location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Budva

Budva ir viena no populārākajām tūristu vietām Montenegro. Tā atrodas pie Adrijas jūras un ir pazīstama ar savu skaisto vecpilsētu, kurā atrodas daudz senlaicīgu ēku un ielu. Vēsturiskā pilsētas daļa tiek dēvēta par "Mazajiem Dabu", un tā ir viena no galvenajām tūrisma atrakcijām Budvā.

Budva ir arī brīnišķīga vieta, kur atpūsties un relaksēties. Tā piedāvā daudzas jūras aktivitātes, kā piemēram, peldēšanu, smilšu pludmales, ūdens sporta veidus un izbraukumus ar laivu. Ja jums vēlēsieties izbraukt ārpus pilsētas, varēsiet apmeklēt kādu no skaistajiem nacionālajiem parkiem vai doties uz kādu no daudzajiem tuvējiem kalniem, lai baudītu fantastiskus skatus uz apkārtni.

Naktsdzīve Budvā ir vēl viena tās galvenās priekšrocības. Pilsētā ir daudz bāru, restorānu un klašu naktsklubu, kur jūs varēsiet izbaudīt kvalitatīvu vakaru ar draugiem.

Kopumā Budva ir droša un draudzīga tūristu vieta ar daudzām iespējām izklaidēties un atpūsties. Tai ir savs unikāls raksturs un tas noteikti ir viens no labākajiem galamērķiem, lai apmeklētu, ja vēlaties pieredzēt kaut ko jaunu un aizraujošu.

Ēdiens Budva

Ja apmeklējat Budvu, Montenegro, noteikti jāizmēģina vietējās delikateses un tradicionālā virtuve. Piekrastes pilsētas restorāni ir bagātīgi ar svaigiem jūras velšiem, kalmāriem un garneļiem. Kā arī, ir daudzas iespējas nobaudīt vietējo olīveļļu, kā arī sierus un gaļas izstrādājumus.

Viena no populārākajām vietām lieliskai maltītei ir "Konoba Stari Grad". Šis ēdināšanas uzņēmums ir pazīstams ar savu garšīgo vietējo vīna un jūras velšu ēdienkartē. Ja vēlaties izbaudīt tradicionālo krīto gaļu, apmeklējiet "Jardanovi Konaci" un izmēģiniet viņu ēdienkartes talantīgo saimnieku savukārt "Fisherman's Village" piedāvā patīkamu un eleganu atmosfēru, kā arī garšīgus ēdienus.

Ja jums nepatīk restorāni, jūs varat izmēģināt vietējos tirgus telpus, kur ir pieejami visi klasiskie mednieka un zvejnieka izstrādājumi, kā arī svaigi ražoti augļi un dārzeņi.

Tieši teikts, Budva ir viena no labākajām vietām, kur varēsiet baudīt svaigus zemaizmēra jūras velšus, olīveļļu, kā arī citus ēdienus no vietējām sastāvdaļām!

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Budva

Budva ir viena no skaistākajām vietas Montenegro krastā un ir populāra tūristu galamērķis. Tā ir pilna ar vēstures pieminekļiem, gleznainiem pludmalēm, kā arī iespaidīgiem kalniem, kas nodrošina skaistas ainavas.

Pirmais, ko noteikti jāapskata Budvā, ir Tuvu karaļu pils, kas ir viena no svarīgākajām vēsturiskajām vietām. Tā ir celtas gadsimtu garumā, un šobrīd ir kultūras mantojums, kurā tiek rīkoti vairāki festivāli un izstādes. Lai iegūtu plašāku ieskatu par Budvas vēsturi, var apmeklēt arī bijušās pils teritorijas.

Otrais ieteikums ir veltīt laiku zonai Vecā pilsēta, kur jūs varēsiet just viduslaiku garšu. Šajā vietā ir daudz kantoru, nelielu veikalu, kafejnīcu un restorānu, kā arī aizraujošas asfalta ieliņas, kas ievērojami uzlabo jūsu apkārtnes izpratni. Nav grūti aiziet prom no kņadas (Budvas plažas) un atklāt, kā jūs varat iegūt visu šo skaisto objektu, ja apmeklējat Veco pilsētu.

Trešais ieteikums ir paņemt dienu laukā un izbaudīt skaisto Budvas apkārtni. Jūs varēsiet doties uz Kotoru, rakšanas pilsētas dārgakmens un Stari Baru, kurā varēsiet staigāt vēsturiskajā senpilsētā un apskatīt vietējo cietoksni. Nepieminot Budvas dziļumu un lielisko tūrisma infrastruktūru, jums noteikti būs daudz, lai izbaudītu šīs skaistās valsts skatus.

Budva ir viena no skaistākajām vietām Montenegro, kas piedāvā daudz ko piedzīvot tūristiem. Tajā ir daudz vēsturisku objektu, laba infrastruktūra un plaša izvēle aizraujošiem izklaides aktivitātēm. Ja vēlaties apmeklēt skatāmu, bet tikpat burvojošu vietu, kā Beograds vai Splita, Budva noteikti ir jāapskata!

Labākais laiks ceļošanai

Budva, Montenegro ir kārtīgs paradīze, kas ir jāapmeklē visiem ceļotājiem. Šī skaistā pilsēta ir pazīstama ar savu siltajām pludmalēm, iespaidīgo vēsturisko arhitektūru un lielisko kulinārijas piedāvājumu. Tomēr, lai vislabāk izbaudītu šo brīnišķīgo vietu, ir jāzina, kad ir labākais laiks, lai to apmeklētu.

Vislabākais laiks apmeklēt Budvu ir vasarāno ceturksni - starp jūniju un septembri. Šajā laikā, jūras ūdens ir silts un patīkams peldēšanai, un laiks ir siltāks, kas dod brīvākās sajūtas pastaigāties pa pašu pilsētu. Turklāt, šajā laikā ir pieejamība uz dažādiem aktivitātēm, kas ietver ūdens sports un koncerti vai festivāli.

Turpretī, ziemas periodā, kas iet no novembra līdz marta mēnesim, laiks ir vēsāks, un vēl dažreiz var snigt. Ūdens arī ir pārāk auksts, lai peldētos. Lai gan, tūrisma sezons šajā laikā joprojām ir aktīvs, tur sastrēgums ir daudz lielāks.

Tas ir vērts atzīmēt, ka, lai gan vasaras mēneši ir visīstākie tūristu pūļiem, vēlams iepriekš rezervēt uzņemšanu un nodrošināt savu vietrādi iepriekš. Tas garantē, ka jūs varēsit baudīt visas budvskos piedāvājumus, kas ir pasākumu laikā.

Visumā, laiks, kad apmeklēt Budvasvienu ir jauko vai agresīvo mēnešu vēl, jums ir interesants un brīnišķīgs laiks pavadīt savus svētkus. Tur arī varēsiet baudīt bezgalīgu atrakciju, un novērot, kādi notikumi notiek, kad pati pilsēta un pirmie tūristi pairādās uz pašām pludmalēm. Tāpēc, iedvesmojieties, ieplānojiet savu ceļojumu uz Budvu un saņemiet vislabāko pieredzi, kuru vien iespējams.

Loading...
logo-up icon