location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Herceg Novi

Herceg Novi ir gleznainā vieta, kas atrodas Montenegro krastā un ir ļoti populāra tūristu galamērķis. Ar savu skaisto dabu, valstī saglabātajām senām celtnēm un plašajiem pludmales laukumiem, Herceg Novi ir ideāla vieta brīvdienām, atpūtai un relaksācijai.

Pilsētas centrā ir vecpilsēta, kas ir kultūrvēsturisks piemineklis, kurā var izstaigāt mazās adatas ielas un apskatīt vēsturiskas celtnes. No vecpilsētas ir iespējams arī doties uz augšu pa nelieliem ceļiem un redzēt panorāmu uz pilsētu un jūru. Pludmales līdz pat igauņu robežai un Bijelu ploču kalns ir tikai viena no daudzajām dabas atrakcijām, ko var apskatīt Herceg Novi.

Plašais jūras krasts nodrošina skaidras un siltas ūdens takšu braucieni, protams apskates vietām dienvidu piekrastē. Turklāt, ir pieejami dažādi ūdens sporta veidi, ieskaitot ūdens slidināšanu, slēpošanu, ūdens skriešanu un burāšanu.

Kopumā, Herceg Novi piedāvā daudzus jūras un dabas piedzīvojumus, piemērotus ikvienam. Tādēļ, ja vēlaties doties uz neaizmirstamu atpūtas maku jau nākošajā sezonā, nevainojieties un apmeklējiet Herceg Novi.

Ēdiens Herceg Novi

Herceg Novi, Montenegro ir viena no skaistākajām pilsētām, kurā var izbaudīt unikālu un daudzveidīgu gastronomiju. Šajā pilsētā nav nekādas problēmas atrast dažādas restorānu iespējas, sākot no tradicionālajiem mediterāniešu ēdieniem līdz moderniem, inovatīviem ēdieniem.

Viens no galvenajiem Montenegro ēdieniem ir 'cevapi', kas ir svaigi ceptas gaļas maizītes. Šis ēdiens ir ļoti populārs ne tikai Herceg Novi, bet arī citās pilsētās. Var arī izmēģināt ļoti populāros zivju ēdienus un jūras veltes, kas te ir pieejamas pēc vēlēšanās. Pēc tam var izbaudīt svaigus augļus un vietējos deserta variantus, kas būs jāizmēģina, lai būtu iegūtas visas savu uzturu.

Ja vēlaties izmantot iespēju iepazīties ar vietējo kultūru un gastronomiju, dodieties uz vietējiem tirgiem, kurā jūs varēsiet iegādāties sezonālos produktus un citus gardumus, par kuriem jums nav bijusi iespēja iepazīties.

Tāpēc, ja vēlaties izbaudīt savu atvaļinājumu un labi paēst vietējos ēdienus, Herceg Novi ir vieta, kur jums noteikti vajadzētu apmeklēt.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Herceg Novi

Herceg Novi ir jauka un maza pilsētiņa Montenegro krastā, kas ir pilna ar vēsturiskiem un arhitektoniskiem pieminekļiem, kā arī skaistiem ainavu skatiem un aktivitātēm, kas varētu būt interesantas tūristiem. Ja jūs plānojat apmeklēt Herceg Novi, ir vērts sākt ar pilsētas vecpilsētu - tā ir maza, bet interesanta, ar graustiem no senās Romas, krāšņā Renaissance un Baroque ēkām un ielas bārām.

Jūs varat kāpt augšup uz citadeļ pauguriem, kas dod skatus uz pilsētu un jūru. Jebkurā gadalaikā krāšņi skati uz jūru uz laimi jebkuram vērotājam. Vēl viena augšupejoša aktivitāte ir Igalo kūrortu ēdienkarte, kurā ir vesels saraksts ar piedāvājumiem, sākot no koncertu skatuves līdz spāņu fortam.

Jūs varat arī apmeklēt karaļa Nikalas muzeju, lai iepazītos ar reģionālo vēsturi un kultūru. Arī Botaničais dārzs ir vērts apmeklējums - tas piedāvā skatu uz visiem Rozādiem un vieta ir tikai 5 minūšu attālumā no pilsetas centra.

Ja jums patīk sportošana, Herceg Novi piedāvā dažādas aktivitātes, tostarp ūdens sportus, privātus tūres pa pilsētu un daudz ko citu. Piemēram, jūs varat braukt ar kuteri, veikt SUP braukšanu (ar stenda skatienu) vai pastaigāties pa pilsētas pludmales promenādi.

Tātad, Herceg Novi piedāvā daudz ko apskatīt un darīt, neatkarīgi no jūsu gaumes un interesēm. Pilsētiņa ir neliela, bet ļoti interesanta un skaista, ar vēsturiskiem pieminekļiem un dabas ainavām, kas jau vien ir vērts apskatīt.

Labākais laiks ceļošanai

Herceg Novi, Montenegro ir burvīgs ciemats, kas atrodas uz skaidra Adriatikas jūras krasta. Viens no lielākajiem jautājumiem, kas var radīt satraukumu tūristiem, ir tas, kad ir labākais laiks apmeklēt šo vietu. Lai atbildētu uz šo jautājumu, ir jāiedziļinās Montenegro klimatā un tā iezīmēs.

Krasta līnijas un Alpu atrašanās vieta nodrošina Herceg Novi ar mediterānu klimatu ar maigi siltu, vēsiem ziemām un karstiem, sausiem vasarām. Nakts temperatūra var svārstīties no 15 līdz 27 grādiem, bet dienas temperatūra vasarā var sasniegt līdz pat 35 grādiem. Pat tajā brīdī, kad lietus tiek uzskatīts par retu, ilgstošs atpūtas periods, bez tāda pasākuma, ir lielisks veids, kā izvairīties no galiem saulē.

Tātad, kad ir labākais laiks apmeklēt Herceg Novi? Atbilde ir atkarīga no tūristu vēlmēm. Ja vēlaties baudīt pludmales atpūtu un peldēties, tad jūlijs un augusts būs lieliski mēneši. Tomēr, ja jūs dodat priekšroku klusai, mazāk pārpildītai vēlmei, varat apsvērt apturēšanu jūnijā vai septembrī. Turklāt, aprīlis un maijs var būt arī lieliski jo nav pārāk karsti un ir mazāk tūristu.

Visbeidzot, laiks, kad ir labākais laiks apmeklēt Herceg Novi, ir atkarīgs no tā, ko vēlaties redzēt, darīt un piedzīvot savā ceļojumā. Par laimi, Herceg Novi piedāvā lielisku piedzīvojumu izvēli, neatkarīgi no tā, kad plānojat ceļojumu. Ārējie apstākļi un vēlmes jāņem vērā, kad plānojat savu ceļojumu, lai varētu gūt maksimālu baudu no šīs burvīgās vietas.

Loading...
logo-up icon