location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Šarmelšeiha/Ras Um El Sida

Sharm El Sheikh/Ras Um El Sid, kas atrodas Eģiptes dienvidu krastā, ir viena no iecienītākajām tūristu vietām pasaulē. Šī gleznainā galvaspilsēta piekrastē ir slavena ar savu krāsaino zemūdeni, lielisko klimatu un bagātību nozares aktivitātēm.

Viens no lielākajiem iedarbības faktoriem, kas piesaista tādu daudzumu tūristu, ir daudzveidīgās zemūdens pasaules dāvanas, ko nes Rašas Umm Sid koraļļu rifi. Šis rajons ir pazīstams kā paradīze zemūdens mīļotājiem, kas vēlas apbrīnot unikālu fauna un flora, tostarp krāsainus zivju audumus, jūras strausus un retus koraļļus. Niršana un snorkelēšana ir populāras aktivitātes, kas pieejamas tūristiem, kas vēlas iepazīt šo neaptveramo zemūdens pasauli.

Sharm El Sheikh/Ras Um El Sid lepojas ar saviem spožajiem, dzintarīgajiem ūdeņiem, kas sniedz ideālu vidi atpūtai un relaksācijai pie jūras. Smilšainās pludmales, kas izkaisītas apkārt pilsētai, ir ideālas atpūtas vietas, kur apžilbināt sevi ar karstu sauli un siltumu, kas tās pievelk. Viesnīcas ar savām luksusa baseiniem, pludmaļu restorāniem un spa centriem sniedziklu komfortu, kā arī piedāvā plašu izvēli no visa veida ūdenssporta aktivitātēm, piemēram, ūdensslēpošanu, katamarānu braucieniem un burāšanu, lai tūristi sajustu adrenalīna lēkmes.

Turklāt Sharm El Sheikh/Ras Um El Sid ir arī vēsturiskas un kultūras apskates vērtas vietas. Gadu gaitā šeit ir saglabājusies senā ēģiptiešu māksla un arhitektūra, tostarp klostera un daudzu draudžu kapu. Apmeklējot šīs vietas, tūristi var iepazīties ar Eģiptes vēsturi un kultūras mantojumu.

Pēc saules nogrimšanas Sharm El Sheikh/Ras Um El Sid paceļas dzīvība, piedāvājot dažādus izklaides veidus, piemēram, naktsklubus, bārus un tematiskas ballītes. Zagļu baseins, kas vienmēr ir populārs tūristu vidū, nodrošina lielisku atmosfēru, kurā var izklaidēties un satikties ar tūristiem no visas pasaules.

Neatkarīgi no tā, vai esi meklējumos pēc piedzīvojumiem zemūdenē vai vienkārši vēlies baudīt pasīvu atpūtu pludmalē, Sharm El Sheikh/Ras Um El Sid nodrošina visu to, ko varētu vēlēties no vienas no skaistākajām vietām pasaulē. Tas ir krāšņs pieraduma un skaistuma piemineklis, ko var ciest vairākas reizes un vienmēr atrast jaunu un aizraujošu pieredzi.

Ēdiens Šarmelšeiha/Ras Um El Sida

Sharm El Sheikh un Ras Um El Sid, kas atrodas Ēģiptes skaistajā krasta pie Sarkanās jūras, ir ne tikai populāras tūrisma galamērķu vietas ar skaistu pludmales ainavu, bet arī piedāvā dažādas garšvielas, kas priecēs katru ceļotāju.

Vietējie restorāni piedāvā plašu ēdienkartes izvēli, kurā iekļautas gan Ēģiptes tradicionālās delikateses, gan starptautiskā virtuve. Ja esi piedzīvojis Sharm El Sheikhā vai Ras Um El Sidā, tev noteikti jānogaršo ēģiptiešu nacionālie ēdieni. Visticamāk, tu būsi dzirdējis par garšīgo humusu - tas ir kārbu pupiņu, sezama pastas, olīveļļas un citu garšvielu maisījums, kas tiek pasniegts ar svaigu maize.

Otrs populārs ēdiens, ko noteikti vērts pamēģināt, ir ful mudamas - tā ir zemu vārītu pupu, eļļas, citrona sulas un garšaugu kombinācija, kas tiek pasniegta kā brokastu ēdiens kopā ar gardu svaigu dārzeņu garnējumu. Turklāt, neaizmirsti nogaršot falafelus - sacepētas zirņu bumbas, kas parasti tiek pasniegtas kopā ar gardu ēģiptiešu maizi.

Galu galā, ja esi atpūtnieks Sharm El Sheikhā vai Ras Um El Sidā, noteikti neaizmirsti izbaudīt svaigu sarkanās jūras zivju gardumus. Dažādi restorāni piedāvās dažādus zivju ēdienus, piemēram, jūras veltes, garšīgus zivju ceptus ēdienus vai svaigas zivis, kas tiek pasniegtas ar svaigi izspiestu citronu un dārzeņu garnējumu.

Turklāt, lai pilnībā izbaudītu šīs galamērķu vietas, neaizmirsti pamēģināt vietējās sultis, piemēram, mango sulu vai sveķu sulu. Tās būs lielisks atspirdzinošs dzēriens karstajā klimatā.

Ēšana Sharm El Sheikhā un Ras Um El Sidā ir daudzveidīga un piedāvā daudz iespēju garšot Ēģiptes un starptautiskos ēdienus. Tāpēc jūs noteikti atradīsiet gardas un izsmalcinātas gaumes, kamēr baudīsit savu laiku krasta malā.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Šarmelšeiha/Ras Um El Sida

Sharm El Sheikh un tās piekrastes pilsēta Ras Um El Sid, kas atrodas Egīptes Krāsu jūras krastā, ir šī reģiona tūrisma galvaspilsēta. Šī brīnišķīgā oāze piedāvā daudz iespēju tūristiem no visas pasaules.

Sakot ar aizraujošām pludmalēm, Sharm El Sheikh ir ārkārtīgi skaista ar baltiem smiltīm un kristāldzidru ūdeni. Atpūtnieki var baudīt relaksējošu dienu pludmalēs, saulē, pludmales volejbolu spēlējot ar draugiem vai baudot atspirdzinošu vēju braucienu ar ūdens motociklu. Tai pašā laikā, vissvairāk izcilības ir zemūdens dzīvei. Sharm El Sheikh ir pazīstams kā fantastisks mērķis nurkšanai un snorkeļošanai. Vietējie koraļļu riņķi un krāpjošās zivju sugas padara to par vienu no pasaules populārākajiem nurkšanas galamērķiem.

Tie, kam patīk piedzīvojumi, nevar palikt vienaldzīgi pret klajām tuksnesīm. Dune buggies ekskursijas ļauj baudīt adrenalīnu piesātinātu braucienu caur smilšmākoņiem. Šis piedzīvojums ir ideāls, lai izjustu tuksneša skaistumu un par labu atmiņu knapi pievērstu ainu kā svētumu.

Sharm El Sheikh un tās apkārtnes tuvumā ir vairāki vēsturiski un kultūras objekti, ko vērts apskatīt. Pēc pieejas Monte Sinai kalnam, kur atrodas slavenākais Mozes kalns, vadus var izbaudīt pavadot nakti kalnā, un rītausma jums atnesīs fantastisko ainavu, kas atklāj viņu priekšā. Turklāt, vēl viens aizraujošs apskates objekts ir Nabateiešu pilsēta Petra, kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

Turklāt, Sharm El Sheikh piedāvā arī vairākas izcilas vietējās restorānus, ļaujot tūristiem izgaršot garšas sajūtas arikādviet. Vietējie ēdieni, piemēram, zupa lenteni, kebabs vai hummusa mājās gatavotas versijas, noteikti piesaistīs garšas pumpurus, papildinot kopējo tūrisma pieredzi.

Visbeidzot, nav iespējams apskatīt Sharm El Sheikh, nepieminot iepirkšanās plēsības. La Vega iepirkšanās centrs piedāvā plašu izredžu klāstu no smaržām līdz zelta rotaslietām. Vēlams ir noskatīties vietējās tirgotāju mākslu un amatniecību, kas piedāvā daudzveidīgu suvenīru izvēli, lai atcerētos jūsu ceļojumu uz šo šarmanto vietu.

Sharm El Sheikh un Ras Um El Sid izpilda katra tūrista vēlmes un piedāvā plašu klāstu no relaksējošiem pludmaļu dienām līdz adrenalīna piesātinātiem piedzīvojumiem. Tas ir viens no pirmajiem galamērķiem cilvēkiem, kas meklē daudzveidīgu atpūtu un nesalīdzināmi krāšņas ainavas.

Labākais laiks ceļošanai

Sharm El Sheikh/Ras Um El Sid, Ēģipte, ir populāra eksotiska galamērķa vieta, kas slavena ar savu aizraujošo zemūdens pasauli un elpu aizraujošām aktivitātēm. Lai pilnībā izbaudītu šo brīnišķīgo vietu, ir svarīgi zināt, kad ir labākais laiks apmeklēt.

Labi ziņojumi ir tādi, ka Sharm El Sheikh/Ras Um El Sid piedāvā temperatūru un laika apstākļu stabilitāti gandrīz visu gadu. Tomēr, ir dažas sezonas, kad ieteicams apmeklēt šo vietu.

Patiesībā, labākais laiks apmeklēt Sharm El Sheikh/Ras Um El Sid ir ziemas mēneši. No novembra līdz aprīlim vērojams maigs aukstums, kas ir populārs starp tūristiem. Dienas laikā vidējā gaisa temperatūra šajā periodā ir apmēram 20-25 grādiem pēc Celsija. Šajā laika posmā jūras ūdens ir apmēram 21-25 grādu temperatūrā, kas padara to ideālu zemūdens pētīšanai un snorkelināšanai.

Tomēr vasara Sharm El Sheikh/Ras Um El Sid ir ļoti karsta ar augstām gaisa temperatūrām, kas var sasniegt pat 40 grādus pēc Celsija. No jūnija līdz septembrim gaisa temperatūra var sasniegt pat 35 grādus pēc Celsija. Ūdens temperatūra šajā periodā svārstās apmēram 26-29 grādu robežās, kas vēl arvien ir ļoti patīkama, taču atceries aizsargāt savu ķermeni no saules karstuma.

Ir arī jāņem vērā, ka Sharm El Sheikh/Ras Um El Sid ir aizvien populārāka vieta, un tūristu skaits var ievērojami pieaugt reģionā, it īpaši ziemas mēnešos. Tāpēc, ja tu vēlies izvairīties no pārlieku lielas cilvēku plūsmas, varbūt tev ir izdevīgāk apmeklēt šo vietu laikā, kad nav tik daudz tūristu.

Vienkārši sakot, labākais laiks apmeklēt Sharm El Sheikh/Ras Um El Sid ir ziemas mēneši, kad gaisa un ūdens temperatūra ir vispiemērotākā dzīvnieku vērošanai un izbaudītikai. Tomēr, ja tu labprāt izturēsi augstākas gaisa temperatūras, vasara arī piedāvā priekšrocības, piemēram, lētākas cenas un mazāk tūristu. Radās jautājumi vai ir nepieciešams ko labāk aprakst?

Loading...
logo-up icon