Air Balloon

Nav izdevies atrast ceļojumus uz Jemena.

Diemžēl mūsu piedāvājumā nav ceļojumu uz šo valsti, bet varam piedāvāt līdzvērtīgus variantus :)

Jemena

Yemen ir viena no tiešām fascinējošām vietām, ko apmeklēt uz Zemes. Šī valsts atrodas Rietumāfrikā un tā slavējama ar savu krāšņo ainavu, seno arhitektūru un kultūras bagātību.

Yemenā tūristi var apmeklēt valsts galvaspilsētu Sanu, kur atradīsi neskaitāmas senās mošejas, pilis un baznīcas, kā arī labirintu līdzīgu seno kvartālu. Šajā pilsētā, kā arī dažādās citās Yemenas pilsētās, varēsi izbaudīt vietējās ēdienkarti, kuras garšas ir unikālas.

Yemen piedāvā arī lieliskus kempinga vai pārgājienu maršrutus, piemēram, pa Sa'dah un Haraza kalniem, kas piedāvā neaizmirstamu pieredzi. Kā aktīvā tūrisma galamērķis Yemen var būt patiešām iedvesmojošs, un kurā var praktizēt tik dažādas aktivitātes kā presēšanu, čigānu pie ielas, velosipēdistu braukšana un daudz kas cits.

Lai arī Yemen joprojām ir nestabilas politiskas situācijas valsts, tā kultūras bagātība un ainavas, kas atrodas ūdenskritumu, vulkānisko kalnu, rietumu krastu un Sacifu plakanuma apvidū, ir patiesi brīnišķīgas. Ja tu meklēsiet aizraujošu vietu, kur likt savu brīvo laiku lietderīgi, tad Yemen var kalpot kā ideāla izvēle.

Ēdiens Jemena

Jūsu prasība ir saprotama, es varu jums sniegt informāciju par to, ko varētu ēst, apmeklējot Jemenas turismu. Jemenas virtuve, tāpat kā jebkurā citā valstī, ir atkarīga no tās ģeogrāfiskās atrašanās vietas un kultūras mantojuma. Sarkanā jūras tuvumā un lielāko daļu ēdiena pamatā Jemenas virtuvē veido jēras un upju zivis.

Kad apmeklē Jemenu, noteikti vērts izmēģināt vienu no populārākajiem un tradicionālajiem ēdieniem - salta. Salta ir pasēta tā, lai to varētu ēst ar rokām un tajā ietilpst rīsi, olas, dzirnavkopēju gaļa, zirņi, dārzeņi un garšvielas.

Tomēr, kā tūrists, jums varētu būt grūtības atrast restorānu, kas piedāvā šādas lietas. Tāpēc, jūs varat izmēģināt jebkuru no vietējiem ēdieniem, piemēram, hummusu ar pīrādziem vai falafelu, kas parasti ir viegli pieejami mezziu restorānos visā valstī.

Vēl viens populārs ēdiens ir mandazi - mīkla ar cukuru, kanēli un ingveru, kas parasti tiek pasūtīta kā deserts vai pusdienas. Nepieciešamības gadījumā, jums vienmēr ir jāpalaiž garām iespēja izmēģināt kādu no vietējām iecienītajām zivju zupām vai couscous.

Tas ir jums jāievēro, lai būtu piesardzīgi ar to, ko jūs ēdat un kur to ēdat Jemenā. Tā kā ir liels risks saņemt pārtikas saindēšanās, ir drošāk ēst tikai restorānos, kas atrodas labi uzturētās apbūves vietās. Turklāt jums vajadzētu uzņemt siltu dzeršanu, jo Jemena ir karsta un sausa klimata zemē un nevēlamā saindēšanās riskam.

Apmeklējot jebkuru valsti, iepazīšanās ar vietējo virtuvi ir nozīmīga daļa no īsta kultūras izpratnes iegūšanas. Arī Jemenas virtuve piedāvā ļoti garšīgu un spilgtu piedāvājumu!

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Jemena

Yemen ir fascinējošs galamērķis tūristiem, kas vēlas izpētīt jaunu un neparastu kultūru. Šis valsts atrodas arābu pussalā un ir pazīstama ar savu bagāto vēsturi un senajiem ievērojamajiem arhitektūras pieminekļiem.

Viena no galvenajām vietām, ko vēlams apskatīt Yemen, ir Sanaa. Šī valsts galvaspilsēta ir daudzveidīga un krāšņa arhitektūras ziņā, ar daudziem kolorītiem namiem, kas izvietoti pašā pilsētas centrā. Apskates vērta ir arī pilsētas fortifikācija - Sanaas mūra sienu komplekss, kas ir uzbūvēts vairākas simt gadu atpakaļ.

Citu interesantu vietu vidū var minēt Hajaru al Hamra ciematu, kas atrodas tuvu Sanaai, un kuru bieži sauc arī par "Sarkanā pilsētu". Šajā ciematā Jūs varēsiet apbrīnot skaisto un sarežģīto pieminekļu kombināciju no klinšiem, kā arī vērot pašmāju amatnieku darbu pērkot dažādus amatu izstrādājumus.

Ja vēlaties izskatīt vairāk dabas skaistumu, tad jūs noteikti jādodas uz Socotra salu, kura atrodas Indijas okeānā. Šī sala ir slavena ar lieliskām dabas ainavām, skaistām pludmalēm un dabas rezervātiem, kurās dzīvo daudzi unikāli dzīvnieki un putni.

Visbeidzot, neaizmirstiet apmeklēt valsts kultūriem un muzejus, kas piedāvā iespēju iepazīt daudzus vēsturiskus faktu un notikumus, kas padarījuši Yemen tik unikālu. Ja esat aizrautīgs mākslinieks, tad jūs noteikti vēlaties iepazīties ar valsts keramikas mākslu, kura ir populāra arhitektūras un iekārtu dizainā.

kopumā, Yemen ir apbrīnojams galamērķis ar krāsainu kultūru, bagātīgu vēsturi un skaistiem dabas krājumiem. Neatkarīgi no Jūsu interesēm, jūs varēsiet atrast kaut ko, kas jūs aizrauj, un atklāt virtuvi, kultūru un pieminekļus, ko citur pasaulē nevar atrast.

Labākais laiks ceļošanai

Yemen ir valsts, kas atrodas Dienvidāzijā, un tai ir unikāla vēsture, kultūra un tradīcijas. Tomēr, iedomājoties šīs valsts bildi, vēlētos atgādināt, ka tas nav piemērots brauciens visiem. Šajā valstī ir notikusi daudz politisku nemieru, kas nav ieteicams tūristiem.

Apmeklējot Jemenas galvaspilsētu Sanu, jums būs iespēja iepazīties ar seno vēsturi un bagātīgo kultūru, kas ir radījusi pilsētu spēcīgu islāma skolastiskā centra veidā. Ne velti Sanas vēsturiskais centrs tika iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Sanas tirgus ir viens no lielākajiem un daudzveidīgākajiem Tuvajos Austrumos, kurā varat iegādāties tradicionālās drēbes, keramiku un vietējos pārtikas produktus.

Lai gan Yemen ir interesanta un krāšņa valsts, ir svarīgi izvēlēties pareizo laiku, lai apmeklētu valsti tūristiem. Jemenas politiskā situācija ir nevienāda, un terorisms ir bijis valsts parasta parādība. Tādēļ ir ieteicams apmeklēt Jemenu tikai tad, kad politiskā situācija ir stabila un droša. Nokavējot šo brīdi, jūs varat atrasties situācijā, kad apmeklējums jums nesniegs prieku un būs nedrošs.

Labākie laiki, lai apmeklētu Jemeni kā tūrists, ir ziemas un pavasara mēneši. Starp novembri un janvāriem un no martā līdz jūnijam jūs varat baudīt patīkamu atmosfēru un mērenu gaisa temperatūru. Šajos mēnešos jūs varat baudīt arī daudz vēsturisku, kulturālu un religiozu pasākumu, kas notiek visā valstī, kas ir tikpat interesanti, cik intriģējoši.

Jemen ir labs variants tiem, kas meklē piedzīvojumus, un tiem, kas vēlas iepazīt ar seno kultūru un vēsturi, lai iespējams apmeklēt Jemenu tikai tad, ja jūs jūtaties droši un pārliecināti, ka turpmākajos mēnešos valstī politiskā vide būs stabilāka un droša.

Loading...
logo-up icon