Air Balloon

Nav izdevies atrast ceļojumus uz Tanzānija.

Diemžēl mūsu piedāvājumā nav ceļojumu uz šo valsti, bet varam piedāvāt līdzvērtīgus variantus :)

Tanzānija

Tanzānija un tās galvenā sala Zanzibara ir uzņēmīgi ceļojuma galamērķi Āfrikā, kas piedāvā ceļotājiem daudzus neaizmirstamus piedzīvojumus. Zanzibāra ir daudz kas notiek - no vēsturiskajiem pilsētas un ciematiņiem, kā arī no Jūras pludmilžu un lauku virsmas, līdz Zanzibaras nacionālajam parkam un visu plašo savannu. Tajā pašā laikā, Zanzibāra ir pazīstama arī ar tās eksotisko medus kūlīšu audzētani, kas var iekļaut pašā kādu savu funky kašķīgumu tūrisma pieredzē.

Jūras pludmilžu tūrisms Zanzibārā ir vispopulārākais - ar melno smilšu pludmalēm, kas sākas piestājoties lielajiem laivu piestātnēm. Tas piedāvā ideālu iespēju atpūtai un atjaunošanai pie krasta un tālāk uz jūru, kur var peldēt un izbaudīt pasaulē pazīstamās zanzibāru zivju gardumus.

Tā kā Zanzibāras vēsture un kultūra ir riktīgi smagi sakņota, tā piedāvā jautru iespēju izpētīt daudzveidīgu un sarežģītu pilsētas arhitektūru un tradīcijas - no jūras muižu pilsētām līdz nelieliem zvejnieku ciematiem, kuru grunts nesaistās gandrīz ar nekādu citu pilsētu. Kultūras un vēsturiskā ceļojuma venkas noteikti ir Stone Town, kas ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, un ir pilsēta, kurā ir daudz kas noticis - sākot no primitīvā zvejnieku dzīves līdz kristietības ienākšanai un robsči vogu tirdzniecības attīstībai.

Visbeidzot, Zanzibāra ir arī ļoti tuvu Tansiānijas kontinentālajai daļai un piedāvā drosmīgiem tūristiem iespēju dodas uz safarī. Šis ļoti brīnišķīgais pasākums var sniegt bezcerīgi vēlmējušos vakarus vēlāk uz jau pieminētajām jūras pludmilžu kūrortu pludmalēm.

Tā kā Zanzibāra ir daudzpusīga un kultūras bagāta, tā ir ideāls ceļojuma galamērķis gan pieredzējušiem tūristiem, gan arī tiem ceļotājiem, kuri tikai sāk pazīt Āfrikas valstis. Ne no viena ceļojuma uz Zanzibāru nevar atgriezties negaršīgas unikāla cietoksnis nesētā tās zivju, medus kūlīšu un kultūras mantojuma bagātības.

Ēdiens Tanzānija

Tanzānija un jo īpaši Zanzibāra salas piedāvā plašu klāstu no svaigi gatavotiem ēdieniem, kas būs baudījums jebkuram tūristam. Šī valsts ir slavena ar savu daudzveidīgo virtuves tradīciju, kas satur ietekmes no Āfrikas, Indijas un arābu kultūras.

Ja jūs apmeklējat Zanzibāras salu, neizlaidiet iespēju nobaudīt tās slaveno izcils svaigi nozvejotu jūras veltes. Kura halibuta, tunzivs, vēžveidīgie un krabi pieejami gandrīz jebkurā no salas restorāniem. Līdzīgi kā jūras produkti, visas veidu gaļas - liellopu, vistas un kazas ir pieejamas dažādās garšīgās ēdienos. Jūs varētu izmēģināt populārāko Tanzānijas ēdienu - ugali, tas ir saldējuma izmērs putāru, kas tiek pagatavots no cietējošas maize un tiek servēts ar garšīgu zupu vai mērci.

Ja vēlaties nobaudīt Indijas ietekmējošos ēdienus, jums netrūks izvēles. Populārākais Zanzibārā ir pikanta samosas, karstās un garšīgās sarkanās karīs, ko var pagatavot ar liellopu, cūkas gaļu, zivīm vai dārzeņiem. Jūs varētu izmēģināt arī vienu no daudzajiem Indijas fusion ēdieniem, piemēram, rīsu ēdieniem, kas būs kā garšīga stūrakmens jūsu garšošanas ceļojuma laikā.

Salā jums ir iespēja pēc garšas nobaudīt dažādas vietējo kūpināto, svaigi ceptu maizi un citus gardumi, ko var pārbaudīt tirgū. Neaizmirsti, ka Tanzānija ir slavena ar savu kafiju. Tādējādi jums būs plaša izvēle no svaigi pagatavota kafijas un jūsu garšas kārumu pāriem, kā arī plaša izvēle no augļiem, kas pieejami gandrīz jebkurā restorānā.

Bez šaubām, kad jūs apmeklējiet Zanzibārā, neaizmirstiet baudīt vienu no tās tradicionālajiem dzērieniem, kas ir kokosriekstu mole, kas tiek pagatavota no svaigiem kokosriekstiem, kas aug uz salas. Tas ir lielisks, atsvaidzinošs dzēriens, kas kļūs par lielisku iekšzemes piedzīvojumu buķeti.

Tanzānijas virtuve piedāvā plašu klāstu no garšīgiem un daudzveidīgiem ēdieniem, kas būs kā lielisks papildinājums jūsu pieredzei. Neskatoties uz to, ko jūs izvēlaties, noteikti nobaudīsiet savu garšas tomēr pievērsiet uzmanību tam, ko esat pasūtījis, jo daži ēdieni būs neparasti gan pēc garšas, gan tekstūras. Pievērsiet uzmanību arī higiēnas līmenim vietas restorānos.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Tanzānija

Tanzānija, un īpaši Zanzibārs, ir izcila vieta modernajam tūristam. Zanzibāra salas karaībi sala ir viena no viszemākajām Salām Zanzibārā un ir zināma ar savu labību un atšķirīgo kultūru un vēsturi. Viens no aizraujošākajiem vēsturiskajiem objektiem, ko jūs varat apmeklēt, ir Senā pils, kas kalpoja kā istaba pagātnē uz slavenajiem Zanzibāras sultanātiem.

Vēsturiskajās vietās jūs varat apmeklēt arī Pescadoras vārtu jūras piekrasti, kas atrodas pie Zanzibāras vēsturiskās piekrastes. Šeit jūs varat paļauties uz labumu no savdabīgā reģiona ganskeņiem, Zanzibārspīčiem un daudziem citiem garšvielām un garšaugiem, kas var deckšā apmeklējuma laikā.

Zanzibārs ir arī ideāla vieta ikviens, kas meklē dažādas aktivitātes. Dienas varat atpūsties uz tīrām, klusām smilšu pludmalēm, bet vakaros varat atklāt tūristu centrus, kuriem ir plašs izvēle no garšīgas ēdināšanas un dzērienu izvēles līdz mūzikai un pārtikas iegādei.

Ja jūs esat vējš-vatnes fans, jums jāapmeklē popularās datums pils, kas kalpoja kā drošības novirzīšanas simbols un ir apvienojums no trauslas sabiedrības struktūrām un lielajiem, bieziem mūros. Šeit varēsiet atrisināt jautru un atraktīvu lietu kolekciju no sajūsmina, kas saistītas gan ar kulinārijas, gan atpūtas sniegto garšu, gan ar dažādiem mākslas projektiem.

Visbeidzot, ja jūs priekšrokat dodat pieemt Nindzi-O un beidzot pārbaudīt savus lūpnes, tad jūs varētu kabēt pie jautriem vēsturiskiem kalniem un apmeklēt UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā iekļauto Stone Town, kas atrodas uz Zanzibāras rietumu piekrasti. Šī ir gleznaina oldtown ar savu labību atpūtas zonās un visaugstāko mākslas definīciju Tanzānijā.

Labākais laiks ceļošanai

Tanzānija ir burvīgs ceļojuma galamērķis ar daudzām apskates vietām un aktivitātēm, ko var izpētīt. Ja domājat par apmeklējumu Tanzānijā, jums var būt jautājums par to, kad ir labākais laiks apmeklēt šo valsti kā tūrists.

Tanzānijai ir divas galvenās sezonas - lietus un sausais periods. Sausais periods ir no decembra līdz februārim un no jūnija līdz augustam. Šajā laikā ir visskaistākais laiks ar mazām lietainām dienām un stabilize temperatūrām, kas palīdzēs jums baudīt saules gaismu. Šajā periodā ir iespējams baudīt vislabāk Daugavpils nacionālajos parkos un rīkoties safarī, lai novērotu dzīvniekus, kuri brīvi klīvo stepi. Kā arī daudzas pludmales šajā periodā ir ideāli piemērotas peldēšanai un ķeršanai.

Lietus periods ir no martā līdz maijam un no septembra līdz novembrim. Šajā laikā ir iespējams apmeklēt Tanzānijas Zanzibāru, jūs varēsiet izbaudīt krāsainas un vibrējošas pilsētas, kuras spēj uzvilkt jūsu uzmanību. Turklāt, jūs varēsiet baudīt dabas skaistumu un eksotisku kultūru šajā vietā. Tomēr lietus periods varētu nelabvēlīgi ietekmēt safaris un laika apstākļi var būt neprognozējami.

Tāpat ir jāņem vērā, ka sezonā var būt lielāka tūristu ieplūdums, kas var ietekmēt cenas par ceļojumu, lodzīņas un citiem pakalpojumiem. Lai iegūtu labāko pieredzi ceļojot pa Tanzāniju, jums jāizvēlas laiks, kas atbilst jūsu interesēm un vēlmēm, ko vēlaties redzēt un izjust.

Kopumā, vislabākais laiks apmeklēt Tanzāniju kā tūrists ir pašā sausajā periodā, kad nav pārāk daudz lietus un jūs varat baudīt burvīgus skatus un dabas vērošanas unciklājā. Šajā periodā ir arī vieglāk iegūt vietu savam iecienītajam lodžijām, safarī un citiem pasākumiem. Tomēr, jūs varat apmeklēt šo vietu jebkurā gadalaikā, ja rūpīgi plānojat savu ceļojumu, jo Tanzānija ir burvīga ar savu dabu un kultūru visos gadalaikos.

Loading...
logo-up icon