Air Balloon

Nav izdevies atrast ceļojumus uz Turkmenistāna.

Diemžēl mūsu piedāvājumā nav ceļojumu uz šo valsti, bet varam piedāvāt līdzvērtīgus variantus :)

Turkmenistāna

Turkmenistāna ir gleznaina un fascinējoša valsts Centrālāzijā, kas, neskatoties uz to, ka ir maz apmeklēta, piedāvā bagātīgu un interesantu pieredzi ceļotājiem.

Viens no vispievilcīgākajiem pārsteigumiem, ko var atrast Turkmenistānā, ir Daugavpils upe, kas ir plašākā upe valstī. Tā izplūst no Amutkela kalniņos un plūst pa Izonkulas ezeru, nodrošinot iespaidīgu ainavu un lielisku vērošanas vietu.

Turkmenistānā vēl viena vieta, ko vērts apmeklēt, ir Ashgabata, kuru sauca par "baltās pilsētas" sakarā ar tās cieti apzeltītajiem griesti no baltiem marmora blokiem. Ashgabata ir arī viena no visaugstāk nodrošinātajām pilsētām pasaulē, kas lepojas ar vairākiem moderniem trikiem, piemēram, mākslīgas pakāpju ainavu un gigantisku fonteinu.

Turkmenistāna ir arī mājvieta vieniem no visizcilākajiem simtsoļu akmens turētājiem, kas būvēti vairāk nekā tūkstoš gadu atpakaļ. Anau apmetums, kas atradās uz Serakhs tiltju robežas, ir mākslas piemineklis, kuru ir izveidojis un saglabājis sasniegumi un kultūra, kas ir Turkmēnu iedzīvotāju identitātes stūrakmens lomu ilgu laiku.

Bet, ja jūs vēlētos apmeklēt vienu no priekšmetiem, kas ne vien ir svēts, bet arī ļoti vērtīgs budistu klosteris, jūs varētu apmeklēt Konye-Urgench, turkmeņu provinci, kas vēsturiski ir bijusi svarīga unikāla kultūras centra loma Centrālajāzijā.

Tādējādi, ceļojums uz Turkmenistānu noteikti ir iespaidīga un izklaidējoša pieredze, kas ir jāpiedzīvo visiem, kuriem ir interese iepazīt spīdošu vēsturisko vietu un pasaules valsti, kuras ainava un kultūra burtiski ir ģimenes aktivitāšu piemērs.

Ēdiens Turkmenistāna

Turkmenistāna ir viena no tām valstīm, kuru virtuve ir ļoti atšķirīga no Eiropas virtuves un var piedāvāt tūristiem interesantas un garšīgas ēdienkartes.

Viena no tipiskajām un iecienītākajām ēdienreizēm ir plovs - tikko cepts rīsu ēdiens ar gaļu, sīpoliem un garšvielām. Šis ēdiens ir labākais, ko var izmēģināt, bet ja jums nav gribas no rīsu, jūs varat izmantot turku supu k şörpe vai lagmanu, kas ir gaļa, dārzeņi un makaroni.

Turkmenistāna piedāvā daudz iespēju izmēģināt tradicionālos desertus kā džak-kaka, kas ir želeja kūka, izgatavota ar skābo krējumu, krupu un cukuru, kā arī protablydy, kas ir biezpiena kūka, kas ir salda un garšīga.

Papildus tradicionālajiem ēdieniem, Turkmenistānā ir pieejami arī citi ēdieni no visas pasaules, kuri ir atrodami daudzos restorānos, bāros un kafejnīcās. Tā kā Turkmenistāna atrodas tuvu Vidusāzijas reģionam, šeit var atrast arī dažādus Indijas, persiešu un afgāņu ēdienus.

Lai gan Turkmenistāna ir zemes valsts, jūs varat atrast svaigu zivju un garšīgus garšaugus, kas gatavoti ar tradicionālo etnisko garšvielu kombināciju, kas padara tos garšīgus un ļoti izmēģināmus.

Galvenais, ka Turkmenistānā piedāvā garšīgu un veselīgu ēdienu daudzveidību, tāpēc, ja jūs esat iecietīgs pret jauniem ēdieniem, noteikti izmēģiniet vietējo virtuvi un padariet ceļojumu patiešām garšīgu pieredzi!

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Turkmenistāna

Turkmenistāns, kas atrodas Centrālāzijas reģionā, ir daudzveidīgs un interesants tūrisma galamērķis. Šis valsts piedāvā bagātu kultūras mantojumu, bezgalīgu tuksnešus un skaistus dabas skatus.

Valsts galvaspilsēta Ašhabāda ir populāra tūrisma vieta, kur var iepazīt turkmēņu kultūru, apskatīt skaistas arhitektūras būves un parkus. Pilsētas katedrāle, Ruhnama monumenti un Tukuma-tē bāka ir tikai dažas no Ašhabādas ievērojamajām vietām.

Turkmenistānā ir vairākas dabas atrakcijas, piemēram, Karakums tuksneši un Dārigazas rezervāts, kas slaveni ar savu biodivērsitāti un saviļņojošiem skati. Var arī apmeklēt kādu no valsts ezeriem, piemēram, Kēnžimas ezeru, lai izbaudītu dabas klusumu un atpūtu.

Turkmenistāna ir slavena arī ar savu kulinārā mantojuma daudzveidību, un to var iepazīt dažādās vietējās restorānos. Tūristi varētu izmantot iespēju izbaudīt turkmēņu nacionālo virtuvi, kā arī izmēģināt dažādas vēl nezināmas garšas.

Visbeidzot, tūristi varētu apmeklēt daudzas no valsts iepirkšanās ielu tirgiem, lai atrastu skaistus un unikālus suvenīrus, saglabājot savus atmiņas par ceļojumu uz Turkmenistānu.

Turkmenistāna piedāvā plašu izvēli no atrakcijām, glītu un interesantu pilsētu, nevainojama dabas un turkmēņu kultūras novērtēšanu, ko novērtēs visvieglāk meklētāji dabas un kultūras ceļojumos.

Labākais laiks ceļošanai

Turkmenistāna ir valsts, kas atrodas Vidējos Āzijas reģionā un ir ļoti populāra tūrisma galamērķis. Lai gan valsts piedāvā iespaidīgus kultūras un dabas objektus visu gadu, ir daži faktori, kas var noteikt, kad ir labākais laiks apmeklēt Turkmenistanu.

Turkmenistānā klimats ir ļoti karsts un sauss, īpaši vasarā, kad temperatūras var sasniegt pat 50 ° C. Tāpēc daudzi eksperti iesaka apmeklēt Turkmenistānu ārpus vasaras sezonas, kura ilgst no maija līdz septembrim. Labākais laiks apmeklēt šo valsti ir pavasarī un rudenī, kad temperatūras ir daudz patīkamākas un nav tik daudz cilvēku, kas apmeklē tūristu objektus.

Pavasarī, īpaši aprīļa un maija mēnešos, temperatūras ir aptuveni 20-25 ° C, un dabas skaistums ir sen laikos daudzus kārdinājis. Dabas un kultūras objekti kā Darvaza krāteris, Anau karaš, un citi pievilcīgi skati, ir pieejami vasaras sezonas laikā, taču pavasarī tiek piedāvāts vēl viens pievilcīgāks solis, iespējams pat lielākas sajūtu līmenī.

Rudenī temperatūras ir zemākas, tomēr vēl joprojām salīdzinoši siltas, tāpēc viesi var izmantot visas iespējas, kas Turkmenistānā piedāvājās vasaras sezonas laikā, konkrēti, iespju apmeklēt dabas un kultūras objektus, tādus kā Uzun Kyryk kapsēta un Nisa .

Visbeidzot, lai iegūtu maksimālu prieku no apmeklējuma Turkmenistānas neaizmirstiet iegādāties visus nepieciešamos ceļojumu dokumentus un atļaujas pagaidām var ietekmēt nākotnes plānus. Turklāt, lai atvieglotu un padarītu savu piedzīvojumu efektīvāku, iespējams, par labu nāktu apmeklēt valsti ar tūrisma firmu, kura varēs nodrošināt pietiekamu aizsardzību un pieredzi.

Tātad, kopumā, labākais laiks apmeklēt Turkmenistānu ir pavasarī un/vai rudens sezonas laikā, kad ir patīkamākas temperatūras un mazāk tūristu. Bet neatkarīgi no sezonas, valsts piedāvā skaistu un interesantu tūrisma plānotājiem.

Loading...
logo-up icon