location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Dzhigufinolhu

Džigufinolhu ir viena no skaistākajām un populārākajām tūristu vietām Maldivās. Šī sala atrodas gar attālo Ziemeļu Maalas attālumu no Maldivu galvaspilsētas Malē un ir pazīstama ar tās baltajiem smilšu pludmaļiem, kristālskaidrām ūdenīm un tropu ainavām.

Džigufinolhu salā ir vairākas luksusa viesnīcas, kuras piedāvā izcilu apkalpošanu un relatīvi klusu atpūtu. Izcilās viesnīcas piedāvā arī dažādas aktivitātes, piemēram, ūdens sporta veidus, garšu baudījumus vietējās restorānos un izklaidi naktsklubos.

Sala ir ideālā vieta, lai baudītu pasīvo atpūtu un relaksējošu atpūtu. Uz salas ir pieejams plašs skaits pludmales aktivitāšu - no sauļošanās un peldēšanas līdz buru braukšanai un burāšanai. Vairākas viesnīcas piedāvā arī ekskursijas uz koraļļu atols, kur var baudīt zemūdens pasauli, vērot tropisko zivju un citu jūras radījumu skaistumu.

Viena no Džigufinolhu salas galvenajām priekšrocībām ir tās saliedētā atmosfēra un klusums, kas padara to par ideālu vietu, lai atpūstos un atjaunotos no ikdienas steigas un stresa.

Ja vēlaties izbaudīt tropu paradīzi ar savām baltajām smilšu pludmalēm un kristālskaidrām ūdenīm, kas nestāsta stāstus, Džigufinolhu salā ir vieta, kur jums jābūt. Tas ir perfekts galamērķis, lai izbaudītu Maldivu skaistumu un atpūtu.

Ēdiens Dzhigufinolhu

Kad esi Dzhigufinolhu, Maldivēs kā tūrists, nevar nepievērst uzmanību vietējai virtuvei un tās garšām. Šeit ir daudzveidīgs piedāvājums, kas apmierinās pat visprasīgāko ēdiena mīļotāju prasības.

Maldivēs bieži tiek piedāvāta jūras veltes kā galvenā sastāvdaļa daudzos ēdienos. Vispopulārākie no tiem noteikti ir šādi: “Tharuka” - jūras veltes kūpinātas zem zemes, “Garudhiya” - zivju zupa ar peldošiem graudaugiem, “Mas Riha” - pikanta zivju mērcē vārītas zivs un “Kulhi Boakibaa” - pikants zivs torts ar dažādām garšvielām un sēklām.

Turklāt, tas nav visi, ko varēsi baudīt no ēdienkartes. Arī Indijas un Āzijas virtuves mīļotājiem ir kā ko pamēģināt - šeit pieejami lieliski curry, varavīksnes olbaltumvielu kari, rīsu un dārzeņu ēdieni, kā arī karpacio un japāņu suši.

Neaizmirsti par desertiem! Maldivēs bieži piedāvā karstās pankūkas ar medu, kokosriekstu kūku un īpašu kokosa putru “Bis Keemiya”.

Noslēgumā derētu pieminēt, ka vairumā restorānu ir pieejami alkoholiskie dzērieni. Tomēr, uzmanies, ka Maldivēs visu alkoholisko dzērienu patēriņš ierobežots, tā kā lielas izpriecas (piemēram, bēru ballītes) varēsiet rast tikai uz dienvidu salām.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Dzhigufinolhu

Dzhigufinolhu, Maldivās ir viena no visvairāk apmeklētajām salām piekrastē, kas piedāvā apbrīnojamu ceļojuma pieredzi. Tūristi var baudīt baltas smilšu pludmales un skaidru, smaržīgu jūras ūdeni, kas ir kā radīts atpūtai un relaksācijai.

Lai iegūtu maksimālu prieku no savas atpūtas Dzhigufinolhu, Maldivās, tūristiem vajadzētu doties līdzi un izskatīt salas bagāto zemūdens pasauli, kas ir pieejama dykumā. Tie, kas interesējas par snorkelēšanu un zemūdens fotogrāfiju, noteikti novērtēs dzīvīgos koralu grebenus un daudzveidīgo deni un krāsaino zivju pasauli. Salas karstā klātbūtne un unikālais klimats padara to par ideālu vietu, kur izmēģināt ūdens sportus, piemēram, džet ski, paraseiling, ūdens slidot, vai izmēģināt spāņu laivu.

Tūristiem, kuri vēlas izpētīt salas vēsturi un kultūru, vajadzētu doties uz vietējo iedzīvotāju ciematiem un pagalmiem, kur tie var apskatīt tradicionālos māju stila un sadzīves priekšmetus. Īpaši populārs ir tūrisma objekts "Luxury Yacht Safari", kas sniedz iespēju baudīt jūras ceļojumu un izpētīt citus salu apgabalus un to kultūras pieminekļus.

Visbeidzot, Dzhigufinolhu, Maldivās viesi var novērtēt vietējo virtuvi, tostarp zivju un jūras velšu maltītes, kas ir garšīgas un unikālas.

Apgūstot un apmeklējot visus šos objektus, kas pieejami jūsu pārsteidzošajā ceļojuma galamērķī, Dzhigufinolhu, Maldivās, jūs sapratīsit, kāpēc tā kļūst par tik pievilcīgu un pieejamu tūrisma iecienīto vietu pasaules tūrisma izvēlē.

Labākais laiks ceļošanai

Džigufinolhu salas ir viena no skaistākajām vietām uz zemes. To paradīziskā pludmale, turkozes ūdeņi un rašojuma dzīvnieki atstās iespaidu uz jebkuru tūristu. Tomēr, lai pilnīgi izbaudītu šo vietu un atrastu vislabākos piedzīvojumus, tūristiem jāizvēlas pareizais laiks, kuru apmeklēt.

Labi, labākais laiks apmeklēt Džigufinolhu salas ir no decembra līdz aprīlim. Šajā laikā, temperatūra ir mazāk mitra un nedaudz siltāka, lai pilnībā baudītu ūdens aktivitātes, piemēram, snorkelēšanu, sērfot vai braukt ar laivu. Šajā sezonā jūras piekrasteņi ir arī mazāk sāļi, tādēļ ir vieglāk redzēt vietējos degošos ziloņus un vaļus.

Turpretī, no maija līdz novembrim salā ir salīdzinoši silti, bet arī tas ir arī vilinošais ārkārtējais monsūna laiks. Lai gan jūsu ceļojums var būt lētāks šajā sezonā, tā būs nepieciešamības pamudināta, lai lejupējais lietus ne prātu, kas var traucēt jūsu piedzīvojumu Džigufinolhu.

Vēl viena lieta, kas jāņem vērā, ir ceļa izmaksas. Gadalaiks no decembra līdz aprīlim, kad parasti ir lēnā sezonā, ir arī tad, kad aviosabiedrības piedāvā konkurētspējīgākas cenas.

Lai gan neatkarīgi no tā, kuru gadalaiku jūs izvēlaties, Džigufinolhu nekad nesamazinās savu skaistumu un mākslīgo burvību. Ārprāts zaļais tonis, kas ap apkārtni, salā tikai pievieno tās jau skaistam ainavam. Jūsu apmēklējums šajā vietā noteikti būs neaizmirstams.

Loading...
logo-up icon