location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Hulhumale

Hulhumale ir viena no populārākajām tūristu vietām Maldīvijā. Tas ir uzspiests uz mākslīgās salas netālu no galvaspilsētas Malē un ir ideāli piemērots tiem, kuri vēlas baudīt tropisko sauli un siltumu, bet vēlas izvairīties no ainavu, ko piedāvā standarta kūrorti.

Hulhumale salas izmērs ir salīdzinoši neliels, un tā ir mājvieta vairākiem kafejnīcām, restorāniem, bāriem, atpūtas vietām un viesnīcām. Tūristi varēs baudīt lieliskus pludmales, kas atrodas netālu no salas un piedāvā skaidru, smilšainu ūdeni un lielisku mākoņu skatu.

Hulhumale ir arī lieliska vieta tiem, kuri vēlas izmēģināt dažādas ūdens sporta aktivitātes. Šeit ir pieejams snorkelēšana, niršana ar plostu, ūdens lēkšana, ūdens skūrs, kā arī citi bīstamāki braucieni.

Turklāt Hulhumale salā ir vairākas interesantas atrakcijas, kā piemēram, delfīnu stāvvieta, centrālā parka vainaga lauks, vēsturiskie artefakti, kultūras centri un vēl daudz kas cits.

Hulhumale ir piemērots galamērķis tiem, kuri vēlas baudīt Maldivu skaistumu, bet arī vēlas izpētīt neierastu kūrortu. Salas daudzveidība un dažādās aktivitātes padara to par lielisku galamērķi ikvienam, kurš vēlas atpūsties un pavadīt laiku harmonijā un mierā.

Ēdiens Hulhumale

Ja dodaties uz Hulhumale, Maldivu salu, jums noteikti vajadzētu izmēģināt dažus tradicionālos vietējos ēdienus. Maldivu virtuve pamatā ir balstīta uz svaigu jūras velša, garnelēm, tuncis un kalmāri. Kā tūrists jums noteikti vajadzētu izmēģināt Maldivu saldūdens garšas - kā dāvanu dodoties no viena jūras ūdens uz citu. Pie malas iebaudiet garšīgie zivju burgeri vai makaroni ar garšīgu garneļu mērci, starp iemīļotākajiem ir arī garšīgs garneļu sautējums uz liliputiņas karstā māla pannas ar garšvielām un svaigiem augļiem kā piemēram avokado. Tomēr noteikti izmēģiniet maldivu classic - garneļu salāti, cepumi un saldie konditorejas izstrādājumi, ko varat atrast vietējos produktu veikalos.

Ja jums nepatīk jūras veltes, jums vajadzētu meklēt vietējo kafejnīcu, kur piedāvā garšīgus iecienītos starptautiskos ēdienus. Tomēr, ja vēlaties izmēģināt kaut ko īpašu, jums vajadzētu apmeklēt Tikatoni Food court, kas ir smalka maldiviešu restorānu posms. Lai izbaudītu patiesi unikālu ēdienu izbaudīšanu un pārliecinātos, ka jūsu maltīte nav tikai garšīgas un veselīgas, bet arī atsevišķa vietējā kultūra. Jebkurā gadījumā, Hulhumale piedāvā daudz dažādas iespējas, lai apmierinātu visus tūristu gastronomiskos priekus!

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Hulhumale

Hulhumale ir salas apdzīvotākā pilsēta Maldīvu salu arhipelāgā un ideāls maršruts tūristiem, kas vēlas izpētīt šo tropisko rajonu. Ar savu lielisko pludmalu, kas ir tikai 20 minūšu attālumā no galvaspilsētas Malē, Hulhumale ir populāra gan pie vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem.

Vispirms jums vajadzētu apmeklēt Hulhumale pludmali un izbaudīt smaržīgus kokosriekstu veldzējus, kas apmierinās jebkuru karsto tropu dienu. Vēlams regulars, kas ir bezalkoholisks kokteilis, kas ir tipisks Maldīvu salās. Ja dodaties uz pludmali, mēģiniet izvēlēties kādu no vienkāršajiem vietējiem kafejnīcām piekrastes tuvumā, kurās tiek piedāvāts vietējais ēdiens un vēlams jūras velšu.

Nākamais solis varētu būt delfīnu, vēršu un teļu izpēte ar ūdens transportlīdzekļiem vai ejot pastaigā pa pilsētu. Jūs varēsiet vērot nemierīgos delfīnus, kas rīko savus rotaļīgos skrējienus uz laivām.

Vēl viena interesanta aktivitāte ir nepalaišanās garām Maldižu savvaļas dzīvniekiem. Jūs varētu izmantot divvirzienu nokrītošās apgaismojuma puses vērošanas instrumentus, lai zinātu, kad uzbraukt melnajā, jāņogā, ūdensziloņu utt.

Nobeigumā, ejot pirkumu tūrē, jūs varētu apstāties vietējā mākslinieku veikalos un iegādāties Maldīvu sarežģīti rakstītas audumu formas brīnišķīgajiem, krāsainām zvejnieces tīkls.

Lai gan Hulhumale ir salīdzinoši neliela pilsēta, tā piedāvā daudzas un dažādu izmēru aktivitātes, kas padara to par populāru tūrisma galamērķi Maldīvijas salu salā.

Labākais laiks ceļošanai

Hulhumale ir viena no skaistākajām un mīļākajām vietām, ko jebkad apmeklējat Maldivu salu grupā. Ar savu mīksto, baltu smilšu pludmali un kluso, zilo ūdeni tas ir kā paradīzes sala. Bet kad ir labākais laiks apmeklēt Hulhumale?

No janvāra līdz aprīlim ir labākais laiks apmeklēt Hulhumale. Šis laiks ir sauss, viegli sasniedzams un dažādos iemeslos vienu no populārākiem tūristu laikmetiem. Ar eļļas zilonu un delfīnu sastopamiem diviem no lielākajiem iemesliem, kas apmeklētājiem patīk apmeklēt salu. Nesen Hulhumale kļuva par vienu no galvenajiem tūrisma apmeklējumiem Maldivu salu grupā un apmeklējums no janvāra līdz aprīlim nodrošinās labākos laika apstākļus un iepriecinās visus tūristus.

Janvārī un februārī ir labākais laiks snorkelēšanai, kad norāda uz tradicionāliem apkārtnes braucieniem un eglītiem. Ar laika apstākļiem, kas ir diezgan silti, ir viegli baudīt dzīvīgo zemūdens pasauli. Turklāt jāapsver, ka šajos mēnešos ir lieliskas iespējas, lai apmeklētu Hulhumale, jo dažas no salas vislilākajām viesnīcām organizē īpašus piedāvājumus tūristiem.

Aprīlī ir labākais laiks, lai baudītu sauli, kad vasara sākas un ūdens uzsilst. Šī ir arī smilšu krastu sezonas beigas, kas nozīmē mazāk cilvēku uz pludmaliem un labākus piedāvājumus viesnīcās. Ar vieglu vēju un lielu skaitu saulainu dienu, aprīlis ir populārs laiks saulainiem piedzīvojumiem ūdenī.

Lai arī jebkurā gadalaikā, Hulhumale ir fascinējoša vieta, ar savu mīksto smilšu pludmali un kluso zilo ūdeni, bet janvāris līdz aprīlis ir laiks, kad klimats ir pelnījis savu reputāciju par tūrisma apmeklējuma laiku. Ar dažādām iespējām snorkelēt, braukt ar eļļas zilonu un baudīt unikālu Maldivu atmosfēru, tā ir lieliska iespēja iepazīties ar Hulhumale. Neapšaubāmi, tas ir viens no vislabākajiem tūrisma apmeklējuma laikiem, un jūs varat baudīt visas salas skaistumus.

Loading...
logo-up icon