location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Bububu

Bububu, kas atrodas Zanzibāras salas ziemeļrietumos, ir kā izolēta maza pilsēta, ko ieskauj tropiski meži un nedaudzi riču lauki un kurā vēsturiskās ēkas un kultūras pieminekļi censas saglabāt vietējo kultūru. Šeit ir iespēja iepazīt tanzāniešu dzīvi kājām ejot pa senu un biezsajām meža takām, uzzinot vairāk par turpmākās vietnes vēsturiskajiem arhitektūras paraugiem un daloties ar dažādiem vietējām tradīcijām.

Bububu rayon's atrodas divdesmit piecas minūtes ar automašīnu uz ziemeļiem no Zanzibāras galvaspilsētas un ir viegli pieejams satiksmes ceļiem. Tā ir ideāla izvēle tiem, kuri vēlas noņemties no civilizācijas trokšņa un vēlas atpūsties ārpus parastajiem tūristu maršrutiem.

Bububu ir arī populāra vieta, lai baudītu skaisto Zanzibāras pludmales. Šeit izvietoti kempingi un mazie viesu nami, kuru pagalma vārtos no rīta ir iespējams iegādāties tādu vietējo delikatesu kā makaratasi (ceptu banānu ar miso mērci) vai pilau (varonas iesaiņota rīsu auzu salāti). Pēc tam variet pārvietoties uz pludmali, lai vērotu, kā peldētāji dodas jūrā no savām laivas, vietējie zvejnieki līdzina tīklus un neaizmirstama saulrieta krāsu spēles.

Bububu ir mazs ciemats, bet atklāj īstu Tropiku godību. Labākais veids, kā to saprast, ir apskatīt vietu pašā dupu. Turklāt šis mazais ciemats ir visu gadu apmeklējams un sniedz unikālu iespēju iepazīt senu tanzāniešu dzīvesveidu.

Ēdiens Bububu

Ja esi ceļojumā uz Bububu, Tanzānijas salu Zanzibāru, noteikti nebūs grūti atrast garšīgas un aizraujošas ēdienu iespējas. Salas klāsts ir spilgts un dažāds, un tieši šeit varēsi nobaudīt īsto tradicionālo Zanzibāras virtuvi.

Ja vēlies izbaudīt garšvielu un pikantās garšas, tad noteikti aizstaigā uz vietējiem tirgiem, kur vari nobaudīt jūras veltes. Taukainā zivis pievienojot ar rīsiem, pupiņām, banāniem un spicy garšvielām, tos var no garšas baudīt kā tikko sagatavotus traku. Neaizmirsti arī par milzīgo dažādību tropiskajos augļos, piemēram, vairos vai mango, kas pieejami visur.

Ja esi gatavs izmēģināt vietējās picas, tad nedaudz uz dienvidiem no Bububu atrodas Stone Town nozīmīgākā pica restorāna.

Tieši patlaban Zanzibārā tiek attīstīts cukurfabrikās pārstrādātu vistu gaļas ražošana un viena no populārākajām vietām ir Popo Bistro, kur zivju pudiņš ar pildījumu no koka riekstu siera kā nekad iepriekš.

Noslēdzenā, Zanzibārā tev jāizmēģina kādi arīīnjīgi deserti. Izbaudi dziļcepuma banana fritters ar zemeņu krejumu, riktīgus maizes cepumu ar Kokosriekstu putleri, bet Baltijas ielejā - sātīgi vairos un kūpfers ar banāniem un paziņejamajiem deserta karbonādiem.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Bububu

Zanzibāra salas ziemeļrietumu daļā atrodas Bububu ciems, kas ir ļoti interesants apmeklējums, ja esi tūrists, kas vēlas izpētīt šo skaisto salu. Bububu ciems ir lielisks piemērs tam, kā vēsture, kultūra un dabas skaistums vienmēr savstarpēji saistās.

Bububu ciema galvenais apskates objekts ir Sena pils, kas celta 16. gadsimtā un bija viens no svarīgākajiem Zanzibāra sultanātiem. Šī pils ir lieliska piemineklis Zanzibāras vēsturei un tūristi var iepazīt arī tās arhitektūru un klusajiem pagalmiem.

Bububu ciems ir pazīstams arī ar savu kokosriekstu audzēšanas tradīciju, tādējādi tūristi var redzēt un izbaudīt dažādus kokosriekstu produktus un degustēt vietējos ēdienus.

Viens no lielākajiem tūrisma objektiem Bububu ciemā ir Vietējā tirgus, kas piedāvā dažādus tirdzniecības piedāvājumus, no krāsainiem apģērbiem un rotaslietām līdz vietējiem produktiem un labumiem.

Visbeidzot, Bububu ciemā ir skaistās pludmales ar spožu smilšu un smaržīgām plūdām, kas ir viegli pieejami tūristiem un piedāvā ideālu iespēju relaksēties un baudīt vienu no skaistākajām salas daļām.

Kopumā, Bububu ciems ir lielisks piemērs tam, kā vēsture, kultūra un dabas skaistums veido skaistu un vērtīgu vietu, ko ir vērts apmeklēt un izpētīt.

Labākais laiks ceļošanai

Bububu, kas atrodas Tanzānijas reģionā Zanzibāra, ir viena no skaistākajām un pievilcīgākajām vietām apmeklējumam. Bububu ir mazs ciems, kas atrodas Zanzibāras salas ziemeļu pussalā, un tai ir daudz piedāvājumu, kas var iepriecināt jebkuru tūristu. Lai izbaudītu visu, ko šis aizraujošais ciems piedāvā, ir ieteicams apmeklēt Bububu laikā no maija līdz oktobrim.

Šī laika perioda laikā Bububu piedāvā lielisku laika apstākļus un rezultātā lielisku iespēju baudīt burvīgo vidi, kuru Bububu piedāvā. Šajā periodā varēsiet baudīt skaidru debesis, maz lietus un vieglu vēju, kas padarīs jūsu pieredzi Bububu vēl pievilcīgāku. Bububu apkārtnē ir vēl arī daudz citas interesantas lietas, ko varēsiet izbaudīt laikā no maija līdz oktobrim. Piemēram, jūs varēsiet sasniegt šīs lieliskās vietas pludmales, kurās varat iemēģināt šnoru cīņas, burāšanu uz dēļa vai slēpošanu uz ūdens.

Turklāt, apmeklējot Bububu laikā no maija līdz oktobrim, jūs varētu gūt labākos iespaidus, jo tas parasti ir ātrais un garākais ceļš, lai iepazītu reģionu. Tāpēc nekavējieties un dodieties ceļojumā uz Bububu šajā laikā, lai izbaudītu visus tā piedāvājumus, kā arī saņemtu vairāk izpratnes par šo skaisto ciemu un tā apkārtni. Tiekamies Bububu!

Loading...
logo-up icon