location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Dubaija, DFC

Dubai - D.F.C., UAE ir kā radīts tūristiem, kas meklē jaunas un aizraujošas pieredzes. Šeit atradīsiet viss, kas jums vajadzīgs - no izejvielām, kas nodotās veikaliem un restorāniem, līdz tehniskajai telpai un kosmopolītiskajām naktsklubiem.

Pirmkārt, Dubai ir slavena ar savām debesskrāpjiem, tādiem kā Burdž Kalifa un Burdž Al Arab. Tā ir izklaide ne tikai tiem, kas piedalās to apskatīšanā, bet arī tiem, kuri vēlas uztvert šīs līdzās esošās struktūras ar savu fotokameru.

Otrkārt, ir vērts apmeklēt Dubajas mallus un bazarus, kas ir visai pamatīgi un pieļauj jums iegādāties dažādus pirkumus, ieskaitot mūsdienīgus zīmolu apģērbus un rotaslietas.

Lai sevi uzņemtu, jūs varat nobaudīt vietējo virtuvi no falafeliem līdz mangoldiem, vai izmantot iespēju izvēlēties no daudzām pasaules virtuvēm.

Tāpat Dubai piedāvā aizraujošas un pārsteidzošas aktivitātes, piemēram, ātrumvieglieklis un kartingu. Tāpat iespējams izmēģināt peldēšanu ar delfīniem, braukšanu ar dzipiem un pat ūdens slidotavu.

Visbeidzot, naktsdzīve Dubajā ir absolvēta, un jums ir iespējams izvēlēties starp īpaši radītajām naktīm uz Burj al Arab baznīcu vai apmeklēt klubs būvlaukums.

Dubai - D.F.C., UAE ir radošuma un atklāsmes joma, un tūristiem tas piedāvā neierobežotas izklaides un iespējas pavadīt laiku.

Ēdiens Dubaija, DFC

Ja esi tūrists, kas apmeklē Dubaiju un D.F.C., tad tev noteikti nevajadzētu palikt izsalkušam. Šeit ir daudz dažādu restorānu un ēdienu, kas varētu apmierināt pat visprasīgākos garšas komandas.

Pirmkārt, Dubaijā ir daudz vietējo restorānu, kur varēsi izbaudīt autentisku arābu virtuvi. Izbaudi garšīgu humusu, biešu un seleriju salāti, kā arī garšīgus kebabus. Neaizmirsti arī par vietējo dzērienu - tēju ar piparmētru.

Ja esi tieši D.F.C., tad noteikti apmeklē vienu no restorāniem un kafejnīcām, kas atrodas Dubaija Festivālu pilsētiņā. Te būs iespēja iegriezties vietējā McDonald's, choco.khelvn̄ vai kādā no citām pieejamajām izvēlēm.

Ja esi gatavs maksāt par ēdienu, tev noteikti vajadzētu apmeklēt Burdža Khalifa un izbaudīt brokastis, pusdienu vai vakariņas restorānā, kas atrodas uz tā 124. stāva. Turklāt, atrodas arī slavenais dubultā stāva restorāns, kurā būs iespēja izbaudīt garšīgo gaļu.

Kopumā, Dubaijā un tās D.F.C. ir daudz izvēles, kad runa ir par ēdienu. Atceries, kā tūrists, viens no interesantākajiem veidiem, kā iepazīties ar citu kultūru, ir izbaudīt tās virtuvi - tad jādodas uz avantiūru.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Dubaija, DFC

Dubai, kas atrodas Apvienotajos Arābu Emirātos, ir viena no pasaulē slavenākajām un pārsteidzošākajām pilsētām. Tā slavējas ar skylineriem, kurus var redzēt no tāluma, kā arī ar vēsturiskajiem un kultūras pieminekļiem, kā arī plašu izklaides piedāvājumu.

Pirmais, kas nāk prātā, ir pasaulē lielākais augstais ēka - Burdža Kalifa. Tā augstums ir 828 metri, un tas ir ļoti populārs tūristu galamērķis. No tā augšas var baudīt pārsteidzošu panorāmu un izbaudīt tikai tur redzamo atmosfēru. Turklāt, apāļa brauciens pa kanālu, kas atrodas Burdža Kalifa pagalmā, ir izcilākā pieredze, ko var gūt.

Nākamais ir Dubajas Veikalu centrs, kas ir lielākais tirdzniecības centrs pasaulē. Tā piedāvā daudzas iepirkšanās iespējas, kur var atrast jebko - no dārgiem zīmējumiem un modeļiem līdz kājām un veļai, bet ir arī maksimāli teritorijā vēsturisku labdarības organizāciju darbības, tās palīdz un palīdz izglītot nabadzīgās valstis.

Pēc tam, kad esat pavadījusi pāris stundas iepērkoties un atpūšoties, iesakām apmeklēt Dubai Moodijas parku, kas ir slavenākais izklaides parks pilsētā. To var saukt par bērnu paradīzi, taču te ir daudz izklaides arī pieaugušajiem. Lielisks vēlēšanās aizmiršanai un izklaidei.

Ja jums ir interese par reliģisko kultūru, Vakara musulmaņu pieminekļi - Meira moskva un Jebel Ali koraļļu mošeja. Jebkura no tām ir lieliska izvēle, jo tās piedāvā iespēju sajust vēsturiskas un reliģiskas vērtības, kuras ir tik raksturīgas šiem pieminekļiem.

Gulšankas krasts ir arī obligāta atrakcija Dubajā, kur var uzņemt lielisku sauli, uzlikt parastu drēbi un baudīt tur izklaidējošu un krāšņu uzņēmējdarbību, kas garso un priecē.

Dubai Exotic Zoo ir arī izcilā pieredze, protams ar prieku, patiks, jo šeit ir daudz neierastu dzīvnieku, kā, piemēram, mežtaci, krokodili un cūciņas.

Kopumā, neatkarīgi no tā, kādas ir jūsu intereses, Dubajā jums ir iespēja atvest pārsteidzošas un nepatiesanas atmiņas, kas nekad neļaus jums aizmirst šo īpašo pilsētu.

Labākais laiks ceļošanai

Dubai, viena no modernākajām un kosmopolītiskākajām valstīm, vislabāk apmeklēta no novembra līdz aprīlim. Šajā laikā gaisa temperatūra ir apmēram 20-25 grādi, ideāls laiks, lai izbaudītu visas atrakcijas un aktivitātes, ko piedāvā Dubai. Šajā periodā arī notiek vairāki festivāli un pasākumi, kas padara jūsu tūrisma pieredzi vēl interesantāku.

Lai arī vasara varētu būt pievilcīga siltuma cienītājiem, temperatūra dubultojas, sasniedzot pat 40-50 grādu marķieri, kas padara āra aktivitātes sarežģītākas un stresu pilnas. Turklāt vairums ielu aktivitāšu un šoppingu centru ir klimatizēti, tādēļ jūs varēsiet baudīt komfortu tikai iekštelpās.

Tāpat, tūrisma sezona, un tādējādi arī pieejamība un cenas ir salīdzinoši zemākas ziemas sezonā, jo vasara būtiski ietekmē pieprasījumu un cenas. Turklāt ziemas sezona ir ideāls laiks, lai apmeklētu pludmales, smaržīgo tirgus, izbaudītu kruīzu uz Dubajiem un citām izklaides aktivitātēm.

Tāpat, neaizmirstiet, ka vairāki islāma svētki un svētdienas atpūta var ietekmēt dažu atrakciju darba laiku un pieejamību. Tādēļ, lai izvairītos no pārsteigumiem, ieteicams pārbaudīt kalendāru pirms jūsu ceļojuma.

Dubai ir viena no populārākajām tūrisma destinācijām pasaulē, un nav šaubu, ka jums būs lieliska pieredze neatkarīgi no jūsu ceļojuma laika. Tomēr, apmeklējot D.F.C. UAE ziemas sezonā, jūs varēsiet izbaudīt šo moderno valsti ērtākos apstākļos un ar zemākām cenām.

Loading...
logo-up icon