location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Bvedžu

Bwejuu ir viena no skaistākajām pludmalēm Tanzānijas Zanzibares salas dienvidaustrumu piekrastē. Šīs vietas burvīgā vide piesaista tūristus no visas pasaules, kas vēlas atpūsties un izbaudīt mierīgu, klusu laiku pie jūras.

Bwejuu pludmale ir apdzīvota ar nelielām viesnīcām un restorāniem, kas piegādā ēdienus no vietējām zivju tirgotavām. Gar pludmali izstieptajā kokosriekstu mežā atrodas vai nu nelielas viesnīcas, kas ļauj izbaudīt smaržu un skatu, vai arī privātās mājas. Turklāt, Bwejuu ir ļoti interesants ciemats, kurā nakšņot viesnīcās ir ļoti populāri.

Tūristi var baudīt ūdens nodarbes, ieskaitot elpošanas, ātru laivu braucienu, snorkelēšanu un niršanu. Bwejuu salasmai ir skaidrākais ūdens un smilšu uguns, ko var dabūt Zanzibārā un citur. Protams, tūristiem vajadzētu apskatīt kādu no mākslīgām apskates vietām, kamēr viņi uzturas šajā skaistajā vietā. Tā varētu būt "Jozani Forest", "Zanzibar Butterfly Centre" vai citi.

Ar savu burvīgumu un yhese klusu daba, Bwejuu Bwejuu ir kāda universāli pieejama vieta, kura saderīs ar visiem atpūtniekiem. Šī ir patiešām viena no skaistākajām un interesantākajām pludmalēm Zanzibārā, kuru vienmēr vēlēsieties atgriezties atpakaļ.

Ēdiens Bvedžu

Bwejuu Tanzānijā (Zanzibārā) ir ideāls galamērķis tūristiem, kas vēlas izbaudīt ēstus, kas ir pieejami reģionā. Bwejuu ir pazīstams ar savu svaigo jūras velšu un mājputnu ēdieniem.

Ja jūs nezināt, ko ēst Bwejuu, iesakām izmēģināt meža cūkas, kas tiek pasniegtas ar nacionālo sieru un kuru, kas ir ārkārtīgi garšīgs, un ko var aromatizēt ar garšvielām. Kā arī pieejami pankūkas, ko sauc par "mahamri", tie ir ļoti populāri reģionā un tiek pagatavoti no cietmaizes miltiem, kokosriekstu pievienošanas, tumšā cukura un svaigu garšvielu pievienošanas.

Bwejuu arī ir pazīstams ar viņu zivju, jūras velšu un garneļu. Pazīstamais ēdiens, kas ir ārkārtīgi garšīgs, ir "pweza" - tas ir jūras velšu ēdiens. Velši tiek pasniegti ar garšīgu garšvielu maisījumu, kas ietver ingveru, vitamīniem un garšaugiem.

Bwejuu ir ropains pilsētiņas ar tālākiem maku restorāniem, kas piedāvā garšīgas ēdienreizes, kas ietver garšīgu jūras velšu, garneļu, zīdsūdomu un citu zivju kombināciju. Pats savu ēdienu var rast ceturtdienas Bwejuu grēdu tirgū, kur viņi pārdod svaigus zivju produktus.

Kad nonākat Bwejuu, jūs nevarat palikt bez pārsteigumiem un garšīgās ēdienreizes, ko vien piedāvā pilsētiņa. Garšojiet kulinārijas piedzīvojumus, ko piedāvā Bwejuu, un izbaudiet svaigas jūras velšu, garneļu un citu zivju kombinācijas, kas ir tikai pieejamas šajā reģionā.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Bvedžu

Bwejuu, kas atrodas Tanzānijā, ir iecienīts tūrisma galamērķis. Šī klusa un mierīga pilsēta ir pazīstama ar savu pārsteidzošo pludmali, kas ilgst vairākus kilometrus un ir ideāla vieta peldēšanai, sauļošanai un vēja sporta aktivitātēm.

Jūs varat izbaudīt nevienu tālākajās pakājēs neuztveramu skatu uz kristāliskajiem ūdeņiem, smilšu pārklātajiem kalniem un melni zaļajām palmām. Ir iespēja izīrēt vēja spēlēm piemērotus kitesurfinga vai vindsērfošanas inventārus un izbaudīt vertikālo vēju un azuru horizontu.

Vietējie tirgotāji nekad nepamet godīgumu, tāpēc, ejot pa pludmali jūs varēsit atrast daudzveidīgus atbalsta pakalpojumus. Turklāt jūs varēsiet klātienes konsultācijās ar māksliniekiem, kas sagriež dažādus darinājumus no pērlēm, koka un citiem dabiskiem materiāliem.

Ja vēlaties iepazīties ar zivju, tostarp tunzivju un kraba ceptām garšām, vietējie restorāni pasūtīs jums gastronomiskas maltītes. Tāpat jūs varēsit baudīt mūzikas koncertus, kuros spēlēs vietējie mūziķi, kā arī iemakšņāties dažādos klubos.

Visbeidzot, Bwejuu ir īpaša ar savu veselības un labklājības pieeju. Šis nelielais novads piedāvā skaistu dabas ainavu, izvēlēties no vairākām atpūtas vietām un iestādēm, kas nodrošina komfortablu un relaksējošu atpūtu gan garās dienās pludmalē, gan vēlās vakaros, kad saule ir jau rietusies.

Labākais laiks ceļošanai

Bwejuu, kas atrodas Tanzānijas salas Zanzibāras dienvidos, ir ideāls galamērķis tām personām, kuras vēlas izvairīties no lielām cilvēku plūsmām un baudīt kādu mierīgu laiku uz baltām smilšu pludmaliem. Lai gan Bwejuu piedāvā daudzas iespējas celotājiem visu gadu, vislabākais laiks, lai apmeklētu šo vietu kā tūrists, ir no jūnija līdz oktobrim.

Tā kā Bwejuu atrodas ekvatora tuvumā, šeit var gaidīt tropisku un mitru klimatu visas dienas garumā gandrīz visu gadu. Tomēr tieši no jūnija līdz oktobrim ir mazāk mitruma un mazāk lietus, kas nozīmē lielāku iespēju baudīt sauli un pludmales aktivitātes. Ir arī iespējams apmeklēt Bwejuu no decembra līdz februārim, kas ir Zanzibāras galvenais tūrisma sezona. Tomēr, ņemot vērā lielāko cilvēku skaitu, kas apmeklē šo salu šajā laikā, jūs varat gaidīt lielāku cenu par pakalpojumiem un grūtāk atrast izmitināšanu.

Turklāt, ņemot vērā Zanzibāru kā musulmaņu valsti, ir vērts izvēlēties, kad apmeklēt Bwejuu, lai neiestaptu svētku dienās, kad vairāki veikali un pakalpojumu sniedzēji var būt aizvērti.

Tātad, ja jūs meklējat laiku, kad apmeklēt Bwejuu kā tūrists, lai baudītu klusumu un mieru, jūnija līdz oktobrim ir labākais laiks, lai to izdarītu. Doties uz Bwejuu šajā laikposmā var nodrošināt jums lielisku laiku, neko nesaskārtojoties ar lielām cilvēku plūsmām un augstām cenām, tādējādi dodoties atpakaļ ar skaistiem un neaizmirstamiem atmiņām.

Loading...
logo-up icon