location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Adžmana

Ajman atrodas apmēram 30 kilometru attālumā no dubultāja Pasaules mantojuma Al Sharjah un Dubaijas pilsētām. Tā ir maza vieta, taču tā piedāvā daudzas aizraujošas iespējas tūristiem. Sākot no skaistajām pludmalēm un pārsteidzošiem vēsturiskajiem objektiem, līdz svaigām modernām aktivitātēm, Ajman var piedāvāt izklaidi un interesantas pieredzes.

Pilsētas galvenais simbols ir Ajman Fort, kurš ir celtas apmēram 300 gadus atpakaļ, un tas diemžēl ir vienīgais cietoksnis, kas ir saglabājies no sākotnējās Ajman pilsētas. Interesantas ir arī tradicionālās beduīnu mājas un Al Naseem parka ziedu un vēsturiskās apskates vietas. Vēl viens piedāvājums ir vannas ar pērtiķiem un delfīniem, kā arī rezervāti un zoodārzos ar vietējiem dzīvniekiem.

Tomēr tūristi var baudīt arī skaistas pludmales ar turku mežiem, kuras atrodas dažu minūšu attālumā no pilsētas. Jebkurā gadalaikā, tur ir veselīgi un krāšņi skati uz smilšu pludmalēm un klājos ezeriem, kas ir ideāli piemērotas sporta aktivitātēm.

Lai gan Ajman ir mazāka un mazāk izplatīta vēlēšanās tūristu starpā, tā ir joprojām ļoti pievilcīga vieta savu aizraujošo aktivitāšu klāstu un pievilcīgo ainavu dēļ. Tajā viesojoties dosies uz atpūtnes brīdi no ikdienas steigas un stresa un baudīsiet mieru un klidumu vienā no skaistākajām vietām UAE.

Ēdiens Adžmana

Ajman, kā mazākais emirāts Apvienotajos Arābu Emirātos, piedāvā daudzveidīgu ēdienu un daudzas tradicionālās jūras ēdienreizes, piemēram, hummusa, falafelu un labneh. Tāpat kā citās vietās Emirātos, Ajman piedāvā tikai halālu produktus, un lielākā daļa restorānu, kas atrodas emirātā, ir musulmaņu pārtikas vietnes. Tāpat arī ir daudz starptautisku restorānu, kas piedāvā iecienītus ēdienus no visas pasaules.

Ja jūs vēlaties pamēģināt tradicionālo jūras ēdienu, Ajman ir ideāla vieta, lai to izdarītu. Saji, kas atrodas pretī Ajman marinas laukumam, ir pazīstams ar savu jūras ēdienu izvēli, kur varēsiet nobaudīt dažādus jūras veltes, piemēram, jūras velšu, kalmāru un jūras vēžu. Populārākais Ajman jūras ēdiens ir “machboos samak”, kas ir jūras veltes, kas tiek pagatavotas ar rīsu, garšvielām un dārzeņiem. Tajā pašā laikā, jūs varat izmēģināt arī tradicionālos ēdienus, piemēram, “arabiskais pilafs” un “warak enab” , kas ir pildīti vīnogulāju lapas.

Lai iegūtu pēc iespējas labāko ēdienu pieredzi Ajmanā, jūs varat arī apmeklēt tradicionālās tirgotavas, piemēram, Ajman Fish Market, kur jums būs iespēja iegādāties svaigu zivju, kas tiek pagatavotas uz vietas. Turklāt jūs varat apmeklēt arī dažus tradicionālos pārtikas stenduspār koferu tirdziņa un mēģināt dažas pazīstamas ēdienreizes.

Visbeidzot, jūs nevarēsiet aizmirst izmēģināt dažus desertus Ajmanā, kas ir ļoti populāri. Daži iecienītākie deserti ir "balah al sham", "qatayef" un "layali lubnan". Tajā pašā laikā, jums būs iespēja izmēģināt dažus pasaules labākos desertus, kas ir nopērkami daudzos restorānos Ajmanā.

Kopumā Ajman piedāvā bagātu dažādu ēdienu izvēli un ir ideāla vieta, lai izmēģinātu jūras ēdienus un tradicionālās ēdienreizes. Neaizmirsti nobaudīt arī dažus no populārākajiem desertiem. Novēlu jums labu apetīti!

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Adžmana

Ajman ir neliela valsts, kas piedāvā daudz iespēju tūristiem, kas vēlas atpūsties un izgūt jaunas pieredzes un izklaides. Ja jūs meklējat atgādinājumu par tradicionālu emirātu dzīvi, tad Ajman būtu ideāla vieta, ko apmeklēt.

Pirmkārt, jūs varētu apmeklēt Ajmana mūziķu ciematu, kas ir vieta, kur dzīvo vairāk nekā 50 mākslinieki un amatnieki, kuri ražo tradicionālas mūzikas instrumentus un piederumus. Šeit jūs varētu atrast un iegādāties ievērojamus un autentiskus suvenīrus.

Otrkārt, Ajman ir pilns ar vēsturiskiem tempļiem, tostarp Ajman karaļa mošeju, kas nodrošina satriecošu piemēru islāma kultūras pasaulē. Šis tempļis ir atvērts publikai, kas dod tikai vēl vienu iemeslu, lai izstaigātu pa Ajman un iepazītu vietējo vēsturi.

Treškārt, ja jūs meklējat izklaides un aktivitātes, Ajman piedāvā arī ūdenssportu aktivitātes, piemēram, ūdens slidotavu un džet-ski, kas nodrošina aizraujošu un adrenalīnu pilnu dienu. Turklāt, Ajman piedāvā arī plašus laukumus, kas piemēroti smagākām aktivitātēm, piemēram, kāpšanai un slidotavu braukšanai.

Visbeidzot, Ajman varētu būt lielisks apmeklējums, lai atpūstos pludmalē, turklāt, salas izlaidums un peldēšanu koriģējot vēlme kopā ar skaistiem skatiem un neskartiem dabas resursiem.

Kopumā, Ajman piedāvā daudz iespēju un aktivitāšu, kas piemērotas ģimenes, pāru vai draugu atpūtai. Tādēļ, ja jūs meklējat aizraujošu, bet atpūtīgo izbraukumu uz nelielu, bet skaistu karaļvalsti, tad Ajman ir vietā, kur vēlaties doties.

Labākais laiks ceļošanai

Ajman, UAE ir pievilcīgs tūristu galamērķis, taču, lai izbaudītu visu, ko šī atrašanās vieta piedāvā, vajadzētu apmeklēt šo valsti pareizajā laikā. Vislabākais laiks apmeklēt Ajman ir ziemas sezonā, kas sākas novembrī un ilgst līdz aprīlim. Temperatūra šajā laikā parasti ir aptuveni 23-25 grādi, tāpēc var baudīt siltu un patīkamu laiku. Vēlreiz - tikai ziemas laikā.

Papildus brīnišķīgajai meteoroloģiskajai situācijai, ziemas sezona ir daudzās Ajman apskates vietās, piemēram, Ajman City Centre un Kempinski Hotel Ajman, kad notiek dažādi pasākumi un aktivitātes. Turklāt, ziemas sezona ir ideāls laiks, lai izbaudītu pludmales un ūdens sporta aktivitātes, piemēram, burāšanu, snorkelēšanu un ūdens skriešanu. Šajā laikā jūras ūdens ir siltāks, tāpēc ļoti patīkams.

Lai arī Ajman ir nenoliedzami skaista visa gada garumā, ziemas sezona ir īstais laiks, lai izbaudītu visas burvības un iedvesmoties no tās brīnišķīgās atmosfēras. Ja plānojat ceļojumu uz Ajman, tad neiebilstiet un izbaudiet šo brīnišķīgo sezonu.

Loading...
logo-up icon