location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Dubaija, Džumeira

Dubai ir viena no ekskluzīvākajām tūrisma vietām pasaulē un no tās Jumeirah bez šaubām ir viena no populārākajām. Jumeirah ir viena no smalkākajām naktsmītnēm, restorāniem un iepirkšanās vietām pasaulē. Tajā apvienotas modernas arhitektūras stila celtnes ar viduslaiku cietokšņa izskatu, kas iestājas pirms Jumeirah pludmales.

Jumeirah ir plaša un leģendāra pludmale, uz kuras var baudīt siltus Saules starus un apbrīnot persiešu lūgšanu vēru pret turpat esošajām dzelzs kāpām. Šajā pārgalvīgajā vietā ir daudz eklektiska un vērtīga pārtikas izvēle – to var baudīt gan siltās vakara stundās restorānos, gan pie ielas mājas kafejnīcās.

Tūristus pievilina arī vairākas populāras atrakcijas, piemēram, Burdzhalifa – pasaulē augstākā ēka, kurā var izbaudīt fenomenālās panorāmas skatus uz pilsētu un apmēram tikpat attālās okeāna krastmalas. Arī mekā sērijas zināšanu sekotājiem, burzīgajām meitenēm un burāšanas entuziastiem ir savas atrakcijas - The Dubai Mall, The Palm, Wild Wadi Waterpark un daudzas citas.

Lai gan daudzi ir saistībā ar Jumeirah kā ar stilīgu piedāvājumu, tā ir arī viena no labākajām vietām, kur apgūt vietējos jautājumus un iegūt pieredzi par ziemeļiem un dienvidiem. Jūs varēsit ne tikai apzināties turisma sasniegumus, bet arī saprast vietējo kultūru un spēt orientēties tuvākajos konsultēšanas birojos.

Jumeirah ir kā tradicionāla arābu gastrolaba ar starām tradicionālām vietējām izvēlēm, no kurām labas atsauksmes saņēmušas tradicionālās pīrāgi, hums, falafels, herzai un tradicionālais lokums. Arī Jumeirah diskotēkas ir īpašības stils - piepildītas ar labām vibēm, tās piedāvā Ziemeļvalstu un Jordaņas mūziku līdz šodienai.

Tātad, ja jūs vēlaties apmeklēt vienu no labākajām tūrisma vietām pasaulē, dodieties uz Jumeirah Dubajā. Tas dod iespēju izbaudīt siltu sauli, kā arī iepazīt citu kultūru un iegūt neaizmirstamu pieredzi.

Ēdiens Dubaija, Džumeira

Dubai ir slavena ar savām gourmet restorānu izvēlēm, tāpēc Jumeirah rajonā ir daudz vietas, kur varat izbaudīt augstas kvalitātes maltīti kā tūrists.

Viena no populārākajām vietām Jumeirah rajonā ir "Nobu", kas piedāvā āzijas-fūziju virtuvi un fantastisku skatu uz pilsētu. "Nobu" ir starptautiski atzīts kā viens no labākajiem restorāniem Dubaijā.

Ja jūs vēlaties baudīt garšas kā pornogrāfiju, tad jums jādodas uz "La Petite Maison". Šeit jāizmēģina burvīgie dienas piedāvājumi, kas iekļauj svaigu, sezonālo produktu kombinācijas, kas apmierinās visus jūsu smaržas.

Ja jums patīk viss, kas saistīts ar jūras produktiem, jums noteikti vajadzētu izmēģināt vietējo restorānu "Pierchic". Aizraujošās arābu vakariņās jūs varēsit izbaudīt garšīgus jūras veltes, kas tiek gatavoti ar neparastiem garšvielām.

Lai iepazītos ar vietējo ēdienu no reģiona, jūs varat dodieties uz "Al Fanar". Šis interjera dizaina restorāns ir īsta atklāsme, kas piedāvā garšas un garšas, kas varētu jūs pārsteigt.

Neaizmirstiet apmeklēt "The Mango Tree" restorānu. Tajā jūs varat izmēģināt unikālus ēdienus ar garšu, kas ir nevienu citu par sevi. Tajā ir garšīgi garšvielas un garšvielas, kas apmierinās jūsu garšas kubulus.

Kā redzat, Jumeirah rajons ir ideāls izvēles objekts, kurā uzzināt, ko ēst Dubajā. Ar plašu izvēli atzītu ēstabiņu, kas piedāvā unikālu, dimamisku un garšīgu maltīti, jums noteikti būs, ko baudīt.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Dubaija, Džumeira

Dubai ir tikai dažu stundu brauciena attālumā no mājām, tomēr tajā ir daudz interesantu vietu, ko apskatīt. Ja es kā tūrists būtu Dubajā, noteikti vēlētos apmeklēt Jumeirah, kur atrodas vairākas populāras atrakcijas.

Viena no tām ir "Jumeirah Beach", kas ir plaža ar kristāliski tīru ūdeni un smilšu pludmali. Šeit ir iespējams sauļoties, peldēties un baudīt svaigu jūras gaisu. Turklāt, "Burj Al Arab" - viens no vērienīgākajiem un ekskluzīvākajiem viesnīcām pasaulē, arī atrodas Jumeirah rajonā. Līdzīgi kā Eifeļa tornis Francijā vai Operas mājaŅRF, "Burj Al Arab" kļuvis par Dubajas simbolu, tādējādi kļūstot par kādu no visskaistākajām un iecienītākajām tūristu atrakcijām.

Vēl viena vieta ir "Madinat Jumeirah", kas ir moderns un skaists komplekss ar daudzām restorānu, veikalu un citām izklaides vietām. Tā ir ideāla vieta, lai baudītu Dubajas naktsdzīvi, dzīvojot līdzīgi kā vietēji. Tāpat, vēlētos apskatīt "Wild Wadi Waterpark", kas ir lielisks ūdens atrakciju parks ar daudzajiem kalniņiem, tobogāniem, un citām atrakcijām, kur iespējams pabaudīt lielisku laiku ar draugiem vai ģimeni.

Es noteikti gribētu apmeklēt arī "The Palm Jumeirah", kas ir milzu mākslīgais sala formā atgādina plaukstošu palmas koku. Tas ir patiešām iespaidīgs projekts, un tajā ir daudz ēku un kūrortu. Šeit atradīsiet dažas no skaistajām pludmalēm un jūras pusi viesnīcu, restorānu un bāru. Tas ir īpaši skaisti nakts laikā, kad visas celtnes tiek apgaismotas.

Bez šīm vietām, Dubajā Jumeirah ir daudzas citas interesantas atrakcijas, un ja būtu vēl vairāk laika, noteikti ņemtu laiku, lai apmeklētu visus no tiem. Ķērtes pie pilnīga Dubajas ceļojuma saraksta, noteikti nav īsi, taču, to visu iespējams nogrimt pētījumā, kad ir uz vietas un gatavs izpētīt šo lielisko pilsētu.

Labākais laiks ceļošanai

Dubai – Jumeirah, viena no populārākajām atpūtas vietām Emirātos, ir patiesi īpaša vieta. Turklāt jebkurš laiks ir labais laiks apmeklēt Dubaju – Jumeirah, tomēr piemērotākais laiks atkarīgs no personīgajām vēlmēm un interesēm.

Piemēram, ja esi vēlējies apmeklēt populārās iepirkšanās vietas, tad tev būtu jāapsver ierasties Deira Centrālajā tirgū vēlu ziemā vai agrā pavasarī, lai izbaudītu rīta siltumu un izvairītos no saules karstuma.

Ja esi pludmales cienītājs un vēlies nesteidzīgi slēgusies saulē, tad jūnija un septembra mēneši varētu būt vispiemērotākie laiki. Šajās dienās ūdens temperatūra jau ir atdzisisies, un pludmales joprojām ir gandrīz tukšas, jo tūristu skaits ierobežots. Tādējādi, ja tev patīk mazāk sasteigta atpūta un izvērtīsi savu privātumu, tad šis ir piemērotais laiks.

No otras puses, ja esi izvēlējies apmeklēt Dubaju – Jumeirah, lai redzētu smalko arhitektūru un garšotu vietējo virtuvi, tad tev būtu vēlams ierasties no novembra līdz aprīlim, kad temperatūra ir pietiekami siltā, lai varētu staigāt pa pilsētu, nejūtoties nogurušam vai parakarstam. Tas arī ir piemērotais laiks, lai izbaudītu garšīgo vietējo pārtiku, piemēram, humusu, jeb tādos augļus kā guavas un dimplīgas.

Tāpēc, pirms sapņojat par Dubaju – Jumeirah, ir vērts izvēlēties sev piemēroto laiku atkarībā no vēlamajām aktivitātēm. Kā jau minējām, tev ir iespēja kādā no tiem atrast sev piemērotāko laiku - ideāli gan vairākām, lai izbaudītu šo ārkārtīgi brīnišķīgo vietu maksimāli.

Loading...
logo-up icon