Air Balloon

Nav izdevies atrast ceļojumus uz Etiopija.

Diemžēl mūsu piedāvājumā nav ceļojumu uz šo valsti, bet varam piedāvāt līdzvērtīgus variantus :)

Etiopija

Ethiopia ir valsts austrumu daļā Āfrikas kontinenta, kas slavena ar savu bagāto vēsturi, kultūru, dabas ainavām un tūrisma objektiem. Šeit atrodas daudz pasaules mēroga vēsturisku vietu un ievērojams daudzums dabas parku ar retajām augu un dzīvnieku sugām.

Viena no populārākajām vietām, ko apmeklē tūristi, ir Aksumas pilsēta, kas reiz bija slavena impērijas galvaspilsēta. Šeit var apskatīt daudzas senās celtņu atliekas un arheoloģiskos izrakumus, tostarp slaveno Aksumas stādijumu - lielo akmeņu, kas ir miljoniem gadu veci un kas joprojām rada jautājumus par to, kā tie tika pārvietoti.

Ethiopia ir arī pasaules kafijas pamatiedārījumu vieta, un tūristi var doties ekskursijā uz apgabaliem, kur audzē kafijas pupiņas un redzēt, kā kafijas rūpniecība darbojas sākotnējā līmenī. Turklāt ir iespējams apmeklēt dažādus etnogrāfiskus muzejus, kas izstāda daudzas vietējās tradīcijas un kultūras.

Tāpat, iegremdējoties dabas skaistumos, var apmeklēt Simiens kalnu nacionālo parku, kur tūristi var redzēt retas dzīvnieku sugas, piemēram, Etiopijas vilkiem un ērgļiem. Šajā parkā ir arī vairāki aizraujoši trekinga ceļi, kas var doties pa fantastiskiem kalnu ainavām.

Visbeidzot, nevarat atstāt Āfrikas iespaidīgāko ūdenskritumu - "Blue Nile Falls" - neredzētu. Ūdenskritums ir vairāk kā 100 metru augstu un piedāvā lielisku skatu uz apkārtējo ainavu.

Ethiopia ir viena no Afrikas visspēcīgākajām tūristu vietām, kuras ir vērts apmeklēt, lai redzētu vienu no plašākajiem un bagātākajiem kontrastu komplektiem pasaulē. Tajā ir tik daudz piedāvājumu, ka to atraktīvums uzkrītoši nepaēdīs.

Ēdiens Etiopija

Ethiopijā ir daudz populāru ēdienu un restorānu, taču viena no labākajām vietām maltītei būtu Ēģiptes tirgus Kairo. Šeit jūs varēsiet izbaudīt tradicionālās etiopiskās ēdienreizes, tostarp injera (biezpiena maize), doro wat (vistas mērce), tibs (cepumi), shiro (ķiršu mērce) un daudz ko citu. Turklāt, tirgus ir lielisks atmosfērais brauciens un piedzīvojums, kas noteikti paliks atmiņā. Jebkurā gadījumā, pirms doties uz Ēģiptes tirgu, iesakām pārliecināties, vai jūsu iekšējais ceļveža ir informēts par šo vietu un izziņoties par tās pieejamību un drošību.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Etiopija

Ethiopiju uzskata par vienu no senākajām valstīm pasaulē un tā ir bagāta ar kultūras un dabas apskates vietām. Turklāt tā ir arī ideāla vieta ceļojumiem ar piedzīvojumu garu, kas var piedāvāt daudz dažādu iespēju tūristiem.

Dažas no populārākajām apskates vietām, kas jāapmeklē, iekļauj:

1. Ajacu kalni – tie ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā un ir slaveni ar saviem krāpējdošajiem tiltiem un ainaviskajiem skatiem.

2. Lalibelas dievnami – tie ir pasaules slaveni dievnamu kompleksi, kuros ir iekļautas 11 dievnami. Tie ir arī UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

3. Danakil depresija – tas ir viens no zemākajiem vietām uz Zemes, kas reizēm tiek uzskatīts par "dzīvo iekšējo planētu". Tur ir aktīvie vulkāni, sālslauki un termālie avoti.

4. Gonderas pils – tā ir arhitektūras apskates vieta, kas savā veidā ir liela unikāla.

5. Omo ieleja – tas ir iedzīvotāju centrs ar vairāk nekā 50 etniskām grupām, kuras ietver Dassanech, Hamer un Mursi ciltis.

6. Simiens kalni – tas ir nacionālais park sākumā Etiopijas Augstienes reģionā un tajā ir aprakstīti unikāli, lieli dzīvnieki, piemēram, Etiopijas vilka, ķirbju geležu un dažādas putnieka sugas.

7. Ēriē – tas ir senais pilsētas komplekss, kas ietver daudzas vēsturiskas vietnes, tostarp pils, no kurienes pēc tradīcijas, kāda birzīties Solomon's Mines.

Turklāt Etiopija ir slavena ar savām senām sabiedrībām un kultūras tradīcijām. Āfrikas ainavu un ēdienu baudīšana, dzemdību ceremoniju apmeklēšana un loka šaušanas sacensības ir tikai dažas no citām populārajām pieejām Etiopijas kultūras tradīciju iepazīšanai.

Visbeidzot, Etiopija piedāvā arī daudzas āra aktivitātes, piemēram, kalnu kāpšanu, pārgājienu, velosipēdu braukšanu un citus piedzīvojumus, kas var sniegt lieliskas emocijas un atmiņas reises laikā.

Labākais laiks ceļošanai

Klimatiski vislabākais laiks ceļot uz Etiopiju ir no oktobra līdz februārim, kad ir sauss un vēsāks laiks. Tomēr jāņem vērā, ka šajā periodā ir vairāk tūristu, un tūrisma pakalpojumi ir uzņēmīgāki. Ja vēlaties izvairīties no tūristu plūsmas, varat apsvērt ceļojumu uz Etiopiju pēc lietus sezonas - no martam līdz septembrim, lai gan šajā periodā ir lielāka varbūtība, ka varētu sastapties ar lietusgāzēm. Lai izvairītos no politiskās nestabilitātes un cilvēktiesību pārkāpumiem, ieteicams rūpīgi izpētīt politisko situāciju valstī un konsultēties ar vietējās iestādes pirms ceļojuma plānošanas.

Loading...
logo-up icon