location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Hanja, Georgioupolisa

Chania - Georgioupolis, Grieķija ir viena no skaistākajām un pievilcīgākajām tūristu vietām Grieķijā. Šī piekrastes pilsēta piesaista tūristus no visas pasaules savu unikālo un aizraujošo kultūras mantojumu, vēsturisko pilsētas arhitektūru un acīmredzamu dabas skaistumu dēļ.

Chania ir otrā lielākā pilsēta Kritē salā, un tā ir pazīstama ar savu vecpilsētu, kas ir viena no vislabāk saglabātajām Eiropā. Vecpilsēta ir pilna ar aizraujošiem grēdu un aleju, klasiskiem baznīcām un pasākumu laukumiem. Šeit var atrast arī vairākas ieroču veikalus, kā arī krodziņus, kuros var nobaudīt Kritē salas reģionālos ēdienus.

Tomēr Chania nav tikai vecpilsēta - tā ir arī tuvu skaistām pludmalēm. Draw mainās pēc sezonas, bet ērtībytības, kā arī krāsu un aizraušanās, paliek nemainīgas.

No Chania jūs varat devīt desmit minūšu ceļā uz Georgioupoli un jūsu acis būs pārsteigtas ar vēl vienu reizes. Šie divi pilsētas ārējdarbi kārpjus piekrastes pludmales, bet Georgioupoli no tiem var būt mazliet vienmērīgāka un mierīgāka, kur ir visvisām lieliskākās restorānu iespējas un izcilas ēdināšanas stjuarts.

Visās abās mazpilsētās ir pieejamas tūristu ekspertu vadītas ekskursijas, kas nodrošina, ka jūs redzat visu, kas ir jāredz. Turklāt, atrodoties šajās vietās, jūs varēsiet apmeklēt dažus no pasaules skaistākajiem dabas apskates objektiem, piemēram, Samarias kanjonu un Kournas ezeru.

Tātad, ja jūs vēlaties baudīt planašu jūras un debess krāsas, apmeklējiet Chania - Georgioupoli, Grieķiju un atklājiet savu ceļojuma pamudinājumu.

Ēdiens Hanja, Georgioupolisa

Georgioupolis ir maza piekrastes pilsētiņa uz Kritas salas, kurā piedāvā daudzas garšīgas ēdienreizes. Ja esi tūrists un ieradies uz vakariņām, tad noteikti izmēģini tradicionālo Krievijas salātu ar grieztiem dārzeņiem un fētu sieru. Turpinot garšošanu, neaizmirsti izmēģināt Melitzanosalata, kas ir ķiploku un baklažānu maisījums kopā ar ēdienu pildījumu. Ja esi liels jūras velts, tad nomēģini garšīgo Cretan jūras velšu, kas būs priekšnoteikums, lai jutītu salas garšu. Pēc tam izbaudi Kafes i Kafes, kas ir vārdu sajaukums no Kafe un Kafenes, kas nozīmē kafijas istaba un kafejnīca. Ēd un baudi Kafes i Kafes piedāvājumus - tējas vai kafijas, un delektējies ar gardu vairāk nekā 20 veidu maiznīciņām, kuras jau no rīta piegādā tieši uz Kafes i Kafes. Ēd un baudi!

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Hanja, Georgioupolisa

Chania un Georgioupolis ir divas burvīgas pilsētas Grieķijas Kreta salas ziemeļrietumu krastā, kas ir pilnas ar vēsturi un kultūras bagātinājumiem un piedāvā daudz aktivitāšu un atrakciju tūristiem.

Chania ir pilsēta ar senām tradīcijām, kur apskatāmi aizraujoši cilvēka veidotie arhitektūras un mākslas objekti, kā baznīcas, muzeji, katoikies un kazarmas, kas atspoguļo gan Venēcijas, gan Osmaņu impērijas ietekmi. Lai nogaršotu Kreta salas kulinārijas tradīcijas, ir jāapmeklē viena no pilsētas slavenajām krodziniekiem, kas piedāvā autentisku grieķu maltīti un jūras veltēm augstākās kvalitātē.

Georgioupolis ir mierīgs piekrastes ciemats ar dabas skaistumu un ugunskuru pašā pludmalē. Ciematā var apmeklēt Pāvesta Pāvila III galdu ar vēsturiskiem emblēmiem un dokumentiem, kas uzdod problēmas un izaicinājumus, kas saistīti ar kristiešu ticību un bērniem. Ciematā ir arī daudz apskates vietu, kur var baudīt un iepazīties ar greko-rakstarību, kā arī pārvērtību no tautas deju vakariem, kas notiek ziemeļrietumu pasaules atslēgā – jūras debess brīvdabas telpā.

Abas pilsētas piedāvā bezgalīgas iespējas relaksēties un baudīt brīvdabas atrakcijas, kā arī tradicionālo grieķu viesmīlību un kultūru. Tātad, Chania un Georgioupolis noteikti ir vērts apmeklēt kā tūrists, kas meklē vēsturi, kultūru, dabu un atpūtu.

Labākais laiks ceļošanai

Georgioupolis atrodas uz Krita salas, un tā ir viena no skaistākajām vietām Grieķijā, kas ir jāapmeklē, ja vēlaties baudīt vēsturisku un kultūras pieredzi. Tomēr daudzi ceļotāji jautā, kāds ir labākais laiks apmeklēt Chania - Georgioupolis.

Labākais laiks doties uz šo vietu ir no aprīļa līdz jūnijam un no septembra līdz novembrim. Šajā laikā laiks ir salīdzinoši vēss un patīkams, un var baudīt jaukos un mierīgos vakarus. Vasara Creta salā ir diezgan karsta un sausa, un tā var būt ļoti pārpildīta ar tūristiem. Tāpat, gadalaiks no decembra līdz martam ir ļoti auksts un turpinās lietus.

Georgioupolis piekrastes līnija ir viena no galvenajām tūristu atrakcijām, un tā piedāvā bezgala rindu jauku pludmales, lieliskus restorānus un kafejnīcas. Tāpat, Chania ar savu viduslaiku pilsētas šarmu piedāvā daudzus interesantus vēsturiskus pieminekļus un jahtu ostas, kas piesaista daudzus ceļotājus.

Tāpat, ja nevēlaties satikties ar pārpildītu vietu un vēlaties baudīt mierīgu un klusu atpūtu, tad ir vērts izvēlēties mazāk atgriezīgi laiks. Bet, ja vēlaties baudīt vairāk tūristisku pieredzi, tad vasara ir piemērots laiks, tikai jāpievērš uzmanība, ka var būt ļoti pārpildīts. Kopumā, lai apmeklētu Chania - Georgioupolis un izbaudītu skaisto vietu un pieredzi, ir jāizvēlas laiks, kad tā ir mazāk pārpildīta un laiks ir piemērots savstarpējo attiecību veidošanai.

Loading...
logo-up icon