location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Dubaija, Al Barša

Dubai - Al Barsha ir populāra tūristu vieta, kas atrodas apmēram 30 minūšu brauciena attālumā no Dubajas pilsētas centra. Al Barsha nozīmē "smilšu līdzenums", un tā ir pazīstama ar savām luksusa viesnīcām, plašajiem iepirkšanās centriem un plašām pludmalēm.

Viena no lielākajām un pazīstamākajām Al Barsha atrakcijām ir "Mall of the Emirates" - liels tirdzniecības centrs, kas ir mājvieta vairāk nekā 630 veikaliem, spa centram un dažādām izklaides iespējām, piemēram, kino un slidkalni.

Otra populāra atrakcija ir pludmale "Jumeirah Beach", kas ir plaša un sākumā zema, piemērota gan bērniem, gan pieaugušajiem. Turklāt Blakus "Jumeirah Beach" atrodas arī slavenais "Burj Al Arab" - luksusa viesnīca, kas ir pazīstama ar savu ekskluzivitāti un augsto cenu.

Turklāt Al Barsha piedāvā vēl citas izklaides iespējas, piemēram, "Ski Dubai" - pārsteidzošs kūrorts, kas atrodas iekštelpās, kur var slēpot, slidot un makšķerēt aukstajās klimata zonās.

Visbeidzot, ēdināšana Al Barsha atbilst jebkurai gaumei - šeit piedāvā vietējās ēdienus, kā arī starptautisku virtuves ēdienus. Tā kā Al Barsha ir populāras tūristu vietas, tā ir arī labs izvēles variants, ja jūs meklējat viesnīcas, kuras atrodas blakus iepirkšanās centriem, pludmalēm un pasaules līmeņa izklaides vietām.

Ēdiens Dubaija, Al Barša

Dubai ir viens no pasaulē populārākajiem tūrisma galamērķiem un Al Barsha ir daļa no tā. Šajā apgabalā atrodas daudzas restorānu iespējas, kuras varētu interesēt jebkura ceļotāja gaumi.

Ja vēlaties izbaudīt ievērojamu uzņēmuma pieredzi, jūs varētu apmeklēt "The Cheesecake Factory". Šajā restorānā varat izbaudīt ne tikai dekoratīvo un svaigu kūku, bet arī bulciņas, salātus, makaronus un citas ēdienreizes.

Ja jūs vēlaties izmēģināt vietējo ēdienu, jūs varētu mēģināt "Zeit und Zaatar Café" un "Al Mallah" restorānus. Abos restorānos varat izbaudīt vietējos kebabus, shawarmas un citus ēdienus.

Ja vēlaties izmēģināt Āzijas virtuves ēdienus, jūs varētu apmeklēt "Noodle House" vai "PF Changs". Šie restorāni piedāvā Āzijas ēdienus no dažādām valstīm, piemēram, Japānas, Taizemes un Ķīnas.

Ja vēlaties izmēģināt Itālijas virtuves ēdienus, jūs varētu izmēģināt "Carluccios" restorānu, kas piedāvā dažādus ēdienus no Itālijas, piemēram, picas, pastas un seksmu.

Kā redzat, Dubaī un Al Barsha piedāvā daudzus iespējams restorānus un ēdienus, kas varētu apmierināt jebkura ceļotāja gaumi. Neatkarīgi no tā, kādu ēdienu jūs vēlaties izmēģināt, jums noteikti būs ko piedzīvot Dubajā.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Dubaija, Al Barša

Dubai ir aizraujošs un pārpilns ar pārsteigumiem, kuru piedāvājums tūristiem ir neizsmeļams. Al Barsha ir viens no vairākiem rajoniem, kas ir izveidots pēdējos gados, un piedāvā vairākas izklaidējošas vietnes un aktivitātes.

Viens no galvenajiem apskates objektiem Al Barsha ir šoppings. Šeit ir vairāki lielveikalu centri, piemēram, Mall of the Emirates, kurā var atrast arī slēpošanas telpu Ski Dubai. Tas ir viens no vissmukākajiem un veiksmīgākajiem visas reģiona tūrisma objektiem un ir lieliska iespēja baudīt sniega aktivitātes jebkurā gadalaikā.

Ja vēlaties atpūsties un atvaļināties no pilsētas steigas, Al Barsha piedāvā vairākus skaistus parkus, piemēram, Al Barsha Park. Tas ir kluss un mierīgs oāze vēlīnajos pēcpusdienas stundās un ir lieliska vieta piknika rīkošanai vai ģimenes pastaigām.

Tāpat, lai izbaudītu lielisku skatu uz pilsētu un tuvējo reģionu, var doties uz Augsto torni, kurā ir skatu platforma, kas atrodas 124.stāvā, un atrodies pie skaistas panorāmas nakts ugunskuriem.

Vispārīgi, Emirātos ir lieliskas iespējas redzēt lielus teritorijās, kas atrodas tālu no pilsētas, piemēram, ja vēlaties vērot nomierinošas pludmalles un vēlētos atpūsties, tad Jumeirah pludmale kā apskates objekts ir lieliska iespēja redzēt un izpatikt. Vispārīgi, Dubai piedāvā daudz ko redzēt un darīt un atstās nelielu iespaidu uz jebkuru tūristu.

Labākais laiks ceļošanai

Dubai, Al Barsha ir populāra tūrisma vieta, kas ir īpaši pazīstama ar savu burvīgo ainavu, modernajām celtnēm, kultūras un vēstures pieminekļiem un daudzām citām interesantām vietām, kas piesaista tūristus no visas pasaules. Bet kāds ir labākais laiks, lai apmeklētu Dubai - Al Barsha?

Lai gan Dubai piedāvā viesiem siltu klimatu visu gadu, tomēr ziemā ir vislabākais laiks, jo vasaras karstums var būt pārāk intensīvs tūristiem, kam nepierasts arī smagie lietusgāzes. No novembra līdz martam temperatūra ir komfortabli 20-25 grādi, kas ir ideāls laiks, lai izbaudītu pastaigu pa ainavu, dotos uz pludmali vai apskatītu Dubajus no augstiem skatu torņiem. Šajā periodā arī daudzas festivāli un kultūras pasākumi notiek, tādējādi piedāvājot vēl vairāk aktivitāšu tūristiem.

Atcerieties, ka paaugstināts tūrisma sezonalitāte var padarīt viesošanos dārgāku, tāpēc, ja meklējat labāko darījumu, jums vajadzētu apsvērt sezonas ārpusē ceļošanu, piemēram, pavasarī vai rudenī.Kopumā, tas, kad ir labākais laiks apmeklēt Dubai - Al Barsha, galvenokārt atkarīgs no jūsu personīgajiem priekšstatiem un plāniem. Tomēr, ja vēlaties izvairīties no aukstā, bet vēlaties arī izvairīties no intensīvām karstajām temperatūrām, tad ziemā būs jūsu ideāls laiks. Bet, neatkarīgi no tā, kad jūs plānojat apmeklēt, Dubai - Al Barsha vienmēr piedāvās vērtīgus iepazīšanās iespējas un aizraujoša ceļojuma pieredzi.

Loading...
logo-up icon