Air Balloon

Nav izdevies atrast ceļojumus uz Maroka.

Diemžēl mūsu piedāvājumā nav ceļojumu uz šo valsti, bet varam piedāvāt līdzvērtīgus variantus :)

Maroka

Maroka ir pārsteidzoša un eksotiska tūristu vieta ar senajām medīna ielām, krāšņiem pilsētām un sensacionālo Sahāras tuksnesi. Šī valsts ir labi pazīstama ar savām tuksnesī esošajām oāzēm, kuras piedāvā iespēju pavasara atelpas brīžiem. Tāpat vērtīgi apmeklēt Marrakešu ar tās bagātajām citspējas tirgum un Casablancu ar tā upeņu piekrasti. Marokā varēsiet baudīt fantastisku vietējo kulinārijas pusi, ar kuru izmēģināt gan tunzivs pastēti un svaigi gatavotus dārzeņus, gan arī kādu orientāli pikantu ēdienu. Turklāt, kas gan aizmirsīs uzkavēties pie dārgakmeņiem un zelta izstrādājumiem, kuri ir tik populāri šajā valstī. Nepārtraukti mainīgais dabas skats, vēlēšanās izmeklēt arhitektūru un pašmāju kultūru, kā arī apbrīnot senču laiku pieminekļus, padarīs Jūsu ceļojumu uz Maroku neparastu, neaizmirstamu un unikālu.

Ēdiens Maroka

Morocco ir valsts ar daudzveidīgu un garšīgu ēdienu kultūru. Kā tūrists, jums noteikti jāizmēģina daži no tās populārākajiem ēdieniem. Sākot ar tā saucamo "tajine", kas ir kausa veidā pagatavots ēdiens ar dažādām gaļas vai dārzeņu kombinācijām, garšīgiem garšvielām un biezeni. Šis ēdiens tiek pasniegts ar tradicionaļu maizei saucamu "khobz" vai rīsiem.

Otra populārā ēdiena izvēle ir "couscous" - dārzeņu, gaļas un garšvielu maisījums ar rīsiem, kas garšo izcili. Tāpat, ne aizmirsti izmēģināt "pastilla" - garšīgu mazu gaļas un mandeļu kotletes, kuru pārklāj ar saldu garšvielu apvelē, ko varētu pasniegt gan kā sātīgu ēdienu, gan kā desertu.

Ēdienu kultūra Marokā ir bagāta arī ar garšīgiem tējām un desertiem. Lai piedzīvotu tradicionālu Marokas tējas pasniegšanas rituālu, izmēģināt "menta tēju", tēju ar piparmētru garšu. Kā desertu izmēģināt "pastilla" ar skābo garšu vai garšīgos šokolādes desertus ar mandeļu garšu.

Nepalaidiet garām arī citas vietējās delikateses, tādas kā "harira" - spēcīgs zupa, kas pasniegta līdzi khobz vai citiem pākšaugiem, un "bisteeya" - tradicionāls dārzeņu un gaļas pīrāgs ar mandeļu garšu.

Visbeidzot Marokas kulinārijas pieredze nav pilnīga, bez tradicionālā "mezze" ēdiena, kas sastāv no dažādiem nelieliem ēdieniem - riekstu pastas, dārzeņu samšas, gaļas kotletes un siera kombinācijas. Mezze tiek pasniegts kā uzkodu palīgmateriāls, kad jūs baudāt kafiju, tēju vai citādus patēriņa dzērienus.

Ģērbonis, ar ko liksiet delikātesu uz galda, būs tradicionāla galda klājuma completa, kas pilnīgi neiespējami izlaist.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Maroka

Morocco ir ļoti skaista un interesanta valsts, kas piedāvā tūristiem daudz ko apskatīt un izpētīt. Vienu no populārākajiem galamērķiem ir Marrakeša, kas ir sirds un dvēsele Marokā. Šeit tūristi var apmeklēt slaveno Jemaa el Fna laukumu, kas ir viens no lielākajiem tirgiem pasaulē, kur var atrast dažādas preces, kā arī paēst tradicionālo marokāņu ēdienu.

Otrais populārākais galamērķis ir Fez, kas ir senākā medīna pasaulē un kas ir iekļauts UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Šeit var apmeklēt daudzas iepriecinošas pilsētas daļas ar viduslaiku arhitektūru, kā arī daudzas muzeju un mākslu galerijas.

Ja jūs vēlaties izpētīt dabas skaistumu, jums vajadzētu noteikti apmeklēt Atlas kalnus, kur var izbaudīt skaisto ainavu un tikties ar vietējiem ciematiem. Turklāt jūs varat apmeklēt arī Sahaara tuksnesi un braukt ar kamieļiem un baudīt mūsdienīgā nomadu dzīvesveidu.

Turklāt, ja jūs esat arhitektūras cienītājs, jūs varat apskatīt Marokas ievērojamos viduslaiku piļus un moskvas. Eksotiskais Ceuta un Melilla, kas ir Eiropas grunts Sfēras daļa, ir arī viens no iecienītākajiem maršrutiem tūristiem, jo tie atrodas tieši uz Vidusjūras krastiem pirms to nonākšanas.

Tomēr, lai baudītu Marokas skaistumu un kultūru, jums vajadzētu izmeklēt un apbrīnot vietējos māksliniekus un amatniekus, kas piedāvā dažādas spilgtas darbarīkus.

Visbeidzot, neaizmirstiet nobaudīt Marokas gardumus, kas ir slaveni visā pasaulē, piemēram, tajiņu, montadito un rāžida. Marokāņi ir vienīgie, kuri lieto tikko pašu biezpienu kā kečupu, kas var palūkoties kā ļoti neierasti, taču ēdieni nav iespējami bez aromātiskas koriandra, humusa un kas jūsu gaumei līdzeni nav pieradusi.

Tātad, jūs varētu izbaudīt vakariņas čīzes plašumos, kas ir iespējami pie jebkura ielkta stūra, cenšoties zināt vietējo izmēru. Marokāņi ir draudzīgi un laipni cilvēki, kas var sniegt brīnišķīgas rekomendācijas un ieteikumus. Lai jūs izbaudītu šo skaisto un interesanto valsti, pārliecinieties, ka jūs esat informēts un sagatavots, un jūs varēsiet izbaudīt savu marokāņu ceļojumu līdz pilnībai.

Labākais laiks ceļošanai

Maroka ir skaista un aizraujoša valsts, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt tūristiem. Lai gan Maroka ir apmeklējama jebkurā gadalaikā, ir daži periodi, kad tā ir īpaši aizraujoša tūristiem.

Labākais laiks apmeklēt Maroku ir pavasarī no martam līdz maijam un rudenī no septembrim līdz novembrim, kad klimats ir mērens un vēsāks. Vasaras mēneši var būt ļoti karsti, it īpaši Sahāras tuvumā, un tūristu skaits var būt pārāk liels, lai baudītu valsti pilnībā.

Ja plānojat apmeklēt Maroku ziemā, tad nepieciešams uzlikt siltas drēbes, jo tajā laikā klimats var būt aukstāks nekā citās dienās, it īpaši Atlas kalnos un pilsētās.

Tomēr, neaizmirstiet, ka Maroka ir Muslimu valsts un līdz ar to, gadalaiki var atšķirties atkarībā no Islāma svētkiem un reliģiskajiem notikumiem.

Kopumā, lai izbaudītu Maroku pilnībā, ir svarīgi izvēlēties labāko sezonu, kura atbilst jūsu vēlmēm un tūrisma plāniem. Turklāt, ir svarīgi rūpīgi izpētīt klimata apstākļus un saņemt visas nepieciešamās vakcinācijas, lai nodrošinātu labu veselības stāvokli un tūrisma pieredzi.

Loading...
logo-up icon