Air Balloon

Nav izdevies atrast ceļojumus uz Venecuēla.

Diemžēl mūsu piedāvājumā nav ceļojumu uz šo valsti, bet varam piedāvāt līdzvērtīgus variantus :)

Venecuēla

Venezuela ir valsts Dienvidamerikā, kas slavējas ar savu krāšņo dabu, kultūru un vēsturi, kā arī smaržīgo kafiju un sarkano vīnu. Šajā valstī ir daudz lieliska, ko piedzīvot un apskatīt.

Piemēram, ļoti populāra tūristu vieta ir Salto Angel ūdenskritums, kas ir viens no augstākajiem pasaulē, un kuru var apskatīt no helikoptera vai laivu brauciena laikā. Cilvēki, kas mīl dabu, var izbaudīt Nacionālā parka vietas, kur slēpjas tūkstošiem sugu meži, dīvaini kaktusi un savvaļas dzīvnieki. Par piemaksu, tur ir arī meklēšana zelta, kas ir interesanta aktivitāte daudziem tūristiem.

Venezuela ir arī slavena ar savu kultūru un vēsturi. Kā piemērs, valsts galvaspilsēta Karakasa piedāvā daudz muzeju, kuros var apskatīt iluustratīvus darbus par vēsturiskiem notikumiem un vietām. Arī, var iepazīties ar vecajiem templiem, pilēm un katedrālēm. Ja ir interese par muzikas dzīvi Karakasā, te būs iespēja apmeklēt dažādus koncertus ar dažādu ietvaru.

Venezuela arī ir slavena ar savu ēdienu. Šeit var nobaudīt dažādus pārtikas produktus, piemēram, arroz con pollo (rižu ar vistas gaļu), arroz con leche (rižu ar pienu), un tradicionālo sniega konusus ar augļu sīrupiem.

Kopumā, Venezuela ir skaista valsts, ar daudzām lieliskām tūristu vietām iepazīstinās ar vietējiem kultūru, dabu un ēdienu. Tas ir ideāls galamērķis ikvienam ceļotājam, kurš vēlas piedzīvot jaunu un interesantu pieredzi.

Ēdiens Venecuēla

Venezuela ir valsts ar daudzveidīgu un garšīgu ēdienu klāstu, kas varētu interesēt visus tūristus no visas pasaules. Šī diženīgā Dienvidamerikas valsts piedāvā daudz vietējo ēdienu, kas izceļas ar spilgtu garšu un dabīgajiem produktiem.

Ja atrodaties Caracasā, jums noteikti jāizbauda "arepas", kas ir maizes kārtojums, kas tiek piedāvāts dažādos veidos- vārītas,ceptas vai grilētas, un to var pasniegt kā uzkodu, pusdienas vai pat galveno ēdienu. Arepas garnē ar dažādiem produktiem- gaļu, sieru, pupiņām, kā arī piedāvā karstas un garšīgas piedevas.

Turpmāk, jums jāgaršo arī viens no visvairāk atpazīstamajiem Venezuēlas ēdieniem - "pabellón criollo". Šis ēdiens ir sastāvēts no rīsiem, pupiņām, garšīgu gaļu, kā arī garšīgu banānu, kas no Venezuēlas ir kļuvis par visvairāk pazīstamo produktu pasaulē. Ja jums patīk garšputni, noteikti izmēģiniet "Pollo a la Brasa". Tas ir grilēts vistas fileja, kas ir garšīgi cepetis un pārklāts ar garšīgu mērci.

Un, protams, garšīgā deserta un dzērienu klāsts nenosaka konkurenci citu valstu virtuvēm. Pat maza ieteka no spāņu kultūras ir noteikusi skatījuma punktu Venezuela deserti, piemēram, "Quesillo". Tas ir garšīgs vaniļas kūka ar šokolādes mērci, ko garšīgi sajaukta ar piena kondensēto pienu un kumelīšu ekskrementu. Savukārt dzērieni Trinidad un Tobago, kas tika noskatīts īpaši tūrists, ir "papelon con limon", kas ir svaiga limonādes dzēriens ar pievienojušos cukurriekstu siropli.

In īsumā, Venezuēlas kulinārijas piedāvājums var būt pat ārpus jūsu izpratnes. Uzkodu, pusdienas vai vakariņas - jūs noteikti atradīsiet daudz garšīgu ēdienu, kas iepriecinās jūsu prātu un garšas kārpiņas!

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Venecuēla

Venezuela ir valsts Dienvidamerikā, kas slavējas ar savu unikālo dabiskajiem skaistumiem, kultūras mantojumu un kulināriju. Ja esat plānojot apmeklēt Venezuelu, noteikti nevar palikt vienaldzīgs pret šīs valsts daudzveidīgo piedāvājumu.

Ja jūs esat dabas mīļotājs, noteikti jāapmeklē tā sauktie „tepui”, lieli kalni, kas uzskatāmi par zinātniskās fantastikas un dabas katedrāliem. Piemēram, Monte Roraima ir slavenākais tepui - tas ir viens no skaistākajiem kalniem Venecuēlā, kas pašlaik ir vēlējumu sarakstā daudziem ceļotājiem. Turklāt, Angel Falls ir pasaules augstākā ūdenskritums, kas gaida ceļotājus, kas ir gatavi doties trīs dienu hike uz šo vienu no apaļajiem kalniem jeb tepui.

Venezuela ir arī slavena ar savu kultūras mantojumu. Ja ceļojat uz šo valsti, esiet gatavi uz to, ka jums vajadzēs apmeklēt miestus, piemēram, Kārakasu, Tristanu un Marakaju, kurās jūs varēsiet iepazīties ar valsts tradīcijām, mākslu un arhitektūru. Tāpat silts un atvēlīgs pasākums varētu būt apmeklēt karnevālus, kas ir kultūras atzīmes šajā valstī.

Ja jūs esat kulināriju ventilators, Venezuēlā jums noteikti jāizbauda Manto, tā vietējā kulinārajā piedāvājumā. Ar savu atbalstu no Indian Galician pierobežas, Venezuēla ir pārināta ar spāņu un āfrikāņu kulinārijas ietekmēm. Augsta kaloriju ēdieni, piemēram, arepas, empanadas un hallacas ir Valsts virtuves neatņemama daļa, ko noteikti vērts izmēģināt.

Venezuela ir valsts, kas ir pilna ar mākslu, dabu un atmiņām. Ja plānojat turpmākos ceļojumus, noteikti iekļaujiet Venezuēlu savā sarakstā - tas būs lielisks veids, kā izpētīt Dienvidamerikas skaistumu un piedzīvot tās aizraujošo kultūru.

Labākais laiks ceļošanai

Ja esi plānojis apmeklēt Venezuela kā tūrists, pirms sava ceļojuma svarīgi ir izvēlēties labāko laiku, kad ceļot uz šo valsti. Bieži vien tūristi izvēlas laiku, kad ir visdaudzāk saules un karstums, taču Venezuēlas gadalaiks un laiks, kad ceļot, var ietekmēt tava ceļojuma pieredzi.

Viena no labākajām Venezuēlas ceļojumu laikām ir no decembra līdz martam. Šajā laikā ir sausāks un vasaras sezonas vidū, kad augsne ir sausa un gruntsūdeņi ir zemāki, tādējādi padarot tūristu apmeklējumus ne tikai vieglākus, bet arī sausākus un vienlaikus vēlams. Tāpat šajā laikā ir nedaudz mazāk lietus, tādējādi samazinot risku tikt "iesēdinātam" vēja un lietus gāzē, kad piedzīvojumi var kavēties, arī vējš un lietus var kavēt daudzas no plānotajām aktivitātēm, tā rindtas kā ceļošana pa dabu vai dodoties uz nacionālajiem parkiem paradīzmano Venezuēlas ainavu.

Tomēr ir vēl viena Venezuēlas tūristu sezona, kas ir maijs-ziemassvētku laiks. Šajā sezonā ir daudz vairāk lietu, taču tajā pašā laikā varēsi baudīt Venezuēlas krāšņo ziedu laiku, kas piepildīs tavu ceļojumu ar krāsām un vantu.

Ja esi ieplānojis ceļojumu uz salu un pludmales atpūtu, vari apmeklēt Valkāru salas, kas atrodas Karaību jūras piekrastē un ir pasaulē slavenas ar savu baltā smilšu pludmali un krāšņajiem koraliem. Ja plāno dodoties uz Nacionālajiem parkiem, ir vēlams izvēlēties laiku, kad lietus kritīs pēc iespējas mazāk, tas ir no decembra līdz martam.

Tādējādi, izvēloties, kad ceļot uz Venezuela, varēsi saprast, kas tev ir svarīgi - vai tev ir svarīga pludmales atpūta un zemais karstums, kurš pieejams no decembra līdz martam, vai vēlies baudīt savu ceļojuma laiku, deflorējot Venezuēlas skaisto ainavu un ziedu laiku, kas notiek no maija līdz ziemassvētkiem!

Loading...
logo-up icon