location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Kizilota

Ja meklējat atpūtu un brīnišķīgu gleznainu vidi, tad Kizilot visnotaļ ir tieši tas, ko esat meklējis! Šī maza piekrastes pilsētiņa atrodas Turcijas dienvidu krastā un ir lieliska izvēle tūristiem, kas vēlas atvadīties no ikdienas dzīves un baudīt drošu, klusu un mierīgu atpūtu.

Kizilot piedāvā unikālu atrašanās vietu, kur jūs varat baudīt attālināšanos no pilsētas skaņām, bet tomēr būt netālu no lielākajām pilsētām, piemēram, Antaljai un Side pilsētai. Kizilot ir maza un mierīga pilsēta, kas pazīstama ar tīrām pludmalēm un smaržīgiem citrusaugļiem, kas aug visapkārt.

Kizilot pludmales piedāvā brīnišķīgu iespēju atpūsties un baudīt sauli, jo tās ir tīras un bieži netālu nav citas pēdītes, kas nodarbinātu tūristus. Kizilot ir arī piemēroti ūdens sporta veidi, tā kā vēlme ir izmēģināt dažus no tiem, šeit apmeklētājiem tiek piedāvātas dažas iespējas kā parasailing vai ūdens motociklu braukšana.

Turpat netālu no Kizilot atradīsiet arī turistu atrakciju - vēsturisku Side pilsētu, kura ir daļa no UNESCO pasaules kultūras mantojuma saraksta. Arī Antalja ir lielisks galamērķis tiem, kuri vēlas iepazīties ar Turcijas kultūru un vēsturi un var būt tieši ka romantiskākā izvēle izjūt turciskās viesnīcas.

Kizilot ir ideāls tūristu galamērķis tiem, kuri vēlas baudīt mierīgu un klusu atpūtu, attālināties no pilsētas skaņām, bet tomēr atrasties taisnā pastaigas attālumā no pilsētas, kur tūristi var izpausties. Šeit visi atradīs kaut ko, kas viņiem patiks, nebūtu lepniem par itin kādu izvēli izvēloties Kizilot.

Ēdiens Kizilota

Kad apmeklē Kizilot, Turciju, tūristam noteikti ir jāizbauda turku virtuve. Turcijā bija izgudrots kebabs, turku pica un baklava, kas noteikti ir jāizbauda. Tūristam ir jāizmēģina daži no vietējām ēdienkartēm, piemēram, mantı - tas ir kā turku pelmeņi un nozīmē "mazas lietas" -, lahmacun - turku pica ar gaļu - un çiğköfte - zaļš saldējums no bulgāru pipariem un maltā gaļa. Turcijā arī ir daudz zivju, tostarp zivis ar rīsiem, kas ir populārs vietējais ēdiens. Kizilota apkārtnē jūs varat atrast dažādus restorānus, kas piedāvā dažādus ēdienus, no vietējiem līdz starptautiskiem. Tā kā Turcijā ir daudzietilpīgas porcijas, es iesaku dalīties ar draugiem vai ar ģimeni ēdienā un izmēģināt pēc iespējas vairāk. Visiem, kas mīl saldumus, savā vietā ir baklava - tas ir saldais ēdiens, kas sastāv no phyllo mīklas, sviesta, riekstiem un medus - un lokum - mierīgs tūkstošpēdas rieksts, ko sālīta gumija, kas pārklāta ar cukura pulveri. Kizilot, Turcijā, noteikti nav grūti atklāt jūsu jauno mīļāko ēdienu!

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Kizilota

Kizilot, Turcija, ir ļoti populāra tūristu galamērķis. Šī vieta atrodas vidēji 10-15 minūšu braucienā no Side, kas ir populāra atpūtas vieta Turcijā. Kizilot ir piemērots galamērķis tām personām, kas vēlas atpūsties no cilvēku pulcēm, tā kā te ir daudz mierīgāk un klusāka.

Pirmkārt, viena no lietām, ko jūs varat darīt, ir apmeklēt pludmali. Kizilot pludmale ir slavena ar savu kristāliski skaidro ūdeni un mazajiem jūras dzīvniekiem, kas tiek redzami uzkrājumos. Te ir krēsli un saulessargi, kā arī daudz noaugļu tirgotāju, kuri piedāvā vairākas garšīgas uzskrāpēšanas iespējas.

Otrkārt, jūs varat doties uz citu pludmali atpūtas pārtraukumam, kas ir pieejama, braucot ar laivu un saplūstot ar rubīna krāsas ūdeni. Romantiskam un mierīgam vakaram jūs varat rezervēt vakariņas uz pludmales, sākt kājām smiltīs un baudīt saulrietu.

Treškārt, jūs varat arī apmeklēt Kizilot ciematu. Te jūs varat redzēt daudz tradicionālu būvju, kuras ir gadsimtiem ilgi. Te ir pazemes urbis, kas datēts ar Romas laiku, un tiek uzskatīts par vienu no interesantākajām šī lieliskā apkārtnē.

Visbeidzot, ja jūs vēlaties baudīt kultūru un tradīcijas, Kizilot piedāvā daudzas iespējas esošu Tirgus ielas, apmeklējot vietējos restorānus, kuri piedāvā vietējās vēstures ievērojamu kulinārijas mantojumu, tajā skaitā, piemēram, Kebabs, cigares un yoghurti.

Kā galvenais, Kizilot varētu būt piemērots galamērķis tiem, kuri vēlas atpūsties no cilvēkiem, gan vienatnē, gan ar draugiem. Tas ir klusāks un mierīgāks nekā daudzas citas tuvējās vietējos pilsētas un ciemati. Te var būt vienlīdz pielūdzējiem un ikdienas tūristiem, tāpēc tas varētu būt piemērots galamērķis kurš vēlas atpūties, tāpat kā uzzināt vairāk par vietējo kultūru un dzīvesveidu.

Labākais laiks ceļošanai

Kizilot, kas atrodas Tēras jūras krastā, ir burvīgs ciemats, kurā var baudīt ne tikai sauli, bet arī skaistu dabu. Lai gan cilvēki šeit viesojas visu gadu, katrs laiks ir savā ziņā unikāls un piedāvā dažādas priekšrocības.

Ja vēlaties baudīt visu to, ko Kizilot piedāvā bez trokšņiem un liela cilvēku plūsmas, tad brauciet uz šo ciematu pavasarī un rudenī. Apmeklējot Kizilot šajos gadalaikos, jūs varēsiet baudīt spēcīgu sauli, ievērojami mazāku cilvēku skaitu, un zemākas cenas, it īpaši ēdināšanas vietās un viesnīcās.

Tomēr, ja vēlaties baudīt karstumu un skaistu Atlantijas okeāna ūdeni, tad vasara būs ideāla izvēle. Lai arī šajā laikā tur būs vairāk cilvēku, jūs varēsiet baudīt peldes uz skaidriem un mierīgiem ūdeņiem, kā arī dzīvīgo naktsdzīvi un neskaitāmas citu tūrisma aktivitātes.

Visbeidzot, ziemā Kizilot var kļūt vēl pievilcīgāk, jo sniegi klās apkārtnes virsotnes un piedāvās lieliskas iespējas slēpošanai un citām ziemassvētku radošajām aktivitātēm. Lai arī saule šajā laikā neuzšalc tik spēcīgi, uzņēmējdarbības vietas un uzņēmējdarbības iestādes tur apliekas ar savām dekorācijām un īpašajiem ziemassvētku pasākumiem.

Tātad, nevarētu teikt, ka kāds noteikts laiks ir labāks vai sliktāks, lai apmeklētu šo burvīgo ciematu. Viss atkarīgs no tā, kādus aktivitātes jūs vēlaties veikt un kādu laika gaitu jūs vēlētos pieredzēt. Jūs noteikti varat atrast savu laika posmu, un tieši tas padarīs Kizilot pieredzi vēl izcilāku!

Loading...
logo-up icon