location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Šarmelšeiha/Ras Nasrani

Sharm El Sheikh, kas atrodas Ras Nasrani, ir drebučojot skaistums Ēģiptē, kas ir iemantojis pasaulē slavu kā viena no populārākajām tūristu vietām. Šīs vietas pievilcība ir iespaidīga un neiedomājama, tādējādi piesaistot tūristus no visām pasaules malām.

Pirmā lieta, kas iekaro sirdis Šarmelšahas apmeklētājiem, ir tās kristāldzidrās jūras un baltās smilšu pludmales, kas izklātas gar țīros un nevainojamos krastos. Šajā paradīzē tūristi var veltīt stundas peldēšanai, slēpošanai virsū ūdens, divingam un darīt daudzas citas ūdens aktivitātes. Šarms El Šeihas ierasties bez ūdenssporta pieredzes būtu tas pats, kas pazaudēt iespēju izbaudīt skaistumu, ko piedāvā šī vieta.

Turklāt, Šarms El Šeiha un tās apkārtnē ir arī milzīgs piedāvājums tādām aktivitātēm kā kameļu braukšana, kā arī ekskursijas uz vietējiem senatnes laika pieminekļiem un kultūras objektiem. Apmeklējot Ras Nasrani, nav jāizlaiž vieta, kas atrodas netālu no vietas - Naama Bay, slavena ar savām ielu tirgiem, restorāniem un naktijas dzīvojumu.

Lai nodrošinātu labāko iespējamo pieredzi, apmetoties Ras Nasrani, viesiem ir pieejami vairāki augstvērtīgu viesnīcu varianti. Šai vietai ir rotaļīgs pievilcīgs tūrisma infrastruktūra, kas sniedz plašu viesnīcu klāstu, kurās varat izvēlēties visām budžeta prasībām. Piemēram, daudzas viesnīcas atrodas blakus vai arī tieši klāt jūrai, nodrošinot dabisks skaistums.

Visbeidzot, iespēja iejusties Šarm El Sheikh un Ras Nasrani kultūrā un mācīties no vietējiem iedzīvotājiem ir neaizstājama. Vietējā kulinārija ir vēl viena bagātība, kas piesaista gaumētājus no visas pasaules. Varat izmēģināt un baudīt vietējās delikateses, kas ir bagātas ar garšvielām un eksotiskiem piedevām.

Tas viss tiek papildināts ar viesmīlību un draudzību, kas ir iemantojama no vietējiem iedzīvotājiem Šarm El Sheikh un Ras Nasrani. Viņu smaidi un sirsniņa viesu iepriecina, dodot viņiem jutību, ka šī vieta ir vērtīga tūristu apmeklēšanai no visas pasaules.

Ja jūs meklējat izlaidību, eksotiku un neaizmirstamas atmiņas, tad Šarmelšaha un Ras Nasrani Eģiptē ir noteikti jāapmeklē. Atļaujiet sev iegrimt šajā paradīzē un baudīt tās pārsteidzošo dabu, kultūru un viesmīlību.

Ēdiens Šarmelšeiha/Ras Nasrani

Sharm El Sheikh un tās tuvējais apgabals Ras Nasrani ir populāras tūrisma galamērķis, kas atrodas Ēģiptē. Viens no šīs vietas pievilcīgākajiem pusiņiem ir garšīgā un daudzveidīgā ēdiena izvēle. Sharm El Sheikh un Ras Nasrani piedāvā daudzas restorānu, kafejnīcu un krodziņu iespējas, kurās tūristi var izbaudīt tradicionālo ēdienu un pārsteigties arikatīvu pasaules virtuvi.

Ēdināšanas iestādes šajā reģionā galvenokārt piedāvā divas ēdiena iespējas - vietējo ēdienu un starptautiskās virtuves ēdienus. Ja vēlaties izbaudīt autentiska Ēģiptes garšu pauzi, noteikti iesakām nobaudīt "koftu" (gaļas kūleņus), "shish kebab" (pikantos maltos gaļas šašlikus), "falafel" (plovsmaizes), "košarī" (arduvju un rīsu Ēģiptes versiju), "fuļ medammes" (medības pākšaugu mērcē) un, protams, slaveno "humusu" (kultūpatiesu pupiņu pastu). Visus šos ēdienus bieži pavada tradicionālie ēģiptiskie maitas, kas ir svaigi ceptas maizeņas, kas tiek lietotas, lai notinītu mērces vai gaļas šķēlītes.

Tomēr, ja vēlies baudīt starptautiskās virtuves ēdienus, Sharm El Sheikh un Ras Nasrani vietas piedāvā vislabākos variantus. Tev būs iespēja izvēlēties starp ķīniešu, itāļu, franču, griķu, libāņu, japāņu u.c. virtuvēm. Turklāt, pateicoties tūrisma popularitātei šajā reģionā, daudzi restorāni ir pielāgoti starptautiskiem viesiem, piedāvājot arī klasiskos ēdienus, piemēram, burgerus, salātus vai pastas ēdienus.

Nebaidieties eksperimentēt un atklāt jaunas garšas, kad apmeklējat Sharm El Sheikh un Ras Nasrani. Turklāt, neaizmirstiet izmēģināt vietējo jūras veltes piedāvājumu - svaigu zivju un garšu bagātību no Sarkanās jūras, tostarp garšīgus jūras ērces, rāpus un garnelēm. Daži no vispopulārākajiem jūras produktiem šeit ir "sinaī bazs" (apkaisīts jūras kauliņš), "šarka" (sarkanā jūras zivs) un "humariskrabs" (sarkanā jūras krabis).

Atcerieties, ka Sharm El Sheikh un Ras Nasrani ir tūrisma centrs, tāpēc tev nebūs grūti atrast iestādi, kas atbilst tavām gaumēm un vēlmēm. Lai izbaudītu labāko ēdienu šajā reģionā, iesakām dodieties pastaigā pa promenādi vai jūras krastu, kur būs pieejami dažādi restorāni un ēdināšanas iespējas.

Tāpēc, atrodoties Sharm El Sheikh vai Ras Nasrani, droši izbaudi šīs vietējās virtuves dārgumus un starptautiskās ēdiena kultūras izvēli. Tik daudzveidīgais ēdiens un garšu baudāmā atmosfēra padarīs tavus ceļojuma piedzīvojumus vēl aizraujošākus un bagātīgākus!

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Šarmelšeiha/Ras Nasrani

Sharm El Sheikh un tā tuvumā esošais pusēns Ras Nasrani, kas atrodas Eģiptes krastos, ir lieliskas atpūtas vietas, kurās tūristi var baudīt nevainojamu pludmalu atmosfēru un daudzveidīgas aktivitātes.

Pirmām kārtām, Sharm El Sheikh un Ras Nasrani lepojas ar savu krāšņo zilo jūru un mirdzošām smiltīm, kas pielūdz tūristus no visas pasaules. Šīs vietas ir ideālas gan slavenajiem pludmales miermīlīgajiem pastaigas mīļotājiem, gan snorkelēšanas vai skūrdošanās entuziastiem. Šeit ir iespēja iegrimt kristāla skaidrā ūdenī un iepazīt apbrīnojamo zemūdens pasauli ar tās krāsainajiem koraļļiem un eksotiskajiem zivju veidiem.

Turklāt, ņemot vērā Sharm El Sheikh un Ras Nasrani reģiona atrašanās vietu, tie ir lieliski izvēlēti arī tiem, kuri mīl piedalīties dažādās ekstrēmās aktivitātēs. Jūs varat izbaudīt ūdens motociklu braucienus, flyboard, ūdensslēpošanu, kā arī piedalīties buru braucienos. Piedzīvojuma meklētājiem šīs vietas piedāvā šķērējā velosipēdu braucienus, kamieļu braucienus pa tuksneša kāpām vai pat brīvdabas kartinga sacīkstes.

Vēloties iepazīt Eģiptes kultūru un vēsturi, tūristiem ir iespēja apmeklēt seno Templi Ra, kuros tiek atklāti vēstures noslēpumi un reliģiskās ticības bagātība. Turklāt ir arī iespēja doties ekskursijā uz Izraēlu, lai apskatītu Svēto Zemi un tās slavenākos un nozīmīgākos svētnības.

Tāpat ir jāpiemin, ka Sharm El Sheikh un Ras Nasrani ir zināmi arī ar savām kvalitatīvajām viesnīcām, restorāniem un veikaliem, kas piedāvā plašu izvēli vietējās un pasaules virtuves ēdienu baudīšanai un iepirkšanai. Vietējie suvenīru tirgi ir ideāla vieta, kur iegādāties tradicionālus Eģiptes suvenīrus vai keramiku.

Kopumā, Sharm El Sheikh un Ras Nasrani ir brīnišķīgas tūristu galamērķu vietas, kurās jūs varat baudīt neaizmirstamas pludmales atpūtu, izbaudīt aktīvu atpūtu ūdenī un iepazīt Eģiptes seno kultūru. Šīs vietas piepildīs gan piedzīvojumu meklētāju, gan atpūtas mīļotāju vēlmes.

Labākais laiks ceļošanai

Sharm El Sheikh un tās tuvā apkaime Ras Nasrani atrodas dienvidu Sinai pussalā, Egipšu krastā. Šis reģions ir ļoti iecienīts tūristu vidū, piedāvājot daudzus vērtīgus piedzīvojumus un saules iemantošanas iespējas.

Lai maksimāli izbaudītu brīnišķīgo Sharm El Sheikh un Ras Nasrani piedāvāto, ir daži faktori, ko jāņem vērā, izvēloties labāko laiku apmeklēt šo vietu.

Siltās un saulainās dienas dominē Sharm El Sheikh visgada garumā, tāpēc, ja jūsu galvenais mērķis ir izbaudīt pludmales, snorkelēt vai atpūsties pie siltās Vidusjūras, jūs varat apmeklēt šo vietu jebkurā gadalaikā. Tomēr ir vērts ņemt vērā dažus faktorus.

Ja jūs vēlaties apmeklēt Sharm El Sheikh un Ras Nasrani laika periodā ar mazāk tūristiem, ir ieteicams izvairīties no decembra līdz februārim, jo šajā laikā ir palielināts tūristu skaits. Tā vietā, labāk ir apmeklēt šo vietu pavasarī vai rudenī, kad ir mazāks tūristu plūdi.

Aprīlis līdz jūnijam ir lielisks laiks apmeklēt Sharm El Sheikh un Ras Nasrani, jo gaisa temperatūra ir mazliet mīkstāka (aptuveni 25-30 grādi Celsija) un jūru joprojām var apdzīvot tropiskas zivis. Ir vērts atzīmēt, ka jūnija sākumā sākas turisma sezona, kas nozīmē, ka pludmales varētu būt kāpnes ar tūristiem.

Šo rajonu var apmeklēt arī vasarā, bet jūlijā un augustā gaisa temperatūra var sasniegt pat 40 grādus Celsija, kas ir ļoti karsti. Tomēr, ja jums neprekšrokušas siltas brīvdienas un labi panesat karstumu, jūs joprojām varat izbaudīt skaistās pludmales un ūdenssporta aktivitātes.

Ja esat ieinteresēts aktīvā tūrisma piedzīvojumos, piemēram, kāpšanā, piknikos vai pārgājienos pa tuvējām kalnu ainavām, labākais laiks apmeklēt Sharm El Sheikh un Ras Nasrani ir pavasarī (marts-maijs) vai rudenī (septembris-novembris). Gaisa temperatūra šajos periodos ir mīkstāka, un dabas ainava ir pilnā ziedu krāšņumā.

Kopumā, labākais laiks apmeklēt Sharm El Sheikh un Ras Nasrani, Egypt kā tūristam, ir pavasaris vai rudens periods, kad gaisa temperatūra nav pārāk karsta vai auksta, un tūristu plūdi ir mazāki. Tomēr neatkarīgi no izvēlētā laika, šis reģions vienmēr piedāvā plašu aktivitāšu klāstu un iespēju atpūsties pie skaistajiem Vidusjūras krastiem.

Loading...
logo-up icon