location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Dubaijas tuksneša viesnīcas

Dubai ir pazīstama kā viena no glītākajām un iespaidīgākajām vietām uz Zemes, un tas ir arī viens no labākajiem tūrisma galamērķiem, jo tajā ir daudz ko redzēt un darīt. Ja jums patīk saulains laiks un klusuma okeāns, tad nevarat atrauties no laika, kas pavadijāt šajā viesnīcā.

Desert City Resort Dubai ir viena no lieliskākajām vietām, kur varat atpūsties, baudot pilsētas līdzību uz sausas, siltas un saulainas tuksnesī, ko var redzēt tikai šajā reģionā. Šajā viesnīcā jūs atradīsiet visu, kas nepieciešams, lai radītu neaizmirstamu atvaļinājumu - sākot no grezniem dzīvokļiem un beidzot ar jūsu izvēlētu aktivitāšu daudzumu, kas iekļaujies paketē.

Vienkārši no mājvietas sanākot, jūs varat iegūt pilnībā nosegtu dzīvoamās mitināšanas gultu ar plakanā ekrāna televizoru, privātu vannasistabu un telpu, kas ļauj jums baudīt skaisto tuksnesi. Viesnīcā ir vairākas restorānu izvēles, ieskaitot vietējo karaļu kulinārijas tradīcijas un dažādus starptautiskus ēdienus. Nekavējoties pēc brokastīm varat izvēlēties dažādas aktivitātes, piemēram, turēt krokodilu rokās, ietu riņķus ar kamieļiem vai pat nodarboties ar izkraušanas parašutas lidojumu.

Turklāt tas ir arī lielisks viesnīcu komplekss, kas piedāvā plašu spa pakalpojumu klāstu, ko var izbaudīt jebkurā no 8 salonos. Tātad, ja jūs meklējat aizraujošu un unikālu pieredzi, pievienojieties tiem, kuri ir izvēlējušies to darīt paši. To paveikt ir viegli un vienmēr interesanti.

Ēdiens Dubaijas tuksneša viesnīcas

Dubai Desert City Resort, kas atrodas Saad kritu laukumā, ir viena no labākajām vietām, kur varētu izmēģināt tradicionālo arābu virtuvi. Ar garšīgiem ēdieniem, kuru sastāvā ir garšvielas un garšīgās garšas, jūs noteikti baudīsiet katru ēdienu, kas jums tiek piedāvāts.

Viena no galvenajām garšām, kas ir jāizmēģina, ir humusa pārslu, kas veidots no ciecēm, olīveļļas, tahini un citronu sulas. Tajā ir patiesi garšīgs garšas un tekstūras komplekss, kas noteikti novedīs jūs uz priekšu, lai izmēģinātu vēl vairāk garšas.

Kad runa iet par desertu, nevarat palaist garām vienu no populārākajiem desertiem - luqaimati. Tas ir paredzēts kā mazi, saldumiņi gabali, kas sastāv no miltiem, sviesta, sūkalu un vielas, kas pazemina cukura līmeni. Tie ir šokolādes mīļotājiem un tie, kas meklē izcilu desertu.

Turklāt, jūsu uzturā noteikti būs daudz citu jautro iespēju. Dubai Desert City Resort ir vietne, kur varat eksperimentēt, izmēģināt un baudīt daudzu tradicionālo ēdienu garšu. Jums noteikti būs jāapmeklē tik daudzas vietas, cik iespējams, un noteikti būsiet pārsteigti no neatvairāmām garšām, kas jūs gaida.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Dubaijas tuksneša viesnīcas

Dubai ir viena no eksotiskākajām, luksusa un dinamiskākajām pilsētām, kas atrodas Persijas līča krastā Apvienotajos Arābu Emirātos. Pilsēta ir pazīstama ar savām daudzajām atrakcijām un mūsdienīgo pieeju, kas nodrošina tūristiem daudz ko baudīt un izpētīt.

Viena no populārākajām un aizraujošākajām atrakcijām Dubajā ir Desert City Resort, kas atrodas vēlākās pilsētas attīstības zonā. Šeit jūs varat baudīt iebrukumu tuksnešā un atpūsties mājīgos oāzes stilā iekārtotajos viesnīcās, kas atgādina kādu tradicionālu arābu pilsētiņu.

Kad esat ieradies viesnīcā, jūs varat doties uz tuksneša piedzīvojumu, kas var būt tikpat aizraujošs, cik arī briesmīgs. Jums ir iespēja braukt ar džipu, skatīties uz debesīm virzīgo debesu uz varšavu, braukt ar kamieļiem, gulšņāt pa tuksneša smiltīm un apskatīt tuksneša dzīvi, ko pārstāv ātra un drūma zemes daļa.

Ja jums tas nav pietiekami, tad jūs varat doties uz manēžu, kur jums ir iespēja braukt ar ātru un pulsējošu arābu rasu zirgu, vai apmācīt savas braukšanas prasmes ar sacensībām. Arī urbis un rati ir aizraujoši piedzīvojumi, kas jāizmēģina.

Ja jums nepatīk daudz adrenalīna, tad jūs varat apmeklēt vietējos restorānus un baudīt arābu kulinārijas sajūtas. Viesnīcā ir pieejami daudzi labi restorāni, kas piedāvā vietiskus ēdienus un sarīko āra stabu vakarus krāšņā iestatījumā.

Desert City Resort ir viena no vispieprasītākajām vietām Dubajā, kur cilvēki var apskatīt un izprast tuksneša dzīvi un atpūsties no ikdienas. Tas nodrošina aizraujošu piedzīvojumu, lieliskus sapņu paviljonus, lielisku ēdināšanu, kas ir tikai dažas no lietām, par kurām šajā vietā varat izbaudīt. Tā kā dodaties atpakaļ mājās, jums piemēroties būs aizraujošas un spilgtas atmiņas par jūsu braucienu uz Dubai.

Labākais laiks ceļošanai

Dubai ir viena no pasaules meklētākajām tūrisma vietām, un tas ir nejauši.Šis saulainais reģions piedāvā daudz iespēju, lai pavadītu dažādas atpūtas aktivitātes, un viena no populārākajām ir apmeklējot Dubai - Desert City Resort. Bet, kā bieži vien tas ir, ja tūrists vēlas maksimāli izbaudīt savu braucienu, svarīgs ir pareizais laiks apmeklēt šo vietu.

Dubai ir labākais apmeklēt ziemas mēnešos no novembra līdz martam. Šajā periodā temperatūra kritīs līdz pat 25 grādiem, kas ir ideāli piemēroti dienas aktivitātēm, piemēram, kamieļu braukšanai, safarī tūrēm un braukšanai ar kvadracikliem. Dienas ir silts un saulains, kas nodrošina perfektu laiku, lai iepazītu tuvējos kalnus un smiltis.

Lai arī vasara Dubajā var būt gana karstā, nedrīkst aizmirst, ka tuvumā esošais Saūda Arābijas pussalas reģions ir tradicionāli karsts un sausāks nekā Dubaja, ilgstoši novērojot ļoti augstu temperatūru, kas pārsniedz pat 40 grādus. Tādējādi, ja apmeklētājs plāno savu ceļojumu vasarā, būtu labāk izvēlēties ēnainas aktivitātes, piemēram, apmeklēt viesmīlības iestādes, kas līdzīgas palmu salām vai pamosties agrīnākos rītos, lai izbaudītu neaizmirstamus pēcpusdienas dakterus.

Patiesībā, apkārt Dubai - Desert City Resort ir daudz vietas, kas var piedāvāt jums atpūtu un izklaides. Neatkarīgi no sezonas, noteikti atradīsiet aktivitātes atbilstoši savam garšam un vēlmēm. Galvenais, protams, ir novērtēt atpūtu, kādu piedāvā tuvējos kalnos un nacionalajos rezervātos. Tādējādi ceļotājs varēs iepazīties ar tuvējo amatniecību, tradicionālo pārtiku un niecīgajiem ciematiem.

Kopumā, vislabākais laiks apmeklēt Dubai - Desert City Resort ir ziemā. Par iespēju, tā ir labs laiks apmeklējumam, kurā varat izbaudīt daudzas āra aktivitātes un iepazīt arī tuvās apkārtnes kultūru. Neatkarīgi no tā, kad plānojat apmeklējumu, atcerieties vilkt ērtu apģērbu un nomieriniet savu garu, lai gūtu maksimālu labumu no ceļojuma, apmeklējot Dubai reģionu.

Loading...
logo-up icon