Air Balloon

Nav izdevies atrast ceļojumus uz Mongolija.

Diemžēl mūsu piedāvājumā nav ceļojumu uz šo valsti, bet varam piedāvāt līdzvērtīgus variantus :)

Mongolija

Mongolija ir unikāla tūristu vieta ar vēsturisko, kultūras un dabas krāšņumu, kas atstāj patiesi iespaidīgu pēcteci uz ceļinieku. Ar saviem tērpniekiem, āru reklāmām, taisnotajām stepēm un mūsu sirdīm, kas ir klātesošās, katrs vēlme Mongolijā ir apmierināta.

Mongolijas vēsture ir pasakaini stāsti par Džingiskānu un viņa sērgu, kas bija impērijas dibinātājs un leģenda, kas saglabājās kopš 13. gadsimta. Tūristi varēs apmeklēt ķieģeļu sienas, kuras atstājis Mongolijas pastāvēšanas laiks, kā arī neskaitāmus cienastus un ciltis.

Jebkurai grupai, kas ierodas Mongolijā, jāapkopo sniegbaltīgos leņķus, kas atrodas dienvidu Mongolijā. Sniedzēji, kas acīmredzami sasniedz divus kilometrus, piedāvā pārsteidzošas iespējas, lai apskatītu neskaitāmus dabas skatus un vērošanu.

Mongolijas lielākā parādība ir skatīt klasiskus džipus, kas bauda biznesa braucienu pa kalniem un rasponām. Parasti tur piedāvā arī bungošanas braucienus, izmantojot dzīvniekus, un karakuļa galvas iegūšana vien bija pavisam savdabīgs piedzīvojums.

Nesen Mongolijā ir radīta visa jauna interesanta industrija, kas uzķeras uz ārlietu tūrismu un piedāvā daudz unikālu iespēju. Bieži vien ieteicams atsākt izmeklēšanu un pārbaudīt, ko šī brīža Mongolijā piedāvā, jo uz ziņ nedaudz nepietiek – nlevela Mongolija ir ne tikai iespēja, bet arī brīnišķīga ceļotāju izvēle, kas ļauj atklāt unikālos un pārsteidzošus ceļojumu piedzīvojumus.

Ēdiens Mongolija

Mongolija ir viena no tām valstīm, kas savu vēsturi un kultūru saglabājusi līdz pat šodienai. Tā ir lieliska vieta, lai izbaudītu ne tikai ainavas un dabas skaistumu, bet arī garšu baudījumus.

Mongolijas virtuve galvenokārt balstās uz gaļas produktiem, tāpēc tūristiem noteikti vajadzētu izmēģināt vietējo cepumu, kas pagatavots no liellopu gaļas, kā arī ceptus dumplings, kas pildīti ar gaļu vai dārzeņiem. Ļoti populārs ēdiens ir arī Huushuur - kārtaini pīrāgi ar gaļu, kas pieder pie tā dēvētajām ātrās ēdināšanas vietām.

Mongolija ir arī lielisks ceļojuma galamērķis melnās tējas mīļotājiem. Šī nakts stāvošā tēja ir ļoti populāra un papildina ikdienas ēdienkarti. Dzēriena garša ir samērā savdabīga, tāpēc noteikti jāizmēģina šī vietējā gara dzēriena variācijas.

Mongolija ir plaša un daudzās tās daļās ir pieejami dažādi ēdieni, tāpēc noteikti vajadzētu iepazīties ar izvēlni un izmēģināt dažādus ēdienus, kas Tev patiktu. Neaizmirsti arī par tradicionālo mākslu - dziru. Tā ir fermentēta suņa piena dzēriens, kas var uzlabot vielmaiņu un veselību.

Kā tas bieži notiek tūristiem, noteikti ieteicams izvairīties no pārāk izrāvīgu un pikantu ēdienu izmēģināšanas, jo tas var radīt nepatīkamas un daudzus traucējošas veselības problēmas. Mongolijas virtuve ir daudz plašāka un daudzveidīgāka, tāpēc, pielāgojot izvēlni saskaņā ar savu gaumi, varēsi izbaudīt šīs skaistās valsts kulinārijās izpausmes.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Mongolija

Mongolija ir aizraujoša valsts, kas piedāvā daudzus ceļojuma iespējas. Tajā var apskatīt skaistus dabas skatus, vēsturiskus pieminekļus un pieredzēt nomadu dzīvesveidu.

Viena no galvenajām apskates vietām ir Gobi tuksnesis, kas ir pasaulē lielākais aukstātuksnešu tuksnesis. Tur var apskatīt daudzus dzīvniekus, piemēram, Bactrian kamieļus, nātru antilopes un dzērveles. Turklāt, tuksnesī atrodas arī vairākas antiķu pilsētas, piemēram, Karakoruma un Kharkhorin.

Otra nozīmīgā vieta ir Terelj Nacionālais parks, kur ir skaisti dabas skati, ieskaitot augstas klintis un zaļas ielejas. Tur var izbaudīt aktīvas atpūtas iespējas, piemēram, pārgājienus, braukšanu ar zirgiem, kā arī novērot sniegpuma leopardus un gurbjiem.

Turklāt, Ulaanbaatar pilsēta, galvaspilsēta, piedāvā daudzas interesantas apskates vietas, piemēram, Gandan klosteri, Nacionālais muzejs un Čingis-hāna statuja.

Visbeidzot, pieredze mongoliju nevar būt pilnīga, neizmantojot iespēju dzīvot nomadu dzīves veidu un uzzināt, kā cilvēki dzīvo bez elektrības un citiem mūsdienu ērtībām. Vietējā virtuve, piemēram, beestie un airag (fermentēta vilšķira), var būt interesanta pieredze tūristiem.

Mongolija ir skaista un aizraujoša valsts, kuras apmeklēšana var sniegt neaizmirstamus piedzīvojumus gan dabas skaistuma, gan kultūras un vēstures ziņā.

Labākais laiks ceļošanai

Mongolija ir valsts ar bagātu vēsturi un unikālu kultūru, kas piesaista lielu skaitu tūristu no visām pasaules malām. Lai pilnībā izbaudītu Mongolijas skaistumu un autentisko kultūru, ir vērts rūpīgi izvēlēties savu ceļojuma laiku.

Labākais laiks apmeklēt Mongoliju ir no jūlija līdz septembrim. Šajā periodā ir saulains un silts laiks, kas ļauj apmeklēt visus Mongolijas slavenākos novietojumus bez lietus un aukstuma. Turklāt, ceļojot vasarā, ir iespējams piedzīvot autentisku Nomadu dzīvesveidu un redzēt, kā viņi ražo pārtiku un parūpējas par savām dzīvniekiem.

Tomēr, ir pienācis arī ziemas periodā, kas ilgst no novembra līdz martam. Šajā laikā Mongolija tiek pārvērsta par sniega bedri, bet, ja jūs esat piedzīvojumu meklētājs, ziemā ceļošana var būt lielisks piedzīvojums. Pārvietojieties ar slēpēm, zirgiem vai motocikliem, lai apbrīnotu aizraujošos sniega ainavas un redzētu brīnišķīgos dzīvnieku ekosistēmas.

Visbeidzot, jums ir jāatceras, ka maijs, jūnijs un oktobris var būt mainīgi periodi, tāpēc ir jābūt gatavam gan siltumam, gan aukstumam. Tomēr, ja ceļojat kultūras mērķiem, rudenī varētu būt lielisks laiks, jo visa valsts svin tradicionālās svētkus, piemēram, Ullan Batoras dzimšanas dienas svētkus vai tautas mūzikas festivals.

Īsumā – labākais laiks apmeklēt Mongoliju ir no jūlija līdz septembrim, tas ir saulains un silts laiks, kas ļauj apmeklēt daudzas vietas, kā arī redzēt Mongolijas autentisko dzīvesveidu. Tomēr, ja vēlaties piedzīvot ziemas burvību vai tradicionālos svētkus, ceļojot var būt pietiekami aizraujošs un aizraujošs piedzīvojums.

Loading...
logo-up icon