location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Hammamet

Hammamet ir skaista kūrortpilsēta, kas atrodas Tunisijas ziemeļos, pie Vidusjūras krasta. Šī vieta ir ļoti populāra tūristu vidū. Tā piedāvā plašu smilšu pludmali ar siltu un mierīgu jūru, kas padara to par lielisku atpūtas vietu. Pilsētā var apskatīt senos cietoksni, kā arī dažādus muzejus, kas detalizēti stāsta par Tunisijas vēsturi un kultūru. Hammametas galvas iezīme ir tunisiešu arhitektūras pērles, piemēram, čiekurus un moskas, kuri ir attēlveidojuši pilsētas ainavu. Iesaistīšanās atklātās un naktīgās izklaides iespējās būs arī lieliska atmiņa par šo vietu. Tas ir iecienīts kūrorts arī saulrietoša baudītājiem, kas var iegūt skaistus attēlus ar Džebel al-Tujija, kalnu, kas sakeigu ielejām, kas atrodas 5 km uz ziemeļiem no pilsētā. Hammamet ir ideāla atpūtas vieta, kur tūristi var atpūsties un izbaudīt Tunisijas skaistumu un kultūru.

Ēdiens Hammamet

Hammameta ir viena no populārākajām tūrisma vietām Tunisijā, un tās piedāvājumi ietver ne tikai skaistus pludmales un brīnišķīgo vēlēšanos, bet arī garšīgu ēdienu!

Katra reģiona lietotnei ir savas ēdiena tradīcijas, un Tunisijā to neizņemot. Lai sagatavotu autentisku Tunisijas ēdienu, izmanto dažādus garšvielu maisījumus un tradicionālu metodi gatavošanai. Klasiskais Tunisijas ēdiens ir kuskus, kas ir sagatavots no mīkstiem graudiem vai rīvētas auzu piedevām.

Vienu no populārākajiem ēdieniem Hammametā ir brik, kas ir tradicionāls Tunisijas ēdiens, kas sastāv no resnās mīklas ar olas pildījumu un kartupeļiem. Citu populāru ēdienu ieteiktu pasēdēt vietējā tirdziņā - shakshuka, kas sastāv no ceptiem olām tomātu, sīpolu un dažādu garšvielu mērcē.

Ja vēlaties izmēģināt Tunisijas ēdienu mājās, iesakām izmēģināt tādus kursus kā Tunisijas salāti, kas sastāv no svaigiem dārzeņiem, olām un tunzivs, zucchin frittatas, kas ir tortes formā dubļa cepamais zucchin un cesnaku konkurence. Turklāt, neaizmirstiet pēcēstīti - Tunisijas valsts deserti ir som zafrāns kas ir saldie miņankas formas kas savākti ar medu un oranžu ziedu ūdeni.

Hammamet ne tikai piedāvā labpatiku, bet arī košus un eksotiskus ēdienus, kas spēj atklāt Tunisijas kultūras un kulinārijas tradīcijas un baudīt pilnaties tās atvērtības un gastroservisa.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Hammamet

Hammamet, Tunisia ir burvīgs kūrorts, kas iekaros katru tūristu. Šeit ir daudz ko apskatīt, sākot ar sunīto pludmali, kas ir ideāli piemērota patīkamām pastaigām un apslāpēšanai karstajā laikā, iepazīstoties ar skaisto vidusjūras vidi.

Turpat netālu no pludmales atrodas arī Hammamet medību muzejs un hammamu kompleksi, kas ir kā nelieli vēstures stūrīši. Tādu arhitektūras pieminekļu kā Ziemeļu vārti un kasbah arī nav jāpamet novārtā. Tie tiek uzskatīti par Hammamet kultūras un vēstures mantojumu.

Tālāk vēlās izvēlnē ir Bardo vēstures muzejs, kas ir skaists piemērs viduslaiku islāma mākslai. Muzejs atrodas Tuņuēzijas galvaspilsētā Tunisā un ir ievērojams arī kā viens no lielākajiem vēstures muzejiem Āfrikā.

Kopējais noskaņojums džezīga atmosfēra, kas okupēja visu Hammamet jebkuras izklaides darbības, tādēļ šeit nebaidieties izmēģināt tradicionālos tunisiešu ēdienus un uz dzīvās mūzikas ritmiem izbaudīt vietējo nakti clubs un bāros.

Neaizmirstiet par pārdevēju brīnumiem un tradicionālajiem austrumu tirgiem - jūs noteikti atradīsit kādu vietējo rokdarbu vai dažu vīnogu vai olīveļļas pudeli, kā pieminekli no savas ceļojuma.

Visbeidzot, Hammamet viesnīcas piedāvā plašu klāstu no mazu apartamentu līdz luksusa villu kategorijām, izvēlieties, kas ieprieciniet vislabāk, un baudiet Mūsu Vidusjūras dārgumu.

Labākais laiks ceļošanai

Tunisijas pilsēta Hammamet ir populāra tūristu galamērķis un piemērots pat tiem, kas meklē atpūtu no sezonas masām. Labākais laiks apmeklēt Hammamet ir no martam līdz maijam un no septembrim līdz novembrim, kad varēsiet baudīt mierīgu atpūtu un lielisku vēlmi izpētīt vietējo vēsturi un kultūru. Vasaras mēnešos jūlija un augusta laikā temperatūra var pacelties pat līdz 40 grādiem un pievilināt daudzus tūristus, bet arī nozīmē lielu cilvēku daudzumu. Tāpēc, ja vēlaties baudīt Vietējo viesmīlību un jūras atpūtu, bet neuztraucieties par lielu spiedienu, izvēlieties ārpus sezonas mēnešiem. Ir jāatceras, ka Ramadan mēneša laikā vietējo ēdienkarti ievērojoši ierobežo, tāpēc jums par to vajadzētu pārliecināties, pirms dodaties uz šo galamērķi. Visbeidzot, ir būtiski atcerēties, ka Tunisijā ir vērots islāmu ietekme, un ir ieteicams, lai apmeklējot publiskas vietas lietotu pieklājīgu apģērbu, lai ievērotu vietējo kultūru un tradīcijas.

Loading...
logo-up icon