Air Balloon

Nav izdevies atrast ceļojumus uz Zimbabve.

Diemžēl mūsu piedāvājumā nav ceļojumu uz šo valsti, bet varam piedāvāt līdzvērtīgus variantus :)

Zimbabve

Zimbabwe ir skaista un piedzīvojumiem bagāta valsts, kas atrodas uz Dienvidāfrikas kontinenta. Šī valsts ir pazīstama ar savu ainavu daudzveidību, tāpēc tā attīra daudzus tūristus, kuri meklē piedzīvojumus, kā arī kultūras un garšas pieredzi.

Valstī atrodas vairākas apskates vietas, piemēram, karaļa Karaibu drupas, kur atrodas senajā gadu tūkstošā ēktā mākslas darbi un seno piramīdu atkausējumi. Vēl viena slavena vieta ir Victoria ūdenskritums, kas ir viens no vērienīgākajiem dabas brīnumiem visā pasaulē. Šī vieta piedāvā iespēju apbrīnot skaistos skatus un arī izbaudīt dažādus piedzīvojumus, piemēram, ūdens sporta aktivitātes un skriešanu ar helikopteru.

Ja jūs vēlaties iepazīt vietējo kultūru un tradīcijas, jums vajadzētu apmeklēt Nambija pilsētu, kur atrodas zimbabvēru muzejs. Šajā muzeja sienās jūs varēsiet iepazīties ar senām un vēsturiskām artefaktiem, kas atklās zimbabvēru vēsturi un tradīcijas.

Vēl viena tūristu parasta vietā ir Harare, kas ir valsts galvaspilsēta. Šeit jūs varēsiet apmeklēt daudzas kafejnīcas un restorānus, lai izbaudītu vietējo ēdienu un dzērienus, kā arī iepazītos ar valsts kultras dzīvi. Harare piedāvā arī iespējas iepirkties un iegādāties dažādas rokdarbu klāstus.

Tā kā Zimbabwe ir tik bagāta ar dažādām vietām un aktivitātēm, jums vajadzētu apsvērt iespēju apmeklēt šo valsti, ja meklējat jaunu piedzīvojumu. Ar skaistajiem ainavu un zimekļu, kultūru un receptēm, šī valsts ir ideāla vieta, lai atstātu dzīves uzkrājumus un pārbaudītu jaunu pieredzi.

Ēdiens Zimbabve

Kā tūrists apmeklējot Zimbabvi, jums noteikti vajadzētu izbaudīt to daudzveidīgo un garšīgo ēdienu piedāvājumu, ko šis valsts piedāvā. Vietējie ēdieni ir ļoti bieži pamatoti uz gaļas produktiem, kā arī dažādiem zirnīšu, rīsu un dārzeņu ēdieniem.

Galvenā iecere jums noteikti ir izmēģināt speķētiem miesu kūpināto gaļas izstrādājumu, kurus var atrast vietējās tirgos vai pārtikas stendos. Turklāt ir vērts arī izmēģināt tradicionālos fasīrijas - rūpniecības ķīmisku produktu trūkuma dēļ ir populāri izvēlēties vietējos ēdienus, kas nav ķīmiski apstrādāti.

Ja jūs vēlaties izmantot iespēju kaut ko švaku, varat izmēģināt vietējie ādos ciešļu, kas var būt atrodami tirdzniecības telpās. Tāpat ir vērts izbaudīt pastāvīgi klātesošo banānu vēsējumu kā uzkodu starp maltītēm.

Ieskaitot tam, okrā ir tradicionāls šerbets (dzēriens), ko var iegādāties vietējās krodziņos. Tas ir salds un stundēts, piemērots atdzesēšanai karstajā dienā.

Visbeidzot, jums nav vajadzīgs iet uz restorānu, lai baudītu Zimbabves ēdienu. Zimbabvē var pavadīt laiku, ēdot uz ceļa, izbaudot tradicionālo ēdienu, ko piedāvā vietējie tirgotāji. Tomēr jūs varat nobaudīt visus ēdienus, ejot pa tirgiem vai pie pārtikas veikaliem.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Zimbabve

Zimbabwe ir viena no Dienvidāfrikas valstīm ar krāšņu dabas bagātību, vēsturisko un kultūras mantojumu un izciliem cilvēkiem. Tā ir viena no tiem valstīm, kas reiz bija zināma kā Rodezija, un to ieskauj skaistas kalnu virsotnes, mierīgi upes un resnas meži.

Galerija natūralajiem skatiem ir tikai neliela daļa no tā, ko valsts piedāvā. Dienvidu Zimbabwe ir populāra tūrisma vieta ar daudzām zvēru novērošanas iespējām, tostarp lielais piecelts zilonis un reģiona lielākās fočas, kā arī impali, zebras un krokodili. Pilnīgi noteikti nav jāizlaiž iespēja redzēt Lieteņu Šalas un Mana Pools Nacionālo parku.

Valstī ir vēsturisko pilsētu un ciemu pārpilnība, tostarp Harare, Vistorijas ūdenskritumu tuvumā atrodas Morēresburga un Valcas, kas slaveni ar savām angļu stila katedrālēm un gatavošanai veltītajām muzejām.

Bez tam, lielākajā Zimbabwe pilsētā Harare un citās vietās ir pieejamas dažādas darbnīcas un veikali ar rokdarbu izstrādājumiem un vietējām patīkamībām, piemēram, mākslīgi izgatavotiem papīrīšiem un sukām.

Tā ir viena no vēlēmai valstīm, kur viesiem būs iespēja apgūt lielāko daļu no valstī pieejamajām atrakcijām. Valsts pieskaņa ir ērti noteikta, kā arī ir pieejama vairākas tūrisma iespējas, no apskyrošanas līdz taku braucieniem pa kalniem. To uzskata par izskatītu vietu, un to būtu jāapskata, lai izvērtētu tās dabas un kultūras bagātības.

Labākais laiks ceļošanai

Zimbabwe ir ievērojama Āfrikas valsts, kurā ir daudz apskates vietu, krāšņas dabas ainavas un interesantas izklaidības iespējas. Tā kā valsts atrodas uz dienvidiem no puslodes, tajā var sagaidīt daudz saulainu dienu un siltu klimatu.

Lieta, kas ir jāņem vērā, kad plāno ceļojumu uz Zimbabvi, ir jūsu iecerēto aktivitāšu veids. Ja jūs vēlaties apmeklēt dabas un valsts parkus, parasti vislabākais laiks ir no jūnija līdz septembrim, kad klimats ir saņemams, un ir mazāk lietusgāzes. Tas ir arī labākais laiks, lai apmeklētu Viktorijas kritumu, jo līkorā ir mazāk ūdens, tāpēc izskats ir iespaidīgāks.

Tomēr, ja jūs vēlaties izmantot iespēju piedalīties kādās sporta aktivitātēs, piemēram, raftingā pa Zambezi upi, tad labākais laiks ir no janvāra līdz martam. Tā ir laiks, kad ir vissaugstākais ūdens līmenis un lielāka iespēja izbaudīt nobraukšanu gar krāšņajiem kritumiem.

Jūs varat apmeklēt valsti arī citos laikos, bet var būt sarežģīti organizēt aktivitātes konkrētā laikā, jo ir plašas laika atšķirības atkarībā no sezonām. Tāpēc, ja jūs vēlaties izbaudīt savu atvaļinājumu Zimbabwe, vislabāk ir izvēlēties laiku atbilstoši jūsu mērķiem un interesēm.

Vispārēji runājot, vidējais gadatirgus Zimbabvē ir relatīvi stabilā no jūlija līdz augustam, un tas var būt piemērots laiks, lai izbaudītu visu, ko piedāvā valsts. Bet, lai izbaudītu optimālāko pieredzi, labāk ir izpētīt, kāda ir jūsu interešu sfēra un klimatiskās apstākļu galvenās atšķirības, lai izmantotu tās priekšrocības un varētu izveidot savu ideālo maršrutu.

Loading...
logo-up icon