location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Tunisija

Tunisia ir skaista valsts, kas atrodas Āfrikas ziemeļu krastā. Tā slavējas ar daudzām interesantām vietām, kas piesaista daudzus tūristus no visas pasaules.

Pirmkārt, Tunisijs ir skaisti pludmales ar balto smilšu un klusu jūru. Ja vēlaties atpūsties un baudīt sauli un siltumu, tad Tunisija ir īstā vieta jums. Turklāt, ir daudz ūdens sporta aktivitāšu, piemēram, slēpošana pa ūdens veltēm un dīvāna braukšana, kas var padarīt jūsu brīvdienas vēl aizraujošākas.

Otrkārt, Tunisija ir arī slavena ar tās vēsturiskajām vietām, tādām kā Kartāgas pilsēta, kas ir sena fenikiešu pilsēta un tuksneša medību vietā, kur jūs varat iepazīties ar seno vēsturi un tās kultūru. Vēl viena interesanta vieta, ko noteikti jāapmeklē – el-Jem, kas ir izcilākā Amfiteātra pusē, kas uzcelta 238. gadā, un uzskatīta par vienu no šī kontinenta lielākajiem.

Visbeidzot, jums jāapmeklē Tunisijas pilsētas, piemēram, Tūnikas, Hammamet un Sousse, kur ir daudz tradicionālu tirgu, kur jūs varat iegādāties dažādus suvenīrus, dzimtas suvenīrus un daudz ko citu.

Tā kā redzat, Tunisijs ir ražas un daudzveidīga valsts, kas katram tūristam piedāvā kaut ko īpašu. Neskatoties uz to, ka tas nav tik populārs kā citi tūristu galamērķi, tas noteikti ir vērts apmeklēt, ja vēlaties atpūsties un iepazīt jaunas kultūras un tradīcijas.

Ēdiens Tunisija

Ja esat tūrists Tunīzijā, jums noteikti jāizmēģina dažas no tās garšīgajām ēdienreizēm. Šī valsts ir slavena ar savu krāšņo un daudzveidīgo virtuves piedāvājumu, kas ietver gan vietējās tradicionālās ēdienreizes, gan ietekmes no citām Vidusjūras valstīm.

Sāciet ar populāro Tunīzijas ēdienu - kuskusu. Tas parasti tiek pasniegts kā garnējums ar dažādām gaļām, dārzeņiem un garšvielām. Tunisieši arī mīl lietot sīpolus, kas ir viens no daudziem nepieciešamajiem sastāvdaļiem tādu ēdienu kā loubia (pupiņu tīstījums), brik (cepamais pākšaugu pīrāgs) vai tajin (mērces klāti zivju un dārzeņu izskatā).

Ja jūs vēlaties pēcjūras galdnieka izpratnē, tālākais nobraukums uz krastu būtu nepilnā stundas attālumā no izcilajām zivju ēdienreizēm. Sieru garnētais bonito, kas ir vietējais zivju sugu uzņēmums, ir pilns ar garšvielām un uzpūšotajiem jostiem, kas ir obligāti baudījumi.

Lai uzkodēt, izmēģiniet livornu - smalki sagrieztas olīvu pildītas pīrāgi, kuru garša ir līdzīga Grieķijas spanakopītes un Marokas ktifes kombinācijai. Tos var atrast vietējos tirgos / souks ar sāli grauzdētus riekstus, kas ir veselīgi un garšīgi, vai tējas istabiņās ar savvaļas rožu tējām.

Un visbeidzot, turpmākajiem ēdieniem pievienojiet savu labāko tunisiešu lielo, ko sauc par makroud. Tie ir saldumi, kas līdzinās Indijas burfi, sarkano cieti, kas ir izcili akcentēti ar apelsīnu ziedlapiņām, kas ir drupatas.

Lai gan Tunisijā ir daudz vairāk ēdienu, kas vērts izmēģināt, šie ir tikai daži no tiem, kas liek jums iepazīt vienu no skaistākajām Vidusjūras valstīm ar dvēseli un garšu. Bon appetit!

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Tunisija

Tunisija ir reģions, kas vilina ar tās vēsturisko un kultūras mantojumu, daudzveidīgo dabiskās ainavas bagātību un maģiski tīras pludmales. Tunisija ir viena no austrumu Vidusjūras civilizāciju senākajām zemēm, kam ir ilga un noderīga vēsture, kas pieder gan arābu, gan franču uzturēšanās laikam.

Galvenais, ko vajadzētu apskatīt Tunisijā, ir Karthāga pilsēta, kas ir senlaiku pilsētas un viena no Tunisijas vēsturiskajām galvaspilsētām. Šajā pilsētā varēsiet apskatīt daudzas vēsturiskas ēkas, kā arī septīto kalnu, kas ir augstākais kalns Tunisijā. Tu vari arī apmeklēt karthāga muzeju, kurā ir daudz apskatāmu eksponātu, kas atklāj Karthāgas senās civilizācijas un kultūras mantojumu.

Otra vieta, ko vajadzētu apskatīt, ir tunisiešu Sahara tuksnesis. Šeit tu varēsi apbrīnot bezgalīgi plašās tāsaules ainavas, kā arī vērot Tuniso viduslaiku fortus, kas tika izmantoti, lai aizsargātu šo reģionu no ārēja draudiem. Tā ir lieliska vieta, kur varēsi izbaudīt nelaimīgu atpūtu un izzināt pāris vietu no Tunisijas un tās reģioniem.

Vēl viena lieta, ko vajadzētu apmeklēt Tunisijā, ir raķeta apvedceļu nunijas torte. Tunisijā šis ēdiens ir ļoti slaven, un vara redzēt soli uz soli, kā tas tiek izgatavots caur pienu un divām sēnes no sausa augļiem.

Visbeidzot, Tunisijā ir skaisti krasti un pludmales, kas ir ideāls atpūtas veids, kas atbilst visiem gaumiem. Celiet sev vēlmi, sāciet , skaidrojiet skaidri un dodies uz Tunisiju, lai apmeklētu vislabāko vietas un šodien sapņotus reģionus.

Labākais laiks ceļošanai

Tunisiju kā tūristu galamērķi var apmeklēt gandrīz visu gadu, bet ir daži faktori, kas ietekmē to, kad ir labākais laiks apmeklēt šo valsti.

Ja jums patīk saulaina un karsta laika, tad labākais laiks Tunisijas apmeklēšanai varētu būt no maija līdz septembrim. Šajā laika posmā vidējā temperatūra bieži pārsniedz 30 grādus, un jūras ūdens sasniedz siltumu pat līdz 26 grādiem. Ja jūs plānojat izbaudīt Tunisijas smilšainās pludmales un vēlaties nodarboties ar ūdens sportiem, šis laiks jums varētu būt piemērots.

Tomēr, ja jums patīk mazāk karsts laiks un vēlaties izvairīties no lielajiem tūristu plūdumiem, tad labākais laiks apmeklēt Tunisiju varētu būt pavasarī vai rudenī. Aprīlī un maijā bieži sastopami ziedu lauki, kas ir skaisti apskatāmi, bet līdz ar to var būt arī lietusgāzes. Septembrī un oktobrī temperatūras joprojām ir diezgan augstas, bet nedaudz vājākas nekā vasarā.

Ziemas mēneši Tunisijā var būt samērā vēsi un lietaini, un ūdens temperatūra ir pārāk zema ūdens sportu nodarbībām. Tomēr, ja jums patīk izpētīt Tunisijas kultūru un vēsturi, tad ziemas mēneši var būt labvēlīgs laiks apmeklēt tādas vietas kā Tunisijas nacionālais muzejs, Karthagēnas antīkā pilsēta un citi vēsturiski objekti.

Tātad, laiks, kad ir labākais laiks apmeklēt Tunisiju, ir atkarīgs no jūsu personīgajām interesēm un ieradumiem. Vislabāk ir sākt plānošanu laicīgi, lai varētu izvēlēties vispiemērotāko laiku, kamēr joprojām var atrast piemērotus lidojumus un naktsmītnes.

Loading...
logo-up icon