Air Balloon

Nav izdevies atrast ceļojumus uz Vjetnama.

Diemžēl mūsu piedāvājumā nav ceļojumu uz šo valsti, bet varam piedāvāt līdzvērtīgus variantus :)

Vjetnama

Vietnam ir valsts Dienvidaustrumāzijā, kas piedāvā skaistu dabu, seno arhitektūru, vēsturisko un kultūras vietu daudzveidību, tradicionālu vietējo ēdienu un plašas pludmales. Tas ir populārs tūristu galamērķis, kas pievilina apmeklētājus no visas pasaules.

Viena no populārākajām vietām, kas jāapskata Vietnamā, ir pilsētas galvaspilsēta, Hanoja. Šī pilsēta piedāvā plašu vēsturisko un kultūras mantojuma bagātinājumu, ieskaitot Senojiem Kvartālus, Halong līci un Ba Be ezeru.

Hue ir arī populārs tūrisma galamērķis, kas atrodas centrālajā daļā valsts. Šeit jūs varat apmeklēt keizara pili, Dienvidai pilsētā un citās vēsturiskās vietās, lai iegūtu plašāku izpratni par valsts vēsturi.

Vietnamā ir arī vairākas skaistas pludmales, kas piedāvā skaistus skatus un atpūtas iespējas. Populāras pludmales ir Phu Quoc, Nha Trang un Da Nang.

Vietējais ēdiens ir arī iemesls, kādēļ apmeklētāji nāk uz Vietnamu. Šeit varat izbaudīt īstu vietējo virtuvi, piemēram, Pho (nūdelis ar gaļu), Banh Mi (vietējais sendvičs) un Cà phê sữa đá (ledus kafija ar saldu pienu).

Vietnamā ir daudz turistu pievilcīgo vietu, kas piedāvā daudz ko apskatīt un izbaudīt. Lētās cenas, daudzveidīgās iespējas un vietējie tautasdarbi ir tikai daži no lieliskajiem iemesliem, kādēļ Vietnamu ir jāpievieno savam ceļojumu sarakstam.

Ēdiens Vjetnama

Vietnamā ir daudzus gardus un interesantus ēdienus, kas varētu apmierināt arī visprasa-pusīgāko tūristu. Tā kā vietējā virtuve ir ļoti dažāda un reģioniem ir savas ēdienkartes, katram tūristam būtu vērts izmēģināt vairākas gastronomiskas piedāvājuma vietējā tirgū vai restorānā.

Populārākie vietējie ēdieni ietver pho - karstā buljona zupa ar rīsiem un gaļu vai zivīm, banh mi - svaigi pagatavots bagete ar dažādiem mērcēm un gaļu, vai banh xeo - rīsu miltos mērcēta maize ar dārzeņiem un gaļu. Pārtikušie tūristi varētu izmēģināt arī delikateses, piemēram, vietējās čačačas jūras gliemežus, kas tiek gatavoti vairākās dažādās sri lankiešu marinādēs.

Turklāt, arī kultūras un vēstures mīļotājiem vajadzētu izmēģināt vismaz vienu no Vjetnamas tradicionālajiem ēdieniem. Piemēram, Hue kebabu- reti braukšana par vietējie traģēdijās Vietnāmā, ko tradicionāli gatavo ar liellopa, cūkas vai vistas gaļu, kas pēc tam tiek pasniegta uz spicēm, iemērkta sojā vai vistas olā, un pēc tam tiek pasniegta ar vermicelli un dažādiem dārzeņiem. Arī miltu mērcē gatavotie nems maizīši nekad nogož negaršos.

Vienkārši sakot, Vietnamā ir daudzus gardus, piepildītus un uzturējošus ēdienus, kas varētu iepazīt vietējo kultūru un gastronomiju tūristiem. Aizverot acis un izmēģinot atšķirīgu gaumi vietējās tirdzniecības vietās vai restorānos, jūs varētu sajust, kā tiek sagatavoti un pasniegti dažādi vietējie tradicionālie ēdieni.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Vjetnama

Vietnam ir aizraujoša un interesanta valsts, kas piedāvā tūristiem daudzas iespējas. Šī valsts ir pazīstama ar savu bagāto vēsturi, krāšņām kultūras tradīcijām, ievērojamiem dabas ainavām, kā arī satriecošiem pilsētu vides un izsmalcinātiem gastronomiskajiem ēdieniem.

Pirmkārt, tūristiem noteikti vajadzētu apmeklēt Hanoju - Vietnamas galvaspilsētu. Šajā pilsētā var apskatīt pazemes katakombas, katedrāli, muzejus un citus vēsturiskus objektus. Ne velti Hanoju dažreiz sauc par "tūristu galvaspilsētu"! Tūristiem ir iespēja arī pavadīt laiku tradicionālos restorānos, kur varēs baudīt dažādas vietējās ēdienreizes.

Atrodoties Dienvidvietnamā, tūristi var apmeklēt kara muzeju Hošiminā, kas ir veltīts Vjetnamas kara laikā notikušajiem notikumiem. Tur arī var apskatīt dažādus karavīru tēlam dalītus Vjetnamas karavīru pieminekļus. Tāpat tūristi var apmeklēt Dienvidvietnamas pilsētu Kjuči, kur tik daudz noticis vēsturiskā vietā un kur var pavērot venēcietes pār Me Long.

Dabas ventilatoriem noteikti būs interesanti aizbraukt uz Mangrove Forest, kas ir plašs mežu komplekss pie Dienvidvietnamas piekrastes. Tāpat vēl var apskatīt Monument 43 Dienvidvietnamā: Šajā vietā var apskatīt agrākās pastmarkas, kas arī ir viens no visvairāk apmeklēto vietām Dienvidvietnamā.

Viena no visinteresantākajām vietām ir UNESCO ierakstītie Halonga līči, kas ir pazīstams ar savu sepim un dabisko krāsainību. Tūristi var veikt ekskursiju ar laivu, lai labāk izpētītu šo neticami unikālo vietu. Vietne atrodas Ha Longas pilsētā.

Vietne Da Nangas pilsēta ir viena no skaistākajām pludmalēm, kur var pavērot vietējo fotogrāfu mākslas ietekmētas gleznas un fotografijas. Tāpat tūristiem ir iespēja apmeklēt Hoi Anu, kas ir pazīstama ar savu arhitektūru un vietēju materiālu veidoto lietām.

Vietnamā ir daudz interesantu vietu, un tūristi noteikti varēs izbaudīt daudz dejojamo. Katru vietu pavada savs neprātīgi skaistais ainava un dabas krāšņums, kas lūkot līdz atteikumiem.

Labākais laiks ceļošanai

Vietnam ir lielisks galamērķis ceļotājiem, kas vēlas izbaudīt tās krāšņo kultūru un vēsturisko bagātību. Lai gan var apmeklēt valsti visa gadalaikā, tomēr ir vairāki laika periodi, kad ir īpaši labi apmeklēt Vietnam.

Viena no labākajām sezonām, lai apmeklētu Vietnam, ir pavasaris, kas ir no februāra līdz aprīlim. Šajā laika posmā temperatūras ir mazākas un mitruma līmenis ir samazinājies, tāpēc tas ir ļoti patīkams laiks, lai apskatītu valsti un apmeklētu vietas, piemēram, Hanoju, Hoi Anu un Saigonu.

Otra lieliska sezona ir rudenī, kas sākas no septembra līdz novembrim. Šajā laika posmā laiks ir sausāks un mazāk karsts, tāpēc tas ir lielisks laiks, lai izpētītu valsti un baudītu tās skaistumus. Turklāt, ja esat lielisks vērotājs, tad rudenī varat redzēt konkrētas valsts apgabalus kļūst līdzīgi sarkanbrūnā korāliem.

Taču, ja jūs meklējat vissiltāko laiku, lai apmeklētu Vietnam, tad vasara, kas ir no maija līdz septembrim, var būt piemērots variants. Tomēr šajā laika posmā ir jābūt gatavam, ka temperatūra var sasniegt 40°C, kas var būt ļoti izsīkstoši un nogurdinoši.

Tādējādi, kad ir labākais laiks apmeklēt Vietnam kā tūristam, tas ir atkarīgs no tā, kā ir ērtāk un izdevīgāk pavadīt savu laiku apmeklējot šo brīnišķīgo valsti. Lai izvēlētos ideālo laiku, jums ir jāņem vērā savas sajūtas pret karstumu un mitrumu, kā arī uzņēmējdarbības plānus un interešu jomas, kas jums vislabāk patīk baudīt, kad jūs ceļojat.

Loading...
logo-up icon