location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Dubai - Jumeirah Palm

Dubai - Jumeirah Palm ir viena no visvairāk apmeklētajām tūristu vietām Apvienotajos Arābu Emirātos. Šī modernā pilsēta ir izcila ar savām, atpūtas un izklaidēs piedāvātajām pakalpojumu izvēlēm. Jumeirah Palm ir pērles formas un iekrāsojuma kā piedāvājuma rokās turēta kustīga dārgakmeņi. Uzcelta, lai pārkārtotu dabiska sala ietvarus okeāna agra zonā, tā piedāvā neierobežotas iespējas - no ekskluzīvām villām līdz augstākās līmeņa restorāniem.

Jumeirah Palm ir burvīgs marss tūristiem. Viņi bieži uzkāpj uz naktni spilveniem, kuros ir viena no pieprasītākajām izmitināšanas vietām pilsētā, jo tajos ir pārsteidzošs skats uz okeānu. Kā jau pie tūristu patika šīs pilsētas dēļ, tas ietver arī apmeklējumus luksusveida restorānos un banālu izmitināšanu. Savukārt, ja neesat tādu izmitināšanas iespēju cienītājs, jums ir vēl viena iespēja - padarīt dienu par atpūtas dienu. Jumeirah Palm piedāvā plašas pludmales, viesus ar ūdens sporta iespējām un noskatīties eksotisko zivju zemūdens pasaules.

Tomēr, ja jūs meklējat kaut ko vēl kaut kas eksotiskāku, no Jumeirah Palm ir iespēja apmeklēt pasaulē slaveno Burdžu Khalifu. Tas ir Augstākās pasaules ēka, vairāk kā 800 metru augsta celtnes, no kuras var nokļūt pāri izskalotam kontinentam. Tāpat iespējams apmeklēt Dubajā pazīstamo Al Arab viesnīcu, kura ir saasinājusi luksuss un uzskatāma par to mākslas darbu.

Secinot, Dubai - Jumeirah Palm ir fascinējoša un aizraujoša tūristu vieta, kas piedāvā klientiem neierobežotas iespējas. Turklāt, vienmēr ir kaut kas jauns, kas ir cienījams šeit.

Ēdiens Dubai - Jumeirah Palm

Kad ierodies Dubai - Jumeirah Palm, UAE kā tūrists, vari baudīt daudzas iespējas iepazīt vietējo virtuvi. Šajā rajonā ir pieejami vairāki restorāni ar dažādiem ēdieniem. Piemēram, tradicionālās arābu ēdieni ir pieejami "Al Nafoorah" restorānā, kur varēsi izbaudīt mērcīgos kebabus, karbonādi un humusu. Savukārt, "The Beach House" piedāvā pludmales atmosfēru un savdabīgu gaistošu kalmāru salātu.

Ja vēlies baudīt augstvērtīgus ēdienus, tad "Nobu" restorānā vēlākās stundās varēsi baudīt ekskluzīvus ēdienus, piemēram, šefpavāra Nobu Matsuhisa pazīstamos jāņoga un augu salātus, kā arī vairākas zivju un gaļas maltītes. Turklāt, vēlēdamies gaumīgus itāļu ēdienus, apmeklē restorānu "Il Gallo d'Oro", kas noved iestādei Michelin zvaigznīti.

Tāpat, ja esi novērots, ka jums ir trūcis skaistās labās gaumes un plānojatu baudīt kādu no Dubaju balto vīnu, ieteicams apmeklēt restorānu "Social By Heinz Beck", kas atrodas piekurzemē un jūs aicinās uz iespēju baudīt baltvīna un itāļu ēdienu harmoniju.\

Lai padarītu savu ēšanas pieredzi par patiesu atklāsmi, ņemiet vērā vietējos ieteikumus vai iepriekšējas rezervācijas. Dubajā, Jumeirah Palm, UAE Jums tiešām ir paveicies ar restorāniem, kas bieži vien nav pieejami citur pasaules valstīs.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Dubai - Jumeirah Palm

Dubai ir kā radīts, lai piedzīvotu lielisku ceļojumu un pavadītu savu brīvo laiku arikā pasakainās vietās, kāda ir Jumeirah Palm. Šīs vietas atrodas uz smilšainas sala pie Persijas līča krastiem. Jumeirah Palm ir skaista mākslīga sala, kas izveidota kā palmas lapas, tādēļ tā piesaista tūristus no visas pasaules.

Šeit Jūs varēsiet baudīt lieliskus skatus uz Persijas līci un peldēties vienā no vislabākajām pludmalēm uz Zemes - Jumeirah Beach. Varēsi apskatīties augstāko ēku pasaulē Burj Khalifa un pasaules vērienīgākās iepirkšanās zonas kā Dubai Mall un Mall of the Emirates.

Īpaši iespaidīgi ir arī nakts skati uz Jumeirah Palm, kad no visas salas izgaismojas viesnīcas, klubi un restorāni - visi ir izrotāti ar gaismām, kas uzskatāmi uzsver salas ainavu un skaistumu. Jūs varēsiet arī apmeklēt akvāriju un ūdens parku, kas piedāvā dažādas atrakcijas.

Ja Jums ir vēlme pievērsties relaksējošam ceļojumam, tad Jumeirah Palm ir atbilstošajā vieta. Salas viesnīcās ir dažādi SPA centri, kas piedāvā atpūtu un relaksāciju, kā arī jūs varēsiet baudīt lielisku kulinarāro izvēli vietējos restorānos.

Jumeirah Palm ir viena no pārsteidzošākajām vietām, kuru ir vērts apmeklēt Dubajā. Tas piedāvā daudz iespēju un aktivitāšu gan piekrastes pludmalēs, gan arī brīvības sajūtu un labu laiku ar visu ģimeni.

Labākais laiks ceļošanai

Dubai Jumeirah Palm ir kā celmlauziņš, kas paceļas no Persijas līča ūdeņiem un ir viens no visvairāk izcilajiem apskates objektiem pasaulē. Dubai ir pazīstams kā moderna, tehnoloģiski attīstīta un glamurīga pilsēta, kas ir viens no pieprasītākajiem galamērķiem tūristiem no visas pasaules.

Labākais laiks apmeklēt Dubai - Jumeirah Palm ir no novembra līdz aprīlim, kad temperatūras ir salīdzinoši zemas un laiks ir gaišs un sauss. Šajā laikā garā pludmale uz palmu koku salas ir ideāla vieta atpūtai un pludmales aktivitātēm. Tūristiem ir iespēja baudīt plašu viesmīlības nozari ar klasiskām vietējām ēdienreizēm, ekspansīvu veikalu klāstu, kā arī izbaudīt izklaides pasākumus, piemēram, kārtis, lasi, ūdens sporta veidus, kā arī luksusa kuģošanas un uz gaisa balona lidojumiem.

Tomēr, ja tūristi meklē kārtīgu atlaides, tad jūlijā un augustā sulīgās temperatūras ir piemerotas pieprasītajām atlaidesmērcēm un lielveikalu izpārdošanām.

Dubai Jumeirah Palm ir viena no labākajām nakšņošanas galamērķīm pasaulē. Tūristiem ir iespēja uzturēties kādā no izvēlētajiem sešstāvu luksusa viesnīcām, kurās ir pieejamas daudzas viesistabas un apartamenti. Viesnīcas atrodas skaistajos skatījumos uz Persijas līci un ir aprīkotas ar modernu tehnoloģiju, kas nodrošina augstu līmeni.

Tādējādi, laiks no novembra līdz aprīlim ir labākais laiks apmeklēt Dubai - Jumeirah Palm, kad tūristi var baudīt to, ko šīs krāšņās pilsētas piedāvā, no atpūtas pie jūras līdz nakšņošanas vietas luksusam. Ieteicams pirms braukšanas pārbaudīt un iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kas nodrošinātu pasākumu neparedzētu avārijas gadījumā.

Loading...
logo-up icon