location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Bečiči

Becici ir skaista un kultūras bagāta Montenegro pilsēta, kas atrodas Adrijas jūras krastā. Tās pludmale ir slavena savās baltās smilšu un tīrās ūdens dēļ, kas ir ideāli piemēroti vairāku jūras aktivitāšu veikšanai, ieskaitot peldēšanu, ūdens slēpošanu un dīvāna braukšanu.

Becici ir arī apveltīts ar rindiņām kafejnīcu, restorānu un veikalu, kas piedāvā plašu izvēli paveiktiem produktiem un suvenīriem. Turklāt pilsētā ir arī vairākas kultūras atziņu vietas, kā Krapina koncepcijas baznīca, kuras nosaukums iegūts atbilstoši koncepta, kas ir koncepcijas organizācijas, koncepcijas, un Krapina koncepts simbolizē ekonomisko, kultūras un zinātnisko modernizāciju.

Kopumā Becici Montenegros, ir ideāls tūrisma galamērķis, kas apvieno kultūras, atpūtas, un piedzīvojumu piedāvājumu vienuviet. Tas ir piemērots vieta gan ģimenēm ar bērniem, gan arī ceļotājiem, kas vēlas piedzīvot jaunas un aizraujošas pieredzes.

Ēdiens Bečiči

Becici ir pievilcīgs ceļojuma galamērķis, kas atrodas Montenegro krastā. Šeit ir daudz iespēju izbaudīt garšīgu un svaigu ēdienu, kas atbilst vietējam garšas un kultūras gaumei.

Ja vēlaties iegremdēt vietējo garšu pasaulē, vislabākais veids, kā to izdarīt, ir apmeklēt kādu no vietējiem restorāniem. Šie restorāni piedāvā dažādus ēdienus, piemēram, jūras veltes, gaļu un dārzeņus, kas ir pagatavoti no svaigiem un vietējiem produktiem. Jūs varat izbaudīt svaigu zivju pirci, lupatiņus un citas jūras veltes.

Kā tūrists, noteikti jāizmēģina arī tradicionālais ceptais jērs, kas ir no mājīga, sīkāk pagatavota un karsta un labi pārsēta. Katls ar ceptu jēru, sēņu un kartupeļu sautējumiem ir daļa no tradicionālās siera gardēžu izvēles. Protams, viens no mandriem galvenajiem labumiem ir prociutto aromāts pasta ēdienos, kas ir klasisko itāļu ēdienu daļa.

Ja jūs vēlaties iegūt vietējos ūdeņus, jums būtu jāizmēģina piejūras svaigs piena biezputras, kas ir biezputras, kas pagatavotas no svaiga piena un suņaugiem. Šī biezputra ir garda un veselīga, un tiek uzskatīta par lielisku izvēli brokastīm vai vieglai pusdienai.

Visbeidzot, ja vēlaties baudīt lielisku vīna izvēli, būs iespējams apmeklēt dažus no Montenegro vīnu darītavām un vīna degustēšanas telpām.

Kopumā, Becici, Montenegro kā tūrists, jums būs iespējams iepazīties ar vietējo ēdienu un kultūru, un atklāt dažus no vietējajiem restorāniem, kas var piedāvāt jums unikālu un garšīgu pārtiku.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Bečiči

Becici ir burvīga jūras pilsētiņa, kas atrodas Montenegro krastā. Tas ir viens no populārākajiem galamērķiem tūristiem, kas vēlas atpūsties un baudīt krāšņu dabu. Šajā vietā ir daudz ko redzēt un darīt, tādēļ, ja plāno braucienu uz Becici, noteikti vērts izveidot sarakstu ar lietām, kuras jāapskata un jāizbauda.

Pirmkārt, katrs tūrists, kas ierodas Becici, nevar iztikt bez pastaigas pa plašajām un skaistajām pludmalēm. Šeit var ieturēt gan relaksējošu dienu pludmalē, gan arī izbaudīt jūras sporta aktivitātes, piemēram, laivu braukšanu, ūdensslēpošanu, šūpoles utt.

Ja ir interese par vēsturi, noteikti jāizbauda vecpilsēta Kotorā, kam ir vēsturisks nozīmīgums un kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojumu sarakstā. Turklāt, tajā ir vērts apskatīt Kotoras cietoksni, kā arī Sv. Trifona katedrāli un muzeju.

Turpinot vēsturiskās vietas apskati, noteikti būtu jādodas uz Ostroga klosteri, kas atrodas uz klintīm un ir viena no slavenākajām monastiskajām vieta Eiropā. Šajā vietā vērts apskatīt Svēto Vasiliju kapelu, kurā atrodas slavens katoļu ķīmiķis, Svētais Vasilijus.

Montenegro ir akīmredzami neskaitāmas dabas skaistuma vietas. Skalas un kalni apkārt Becici piedāvā lieliskas iespējas pārgājieniem un kalnu velosipēdu braukšanai. Šeit var baudīt skaistus, neskartus skatus, kas liek aizmirst visus ikdienas rūpes.

Visbeidzot, vēl viens ieteicams apskates objekts ir Biljarda dārzs - skaists, ainaviski parka tipa dārzs, kas atrodas netālu no Budvienas. Tas ir lielisks variants piknika organizēšanai, pārgājieniem un, protams, vienkārši relaksēšanai pie dabiskā ezera.

Becici un Montenegro ir galamērķi, kas lieliski piemēroti ikvienam tūristam, gan tiem, kas vēlas relaksēties un baudīt brīnišķīgo dabu, gan tādiem, kas ir ieinteresēti vēsturē un kultūrā. Atcerieties, ka šajā vietā ir ļoti daudz ko redzēt un izbaudīt, tādēļ, plānojot savu ceļojumu, noteikti izveidojiet sarakstu ar lietām, kas jāapmeklē un jāizbauda.

Labākais laiks ceļošanai

Becici, Montenegro ir viena no skaistākajām un pievilcīgākajām vietām Balkānu pussalā. Tā ir slavena ar savu attēlotāju krāšņumu, lieliskajām pludmalēm un pasakaino skatu uz Jadrānas jūru.

Tomēr, lai pilnībā izbaudītu Becici skaistumu, ir svarīgi izvēlēties piemērotu laiku ceļojumam. Vislabākais laiks, lai apmeklētu Becici kā tūrists, ir no maija līdz septembrim. Šajos mēnešos ir siltāks un saulaināks laiks, kas ļauj baudīt pludmales un peldēšanu Jadrānas jūrā. Lai gan turistu skaits palielināsies, tas nav tik pamanāms, kā tas ir turēties citos populāros tūrisma galamērķos.

Turklāt no maija līdz jūnijam ir dažādi festivāli un svētki, kas notiek visā Montenegro. Tādējādi ir lieliski iespēja iepazīt ne tikai Becici, bet arī apgabalu, kas atrodas netālu no tā. Agri vasaras mēnešos, tūrisma sezona Becici sāk augt un, lai izvairītos no lielākiem cilvēku pūļiem, var izvēlēties apmeklēt šo skaisto un mierīgo vietu septembrī.

Katrā ziņā, Becici ir pievilcīga vieta, ko var apmeklēt visu gadu. Ziemas laikā cilvēki var apmeklēt kādu vietējo restorānu un izbaudīt lieliskus Montenegro ēdienus, kā arī pastaigāties pa skaistajām apkārtnes pilsētiņām. Bet lai pilnībā izbaudītu Becici krāšņumu un Jadrānas jūras atmosfēru, labāk ir plānot ceļojumu siltajā un saulainajā sezonā.

Loading...
logo-up icon