spazēt un izbaudīt skaistās sānu ielas celtas vietējā arhitektūras skatīšanās.

Moldovā ir arī daudz vīna darītavu, kas tūristiem piedāvā tūres un degustācijas pieredzi. Valsts ir slavena ar savu vīna ražošanu, un dažādie reģioni piedāvā dažādos vīnus, kas var iepriecināt pat visprasīgākos vīna cienītājus.

Pilsēta Orhei, kas ir vēsturisks apskates objekts, ir vērts apmeklēt. Tas atrodas netālu no galvaspilsētas Kišiņeva un piedāvā daudz ko redzēt - sākot no klosteriem un baznīcām, kas ir tikai daži piemēri.

Neviens nevar aizmirst apmeklēt Moldovi, nemeklējot pazīstamo Purcari vīna darītavu. Tās ir galvenās vīna ražotājas valstī, un iepazīšanās ar to ražošanas procesu ir tikai daļa no ārpus kastei pieejamajiem piedāvājumiem.

Kopumā, Moldova piedāvā daudz dažādu iespēju, lai baudītu tūrisma pieredzi. No skaistiem ainavām līdz kultūras un vēsturiskajiem apbrīnošanas, tūristiem būs daudz redzēt un piedzīvot valstī.

Ēdiens Moldova

Moldova kā tūristu galamērķis nav tik zināms kā daži citi Eiropas valstu reģioni, tomēr tā piedāvā daudzas garšīgas un tradicionālas ēdienu iespējas, kuras noteikti ir vērts pamēģināt.

Moldovas tradicionālie ēdieni ir ļoti atkarīgi no vietējo iedzīvotāju dzīvesveida un kultūras, kas atmirdz arī to garšās. Pirmkārt, jebkurš tūrists noteikti jāizmēģina slavenās Moldovas sieru plātiņas un kabaču čivavas. Tās tiek gatavotas no liellopu vai cūku gaļas un pievienoti arī dažādi garšvielu maisījumi, kas izceļ šīs ēdienus no citiem.

Otrais tradicionālais ēdiens, ko noteikti vajadzētu izmēģināt, ir "mămăligă". Tas ir kā putras veids, kas pagatavots no vārītas kukurūzas miltiem un tam ir ļoti enerģisks garšas efekts. "Mămăligă" tiek pasniegta ar tradicionālām gaļas un dārzeņu mērcēm kā garnīru.

Vēl viena garšīga un populāra ēdiena tradīcija ir "zama". Tas ir, pagatavots uz liesas gaļas buljona un pievienots arī garšvielu maisījums, tomēr tostarp ir arī tuksnesa augi, kā arī rīsu graudi. "Zama" ir tipisks ēdiens piektdienai, kas tiek gatavots visā valstī.

Noslēgumā, protams, noteikti vajadzētu izmēģināt tradicionālās slāvu saldējumus un citus desertus, piemēram, "cornulețe". Tas ir saldums, kas gatavots no saldējuma, kas ievietots kukurūzas miltu pīrāgu veidā.

Visbeidzot, ir jāatceras, ka Moldova piedāvā arī daudzus kapus un brīnišķīgus vīnus, kas noteikti jāpasniedz, lai papildinātu pašu valsts gastronomiju. Lai izbaudītu visa veida garšas piedzīvojumus, Moldova noteikti ir vērts apmeklēt un izmēģināt to, kas šajā valstī svarīgs.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Moldova

Moldova ir neliela valsts Austrumeiropā, kas atrodas starp Rumāniju un Ukrainu. Moldova var neizskatīties kā populārs tūrisma galamērķis, taču tā piedāvā daudzus dažādus interesantus apskates objektus un aktivitātes.

Viens no tūrisma pierādījumiem Moldovā ir tā vīna kultūra. Valsts ir pazīstama kā viena no vadošajām vīna ražotājām Eiropā, un tā piedāvā daudzus vīna aizraušanās objektus. Ieteicams apmeklēt kādu vīna rūpnīcu, lai izprastu vīna ražošanas procesu un nogaršotu tā labumi. Moldova ir arī vairākas vīna tūrisma maršruti, kurus var izmantot, lai apmeklētu vairākas rūpnīcas un nogaršotu vīnus.

Moldovas galvaspilsēta Kišiņeva ir vēl viens populārs tūrisma objekts. Tā ir neliela un mierīga pilsēta ar daudziem interesantiem vēstures pieminekļiem un draudzīgiem iedzīvotājiem. Vienā no galvenajām ielām jūs varēsiet atrast Tiraspolas gaitenīs kāras pieminekli, kuru iesaka apmeklēt. Apmeklējot Kišiņevu, jums noteikti jāizbauda vietējā virtuve, kas piedāvā daudzus gardus ēdienus.

Moldovā var apciemot arī vairākas dabas atrakcijas. Valsts krāšņais plato Kalnupes parks piedāvā skaistas priežu mežus, upes un ezerus, un tā ir populāra vieta piknika pusdienu un pastaigām. Tāpat vēl interesanti apmeklēt Orheiul Vechi, kas atrodas uz kalna uz rietumu krastu upi Rauta. Orheiul Vechi ir viena no vēsturiskajām vietām Moldovā, un tās zinātnieki ir atraduši daudz nozīmīga vēstures pētījumu.

Galvenais, ko jāsaprot, apmeklējot Moldovu, ir tās kultūra un cilvēki. Moldovā dzīvo daudz dažādu etnisko grupu, un tur ir daudz dažādu kultūrnavu tradīciju, kuras varēsiet iepazīt. Valsts ir maza un mierīga, un tā ir ideāla vieta tiem, kuri vēlas izvairīties no trokšņainām un aizņemtām pilsētu vidēm. Neatkarīgi no jūsu interesēm, Moldova piedāvā daudzas aktivitātes un apskates objektus, kurus vērts izpētīt.

Labākais laiks ceļošanai

Moldova ir viena no nelielākajām valstīm Eiropā, taču tai ir daudz piedāvājumu un sasniegumu, kuri neapšaubāmi piesaista tūristus no visām pasaules malām. Tomēr, lai izbaudītu visas Moldovas krāšņās dabas ainavas, kultūras pieminekļus un izcilās vīnu darīšanas tradīcijas, ir svarīgi izvēlēties pareizo laiku, lai apmeklēt valsti.

Vislabākais laiks, lai apmeklētu Moldovu, ir no maija līdz septembrim, kad valstī ir sausās un siltas dienas ar vidējo temperatūru apmēram 25 grādos pēc Celsija. Šajā periodā tūristiem ir lieliskas iespējas izbraukt uz laukiem, apmeklējot vīna darītavas, pavērot tradicionālas mākslas izstādes un izbaudīt tradicionālo moldāvu kulinārijas piedāvājumu.

Jūnijā un jūlijā notiek arī daudzviet slavenais vinoball, kas ir lieliska iespēja vērot, kā notiek vīna darīšanas process un izbaudīt daudzveidīgo tradicionālo vīnu degustāciju.

Ja jūs vēlaties izbaudīt skaistu un salīdzinoši drūmu rudens ainavu, tad labākais laiks, lai apmeklētu Moldovu, ir septembra beigas un oktobra sākums. Šajā laika posmā nav tik daudz tūristu, kā vasaras laikā, un vairums restorānu, vīna darītavu un veikalu piedāvā zemākas cenas un atlaides.

Tomēr, ja jūs vēlaties apmeklēt valsti ziemā, tad ir jāsagatavojas aukstam un sniegotam laikam. Ziemā Moldova piedāvā daudzas ziemas sporta aktivitātes, piemēram, slēpošanu un snovborda braukšanu, kā arī jautru Ziemassvētku atmosfēru.

Galvenā atziņa ir tāda, ka laiks, lai apmeklētu Moldovu, ir atkarīgs no tā, kādas intereses ir tūristiem un kādus piedāvājumus viņi vēlas izmantot. Taču, ja jums ir iespēja, ieteicams apmeklēt valsti vasaras sezonā, kad ir siltas dienas un visas aktivitātes ir viegli pieejamas.

Loading...
logo-up icon