location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Melnkalne

Montenegro ir brīnišķīga tūristu vieta, kas atrodas Dienvidaustrumēnā Eiropā. Šajā valstī var atrast daudz unikālu un skaistu dabas objektu un arheoloģisku vietu. Montenegro ir pilna ar kalniem un varām, kas piedāvā aizraujošas iespējas aktīvai atpūtai. Tālāk no kalniem, jūras krastā var atrast skaistu pludmales, kas piepildītas ar siltu sauli un tikko piegrieztu jūras vilni. Montenegro ir arī pazīstama ar savu seno un vēsturisko kultūru, kas ietver tik daudz interesantu un vēsturiski nozīmīgu vietu. Viesi var baudīt valsts kulinariskās specialitātes un piedalīties dažādos festivālos un pasākumos, kas notiek gandrīz katru nedēļu. Montenegro ir ideāla vieta, kur pavadīt laiku, baudot skaisto dabu, kultūru un viesmīlību, kas raksturīga šai skaistajai valstij.

Ēdiens Melnkalne

Montenegro piedāvā daudzveidīgu virtuvi, kas varētu apmierināt visdažādākos garda prasības. Reģiona virtuvē ir jūras produkti, kā arī labi pazīstamie Balkānu ēdieni.

Standarta ēdienkarte Montenegro restorānos ietver dažādus gaļas ēdienus, piemēram, jēras putnu, cūkgaļu un liellopu gaļu, kā arī svaigus dārzeņus un salātus. Vienlaikus jūras kultūru ietekme uzturā ļauj baudīt jūras veltes, piemēram, svaigus zivju, jūras veltes kotletes un kalmārus.

Viens no populārākajiem tradicionālajiem ēdieniem ir pastaria - krasnām piparām un mārrutkiem pievienota cūkgaļas kotlete. Otra tradicionāla ēdiena versija ir riblja čorba, kas ir zupa ar vairākiem jūras produktiem, dārzeņiem un atbilstošām garšvielām.

Montenegro virtuvē arī ir daudz gardumus, kas atvieglo laiku karstajos vasaras mēnešos, piemēram, raznici. Tas ir flavoured āra cepetis (grilētas) liellopu gaļas šķēles, kas tiek pasniegtas ar dažādiem dārzeņiem un pikantu mērci.

Montenegro gastronomija ir iedvesmojusi daudzus Eiropas virtuves, un tā ir daudzveidīga un pievilcīga tūristiem no visas pasaules. Būtiski pieskaņoties reģionālajai kultūrai ir iespējams, dodoties uz vietējiem restorāniem un izmēģinot dažādos ēdienus no tipiskās ēdienkartes.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Melnkalne

Montenegro ir burvīga valsts ar aizraujošu vēsturi un krāšņiem ainavām, kas aicina tūristus iepazīt šīs skaistās zemes īpašuma. Šajā valstī ir daudz kas, ko apskatīt, sākot no krāšņām pludmalēm, kalniem un kanjonu līdz satriecošiem kultūras pieminekļiem un tautas tradīcijām.

Jūsu ceļojums sākās no galvaspilsētas Podgoricas, kas ir viens no jaunākajiem Eiropas pilsētas. Jūs varētu apmeklēt Vecpilsētu, kur noīrēt auto vai velosipēdu un deviņos dodieties uz savu ceļojumu.

Kotoras pilsēta, Montenegro piekrastes pilsēta ar Viduslaiku medības pilsētas sajūtu ir obligāti jāapmeklē. Pilsētas sākotnējā daļa ir iekļauta UNESKO pasaules mantojuma sarakstā.

Montenegro ir pilns ar dažādām dabas skaistumiem. Durmitor National Park, Piēķipsala un Skārda Lietuva ir tikai daži piemēri.

Ja jums patīk aktīvā atpūta, Montenegro ir pilna ar piedāvājumiem. Braucot ar laivu, izmēģinājot šautriņas, braukot ar kajaku, eveikot tieši pa aizraujošiem kanjons un citiem piedāvājumiem ir jūsu gaidāmā diskošana.

Montenegro ir arī pilna ar kultūras pieminekļiem. Ostrog klosteris, piekrastes pils Drakuļas pilskalns un Rijekas kanjons ir tikai daži no tiem.

Galvenais, kas jāatceras, apmeklējot Montenegro, ir baudīt skaistas pludmales, lielisku dabas ainavas un izbaudīt vietējos ēdienus un vīnus. Montenegro ir viena no Eiropas masveida nogurstošām valstīm, tāpēc esiet droši, ka jūsu ceļojums būs neaizmirstams.

Labākais laiks ceļošanai

Montenegro ir skaista valsts ar tīru jūru, kalnainu ainavu un tā ir lieliska vieta, kur apmeklēt kā tūrists. Lai arī Montenegro ir skaista visu gadu, tomēr ir noteikti labākie laiki, kad ir vērts apmeklēt šo valsti.

Labākais laiks apmeklēt Montenegro ir no maija līdz septembrim. Šajos mēnešos ir siltākā laika apstākļi, kuru ietekmē varēsi baudīt plažas un peldēšanos jūrā. Maijā sāk nokrist lietus, bet jūlijs un augusts tiek uzskatīti par viskarstākajiem mēnešiem, kas ļauj baudīt sauli un mākoņu brīvu debesīs.

Septembris ir ļoti patīkams mēnesis Montenegro apmeklējumam, jo vertikāli novietotie kalni patiešām izceļas ar savu skaistumu. Vēlā rudenī (oktobrī-novembrī) ir vakars auksts un dienās ir lietus, tāpēc vēlams izvairīties no ceļojuma šajā laika periodā.

Ziemās, jo īpaši decembrī un janvārī, ir salīdzinoši auksts un vējaini. Tomēr, ja vēlies baudīt sniegainas kalnu ainavas, varbūt ir vērts ieplānot ceļojumu ziemā.

Tātad, lai apmeklētu Montenegro, labākais laiks ir no maija līdz septembrim, kad ir silts un saulains. Nav iespējams paredzēt laikapstākļus, bet, izvēloties ceļojuma datumus laika periodā, kad ir lielāka iespēja iegūt brīnišķīgus laika apstākļus, nodrošinās sev lielisku laiku Montenegro ceļojuma plānošanai.

Loading...
logo-up icon