location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Arusha

Arusha, Tanzania ir skaista un daudzveidīga tūristu vieta, kas atrodas Zanzibaras salā. Šis vietējais kūrorts piekrastes līdzās piedāvā izsmalcinātas pludmales, kristāldzidrus ūdeņus un siltu sauli, kas ir ideāli piemērots atpūtai.

Turiet kāju izlaidēm mežos, kur tiek uzstādītas mūzikas un lūdzību vietas un sapņu paraugstādījumi. Tajā var redzēt straujus strautus un slīkamo purvu un vietu, kas iedvesmos daba mīļotājus. Ja dodaties uz kalnu virsotnes, jūs varat baudīt brīnišķīgas skatu uz apkārtni un salas ainavu.

Vēl viena populāra aktivitāte Arushā ir peldēšanās ar delfīniem un gumijas laivu braukšana. Šīs aktivitātes piedāvā aizraujošas iespējas saskarties ar savvaļas dzīvniekiem un apbrīnojamiem skatiem uz kalniem un krastiem.

Turklāt Arusha ir sociāla un kulturāla vieta, kur jūs varat iepazīties ar cilvēku un kultūru daudzveidību. Jūs varat baudīt vietējo karnevālu vai apmeklēt vietējos mākslas un amatniecības tirgus. Tur varat atrast ne tikai skaistas un ērtas tradicionālās drēbes un suvenīrus, bet arī dažādus tradicionālos ēdienus.

Arusha, Tanzania ir lieliska brīvdabas tūrisma vieta, kas piedāvā neierobežotus iespēju braukšanai, izvelkot turistus no visas pasaules. Tur varat atrastuskatītājus piemērotus piedāvājumus, kuri neatstās vienaldzīgu nevienu, kas sola brīnišķīgu ceļojumu. Būtībā Arusha nav tikai par relax, bet arī par piedzīvojumiem un pieredzi, kuru nevar aizmirst.

Ēdiens Arusha

Arusha, kas atrodas Tanganikas ezera krastā un ir pazīstama kā "Safāri galvaspilsēta", ir brīnišķīga vieta, kur izbaudīt vietējo virtuvi. Viens no populārākajiem ēdieniem, ko var nobaudīt Arushā, ir "ugali", kas ir kā grauzdētu maize, kas ir lēta un barojoša. Ugali ir iekļauts gandrīz ikvienā maltītē un tam parasti ir pievienoti dažādi mērces, kā arī gaļa, zivis vai dārzeņi.

Otrs populārs ēdiens ir "nyama choma", kas ir kā avotsašlikss. To bieži pasniedz ar pamatni. Ja vēlaties izbaudīt dažādas garšas, jūs varat izmēģināt dažādas mērces, kas piedāvā jūsu maltīti.

Turklāt, ja jums ir salds zob, jūs noteikti vēlaties izmēģināt "chipsi mayai", kas ir kā olu omlete ar kartupeļu čipsiem, kas ir bieži pievienoti videllaikā traukam kā pamatne.

Laiks, kad izbaudīt šos ēdienus, ir jebkura diena no rīta, dienas laikā vai vakarā. Jums nav pat jāmeklē labas restorānu vietas, no tā saucamā "street food" jūs varēsiet nobaudīt tikpat labus ēdienus.

Atcerieties, ka, apmeklējot Arushu, nekavējieties izmēģināt vietējos ēdienus, jo tie būs neaizmirstami. Turklāt viņi jums ļaus izbaudīt un uzturēties dzīvības unikālajā vidē, kas ir šī Tanzānijas pilsēta.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Arusha

Arusha, kas atrodas Tanganjikas baseinā, ir viens no Tanzānijas populārākajiem tūrisma galamērķiem. Šajā valstī atrodamie nacionālie parki ir pazīstami visā pasaulē un dot iespēju apskatīt daudzus savvaļas dzīvniekus, tostarp slavenos "piekto lielo" – lauvus, ziloņus, buļgodus, leopārdus un bufalus.

Vispopulārākie nacionālie parki, ko var apmeklēt no Arushas, ir Ngorongoro kaldera un Serengeti. Ngorongoro kaldera ir pasaules mantojuma vieta un vietā, kur ir iegūti daudzi fosilijas, kas palīdzējušas izprast cilvēces evolūciju. Šis nacionālais parks piedāvā brīnišķīgas ainavas un lieliskus skatus uz dzīvniekiem, kas pastāvīgi ziemo Ngorongoro kalderā.

Serengeti nacionālais parks izceļas ar savu plašo telpu un to, ka to sauc par "milzīgu eņģeļu plakni", jo šeit ievērojami daudz eņģeļu lietus. Šeit var sastapt milzīgu vidējās īplikasapakaļu ganāmpulkus un iedomājies milzīgus medījumu apvienības un piekļuvušo pērtiķu pulkam. Serengeti nacionālais parks ir arī vieta, kur var redzēt plaši pazīstamos dzīvniekus - žirafas, zebras un niālas.

Viens no slavenākajiem Arushas atrakcijas ir Zanzibāras salas, kas atrodas pretī Tanzānijas ziemeļdaļai, apmēram 80 km no Arushas. Šī sala ir pilna ar vēsturi un dažādoi kultūras mantojumiem - arhitektoniskām sejām, kuras atgādina spāņu koloniju un Diženāzis pilsētas muzeju, kas atrodas vecpilsētas centrā un atmaksā to skatīšanos. Turklāt, Zanzibāras sala ir arī vieta, kur var baudīt tikko savāktas garšvielas, jo šeit ir slavenākais garšaugu tirgus Tanzānijā - Stone Town tirgus.

Tomēr Arushā ir arī vairākas kultūras vietas, kas ir vēlamas apmeklēt. Tie ir Shanga Cultural Village, Makumira University, Arusha Cultural Heritage Centre un Arusha Declaration Museum.

Kopumā, Arusha ir ne tikai vieta, kur var redzēt brīnišķīgas dabas ainavas un daudzus savvaļas dzīvniekus, bet arī virkne kultūras un vēsturisku apskates vietu, kas piesaista tūristus no visas pasaules.

Labākais laiks ceļošanai

Arusha ir viena no skaistākajām un interesantākajām pilsētām Tandžāniā. Tai ir arī ļoti daudz izbaudāmu vietu, kas pievilina tūristus no visas pasaules. Lai gan Arusha ir jauka visa gada garumā, noteiktie mēneši var būt piemērotāki apmeklētājiem.

Vislabākais laiks, lai apmeklētu Arusha, ir no decembra līdz martam. Šajā laikā ir visvairāk saules gaismas un mazāk lietusnoru, kas nozīmē, ka jūs varat baudīt vairāk darbības laikā dienas. Šajā sezonā klimats ir silts un mitrs, kas ir ideāli cilvēkiem, kuriem nepatīk pārāk karsts laiks.

Tomēr, ja jūs meklējat izdevīgas cenas un mazāk tūristu, tad jūs varat apmeklēt Arusha jebkurā citā sezonās. Maijs un novembris ir lieliski mēneši, lai dotu priekšroku, jo tajos jums būs mazāk tūristu novājināšanā un izbaudīsit brīnišķīgo dabu uz savu labāko.

Vienkārši jāpatur prātā, ka Tandžānijā var būt karsts un mitrs klimats, tāpēc jums vajadzētu būt gataviem arī augstākām temperatūrām un sagatavot savu maršrutu atbilstoši savām vēlmēm. Tomēr, neatkarīgi no tā, kad jūs apmeklējat Arushu, jums noteikti būs jāizbauda šī skaistā un kultūras bagātīgā pilsēta.

Loading...
logo-up icon