location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Kendva

Kendwa ir burvīga, eksotiska un vairāk nekā pievilcīga tūristu vieta, kas atrodas Tanzānijas salā Zanzibārā. Šīs vietas balta smilšu pludmale un skaidrā Indijas okeāna ūdeņi pievilina visus tās viesus, kuru interešu loks ir saistīts ar pasaku skaistumu un tropru paradīzes taustīšanu.

Kendwa smilšu pludmale ir lieliska vieta atpūtai, piknikam un sauļošanās, kā arī sniedz iespēju baudīt plašu aktivitāšu klāstu, piemēram, ūdens sporta aktivitātes, kajaku braukšanu, ūdens slēpošanu un burveisola braukšanu. Turklāt, Kendwa ir arī lieliska vieta pēc saulrieta, kad var izbaudīt unikāli skaistu saules aiziešanas skatu, kam, protams, pievērstīsies jebkurš fotomaniaks.

Turklāt, Kendwa piedāvā plašu izvēli, kas uzlabo jebkuras personas pieredzi, ieskaitot lielisku naktsdzīvi, kas ir ideāla vieta, lai naktī iepazītu tās kultūru un mūziku, kas dziļi iesakņojusies šajā reģionā. Tāpat Kendwa atrodas tikai 2.5 stundu braucienā no Zanzibāras galvaspilsētas Stonetown, kur pieejams plašs kultūras, restorānu un tirdzniecības klāsts.

Visbeidzot, šī vieta ir ideāla izvēle jebkuram tūristam, kas vēlas atpūsties no ikdienas rutīnas un beidzot baudīt dažus piesātinātus brīžus ar siltu sauli un skaidriem Indijas okeāna ūdeņiem. Kendwa, bez šaubām, ir viena no pasaulē labākajām tūristu vietām, kas vēl aizvien nosaka toni daudzu cilvēku ceļojuma plāniem uz Zanzibāru.

Ēdiens Kendva

Kendwa, Tanzania (Zanzibāra) ir viena no skaistākajām un unikālākajām vietām pasaulē, kas ir iecienīta gan vietējiem, gan tūristiem. Šī piekrastes pilsētiņa piedāvā daudz dažādas iespējas apmierināt gan jūsu garšas kārpiņas, gan atpūtas vajadzības.

Viena no lietām, kas jums noteikti jāmēģina, ir vietējā virtuve. Kendwa ir piekrastes pilsētiņa un šeit jūs varat baudīt dažādas zivju un jūras veltes. Vietējie restorāni piedāvā diezgan pieņemamus cenu līmeni un dažādus ēdienus, sākot no garšīgiem ceptiem garnelēm līdz sviesta vistas korma.

Ja jums vēlme pavadīt zemu dienas laiku, jūs varat apmeklēt vietējos viesnīcu restorānus, kas ir aizņēmuši arī sanāksmju zāles un biroja telpas. Šie restorāni piedāvā starptautiskās virtuves izvēli, ieskaitot itāļu, franču un krievu virtuvi. Piemēram, Blu Marlin Kendwa atrodas pašā piekrastē un ir pazīstams ar savām garšīgajām picām, makaronu ēdieniem un jūras velšu plāķiem. Šeit jūs varētu apmeklēt arī pubu, kas piedāvā vairākas vietējas un starptautiskās alus zīmes.

Jūs varat izbaudīt arī savu vēlmi pēc afrā vietējā kafijas un tējas, kas ir spēcīgākas un slāpējošākas, nekā parasti stundas. Lielākā daļa restorānu nepiedāvā alkoholiskos dzērienus, jo musulmaņu vērtības ir ļoti svarīgas Kendwa vēsturē. Tomēr jūs varētu apmeklēt Mezzanine, kas piedāvā skaistu terasi ar dzīvu mūziku un atvērto bāru ar dažādām alkoholiskajām un nealkoholiskajām dzērieniem.

Kendwa arī ir daudz piekrastes teltis viesiem, kuri vēlas baudīt vietējo kulināro izmitināšanu. Jūs varat baudīt vakariņas jūras krastā ar jūsu bijušo pēckārtaiņu un mājās pagatavotu ēdienu, kā arī pašu iegādātas zivis. Kendwa teltī piedāvā viesiem arī brīnišķīgus aromātiskus karaļa kokosriekstus, kuri būs garšīgs un soļains pakaļdzīšana pēc ilgu un aizraujošu dienu iepazīšanās ar vietējo kultūru un vēsturi.

Tā kā Kendwa atrodas uz salas, vietējie produkti un svaigi salu izaicinājumu jūsu garšas kārpiņas. Sajūta uz salas piekrastes ir nestandarta, un ir svarīgi izmantot šo iespēju, lai baudītu vietējo virtuvi un piedzīvotu nepārtrauktu garšu ceļojumu.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Kendva

Kendva ir viena no skaistākajām vietām Zanzibaras salā, kuras ainavas burvīgums tiešām var aizmirst par visu citu. Kendva pludmale ir viena no visspožākajām, ko esat redzējis, ar smiltīm un skaidru ūdeni, kas gandrīz ir kā mirdzoša smaragda krāsa. Šeit ir iespējams lēnām baudīt sauļojumu, spēlēties pludmales volejbolā, staigāt pa pludmali un ietu peldēties.

Neskatoties uz to, ka Kendva ir slavena ar savām pludmalēm, ir vērts apmeklēt arī citus objektus, piemēram - grunts jame, kur sniedzas daudzpusēja zemūdens pasaule un nostāstu pēdējās reliktu senatnes, kas ir saglabājušies. Turklāt, jame piedāvā vienu no labākajām zemūdens darbībām, jo tā ir atvērta gan sācējiem, gan pieredzējušiem dalībniekiem.

Jūs arī varētu apmeklēt vietējo tirgu, kas piedāvā dažādas krāsainas tradicionālas kultūras preces, ieskaitot svaigus augļus un dārzeņus savā dēļā. Tas ir lielisks veids, kā smaržot vietējos aromātus un iegūt lieliskus atmiņu sniegšanas suvenīrus.

Visbeidzot, Kendvas pakalnā ir iespējams apmeklēt ilgstošo baznīcu un izcils skats uz Zanzibaras salu. Sekojot šīm ieteikumiem, jūs noteikti aizpildīsiet savas atvaļinājuma dienas ar neaizmirstamām atmiņām no Kendvas!

Labākais laiks ceļošanai

Kendwa, Tanzania (Zanzibar) ir ideāls galamērķis jebkuram tūristam, kas vēlas izbaudīt tropisko klimatu, kristāliski skaidru ūdeni un smilšainas pludmales. Vēl jo vairāk, Kendwa ir viens no populārākajiem galamērķiem Tanzānijā, kur apmeklētāji var ne tikai baudīt skaisto dabu, bet arī iepazīties ar vietējo kultūru un vēsturi.

Labākais laiks, lai apmeklētu Kendwa, Tanzania, ir no janvāra līdz aprilim, kad ir mazāk lietus un vairāk saules. Šajos mēnešos jūras ūdens temperatūra ir apmēram 28-29 grādi, kas padara to lielisku vēlmi pēc peldēšanas un ūdens aktivitātēm. Ir jāņem vērā, ka no jūnija līdz septembrim ir gada sākuma sezonas laiks, kad var apmeklēt lieliskas vietējas festivitātes, tādas kā tūrisma izklaides un mūzikas koncerti.

Par laimi, jūs varat apmeklēt Kendwa jebkurā laikā gadā un izbaudīt tās skaisto uzvedības dēļ – skaistās pludmales, patiesi tropisku klimatu, Zanzibāras kultūru un vēsturi, lielisku ēdienu un izklaidi. Tomēr, ja jūsu galvenais mērķis ir relaksēties un baudīt pludmali, tad aizvien labāk ir laiks no janvāra līdz aprilim. Tajā laikā jūs saņemsiet vēlamās laika un apstākļus, lai izbaudītu to, ko Kendwa, Tanzania (Zanzibar) piedāvā.

Loading...
logo-up icon