location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Iraklija, Hersonisa

Heraklion un Hersonissos ir divi no populārākajiem tūrisma galamērķiem Grieķijā, kas atrodas uz Kreta salas. Heraklion ir salas galvaspilsēta ar senām vēsturiskām vietām un kultūras bagātinājumu, savukārt Hersonissos ir mazliet atpūtas pilnīgs tūrisma ciemats ar skaistu jūras krastu.

Heraklionā var atrast vairākas slavenību piesaistošas vietas, kā piemēram, Knosos pili, kas ir viena no galvenajām Kretas arheoloģiskajām vietām. Arī Heraklionas arheoloģiskais muzejs ir vērts apmeklēt, lai aplūkotu vēsturiskās artefaktus, kas atklāti salas dažādās vietās. Tūristi var doties uz pilsētas pilsētiņu, lai iepazītos ar tradicionālo kretiešu vēsturisko dzīvesveidu, nemaz nerunājot par tradicionālo kretiešu virtuvi, kas ir visai slavena.

Hersonissos, no otras puses, ir ideāla vieta atpūtai uz pludmali un ūdens sportu izmeklēšanai. Tūristi var doties uz pludmali, lai pavadītu dienu, beztraucētiņas saulē, un tomēr ir pieejama plaša diapazona aktivitāšu, piemēram,  ūdens skriešanu, ūdens skrējienu un slēgtās telpās notiekošo ūdens aktivitāšu.

Hersonissos ir daudz jaukas restorānu, kafejnīcu un bāru, kas ir zināmi ar labu auro, kā arī dzīvīgo naktsdzīvi.

Kopumā, gan Heraklion, gan Hersonissos piedāvā tūristiem daudzas iespējas iepazīties ar Kretas salu. Heraklion ir vērots vēsturiskais mantojums un kultūras bagātinājums, bet Hersonissos ir ideāla vieta atpūtai uz pludmali un piedāvā plašu diapazona pludmales izklaides. Abu vietu sakarībās tūristi var iegūt pilnīgu prieku no Krētas salas piedāvātā.

Ēdiens Iraklija, Hersonisa

Ja tu esi tūrists, kas atrodas Heraklion - Hersonissos, Grieķijā, noteikti nevajadzētu palaist garām vietējo virtuvi! Šī teritorija piedāvā daudzus tradicionālos un garšīgus ēdienus, kas noteikti iepriecinās tevus garšas kārpas.

Vai esi gatavs baudīt svaigi pagatavotus zivju ēdienus? Izbaudi jūras veltes, kā piemēram, jūras veltes pludiņus, kas bieži tiek pasniegti ar svaigiem dārzeņiem vai piparmētru mērci. Ja esi salaatu mīļotājs, tad noteikti izmēģini kretiskos salātus, kuros ietilpst skābs sieru, krūmu sēklas un medus sajaukums.

Ja esi mīļotājs vairāk gaļas ēdieniem, tad noteikti tu iepriecināsies ar Kleftiko, kas ir grieķu ēdiens, kur vietējā gaļa tiek cepta kopā ar buljoni un sīpoliem, kas rada aromātu un garšu, kuru tu nekad neaizmirsti.

Protams, nevar aizmirst arī par grieķu nacionālo ēdienu - souvlaki. Tikai šeit tu vari baudīt souvlakus, kuri ir pagatavoti pēc grieķu tradicionālās receptes. Souvlaki ir mazas, gaļas šķēlītes, kas ceptas uz amatu, un tos bieži pasniedz ar taukainu piktogrieķu mērci.

Vienkārši sakot, Heraklion - Hersonissos, Grieķijā, ir ēdiena paradīze! Bet neaizmirsti arī izmēģināt vietējos vīnus un alus, kas papildinās tavu piedzīvojumu vēlmi. Bon Appetit!

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Iraklija, Hersonisa

Heraklion ir viena no populārākajām vietām Krikas salā, kur tūristi var baudīt skaistu Minoan civilizācijas mantojumu apskati, kā arī daudzus citus vēsturiskus un kultūras objektus. Hersonissos, kas atrodas netālu no Heraklionas, ir pašā salas ziemeļu daļā un ir iecienīta galamērķis tūristiem no visas pasaules. Šajā vietā var atrast dažādus objektus, piemēram, Akropolu, kas ir senču grieķu dzīvojamā pils, suvenīru veikalus, tradicionālas krodziņus un restorānus, kā arī vairākus nocturno izklaides centrus.

Turklāt, Hersonissos ir jauniešu un partijas piekopts rajons. Tajā ir vairāki plažu kompleksi ar bezgalīgiem atpūtas un izklaides iespējām, kas piemēroti gan pāriem, gan ģimenēm. Turklāt, Hersonissos ir ļoti populāra arī ar ūdens sports: ūdens slidotavas, pop-up dēļi, ūdens motocikli, parasailings un nūjošanas iespējas ir pieejamas visiem tieši uz pludmes, un tūristi varēs pavadīt savu laiku darot tādas lietas.

Visbeidzot, Heraklion - Hersonissos kā tūristiem piedāvā ikvienam ko turpināt. Tas ir ideāls galamērķis jauniešiem, kas vēlas izbaudīt savu brīvo laiku, kā arī tiem, kuri vēlas aplūkot dažas no visskaistākajām vienā pasaulē. Turklāt, uz salas var atrast daudzas citas vietas, kuras vērts apskatīt, taču Heraklion - Hersonissos ir ideāla vieta, kur sākt.

Labākais laiks ceļošanai

Heraklion – Hersonissos, Grieķija ir viena no populārākajām tūristu galamērķīm Grieķijā, un tās skaistums un kultūras mantojums bieži piesaista daudzus apmeklētājus no visas pasaules. Bet kad ir labākais laiks apmeklēt šo aizraujošo vietu, lai baudītu visu to, ko tā piedāvā?

Vislabākais laiks, lai apmeklētu Heraklion – Hersonissos, Grieķiju, ir no maija līdz oktobrim. Šis laika posms piedāvā siltu un saulainu klimatu, kas ir ideāls aktīvām dienām pludmalē un ekskursijās, bez tāda saules karstuma, kas varētu kaitēt veselībai. Vēlams apmeklēt šo vietu maija sākumā vai oktobra beigās - šajos mēnešos ir mazāk apmeklētāju, un tādējādi viesi var baudīt plašāku vēlmju izvēli, kā arī vieglāk samazinās gaidīšanas rinda dažos populāros apskates objektos.

Tāpat ir jāņem vērā svētku laiki un brīvdienas, kad Heraklion – Hersonissos, Grieķija var būt ļoti pārblīvēta ar tūristiem un tam ir augstākas viesnīcu cenas. Cenas par viesnīcām, lidmašīnām un citiem ceļošanas pakalpojumiem var pieaugt arī jūlija un augusta mēnešos, kur ir viss karstākais un piepildītākais laiks Grieķijā.

Visbeidzot, ir svarīgi pieminēt, ka Heraklion – Hersonissos, Grieķija-to ir jāapmeklē, kad viesi vēlas izbaudīt pludmales atpūtu, vēsturisko mantojumu, neskartas dabas ainavas un zinātniskas atklāsmes. Turklāt, neaizmirstami bus gastronomiskie piedzīvojumi ar turpinājumu grieķu kultūrā un cilvēku izpratnē par dzīvi. Visbeidzot, jebkurā gadalaikā ir vērts apmeklēt Heraklion – Hersonissos, Grieķij, jo tā skaistums un kultūra nav atkarīgs no laika un tāds ir mūžīgi un uz visiem laikiem.

Loading...
logo-up icon