location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Lasite, Istro

Lassithi - Istro, Greece ir burvīgs ciems, kas ir ideāli piemērots atpūtai un relaksācijai tūristiem, kuri vēlas izbaudīt dabas skaistumu un atdalīties no ikdienas steigas. Šeit, tūristi var baudīt burvīgus skatus uz jūru un klintīm, kā arī apmeklēt virkni interesantu vietu.

Istro pludmale ir viena no skaistākajām vietām Lassithi reģionā, kur var pavadīt laiku saulē , baudot kristālos skaidru ūdeni. Tiek piedāvāti daudzi ūdenssporta veidi, piemēram, slēpošana, zveja, dzīvības apskates zemūdens ekskursijas un daudz kas cits.

Līdzīgi, Lassithi ir godam atzīmējama arī ar tradicionālo kreteniskās ēdienreizes piedāvājumu. Tūristi var apmeklēt tradicionālos kafejnīcas un restorānus, lai izbaudītu un garšotu tradicionālos ēdienus, piemēram, tzatziki un saganaki - taukainu sieru, kas ir pagatavots akās. Tāpat apmeklētājiem ir iespēja baudīt liellopa gaļu, un lieliskus sieriem.

Lassithi ir arī vēsturiski nozīmīga vieta, kur ir daudz laikmeta pārpalikumu un antīko pamatstruktūru. Piemēram, Iraklionas Arheoloģiskais muzejs ir vietēja galvenā atrakcija, kur var iepazīt Arheoloģiskā darinājumi no vairākiem laikposmiem.

Lassithi-Istro, Greece ir viens no tiem atvaļinājuma galamērķiem, kurā var atrast kultūras un vēsturiskus pieminekļus, kā arī izbaudīt jaukus, klusus skatus uz jūru un klintīm. Tas ir ideāli piemērots tiem, kas vēlas izbaudīt mierīgu brīvdienas, un apgaroties no ikdienas steigas un stresa.

Ēdiens Lasite, Istro

Kad apmeklē Lassithi - Istro, Grieķiju kā tūrists, vienmēr ir vērts izmēģināt tradicionālo grieķu virtuvi. Šeit jūs varēsit baudīt svaigus jūras produktus un gaļu, salātus un vietējo sieru, kā arī garšīgas zupas un makaronus. Turklāt vērts izmēģināt grieķu saldumus, piemēram, baklavas un halvah.

Mēs iesakām izmēģināt vietējo zivju restorānu, kurā jūs varēsit baudīt svaigus, tīrītus un garšīgus jūras produktus, kas tiek piedāvāti ar tradicionālajām grieķu garšvielām un mērcēm. Protams, tradicionālajā Grieķijā obligāti izmēģiniet jebkuru no valsts slavenajām salātēm - horiatiki, caciki vai maroulosalata. Un neaizmirstiet par garšīgajiem griķu sieriem, piemēram, feta sieru, kas ir ārkārtīgi populārs un tiek izmantots daudzos ēdienos.

Ja vēlaties izbaudīt patiesi garšīgu, sātīgu maltīti, ieteicams apmeklēt kādu no tradicionālajiem ēdam vietām, kur piedāvājums nav tikai ļoti garšīgs, bet arī daudzveidīgs. Diezgan plaša izvēle ir arī kafejnīcās, kurās piedāvā garšīgus kafijas dzērienus un saldumus.

Īsumā, Lassithi - Istro, Grieķija ir vietne, kur jūs noteikti varēsit baudīt garšīgas un sātīgas maltītes. Vietējie ēdieni un produkti ir svaigi, kvalitatīvi un garšīgi, tādēļ noteikti jāizdara tikšanās ar vietējiem ēdienreizēm, kuras jūs nekad nepametīs vientulībā.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Lasite, Istro

Lassithi, kas atrodas Kretas salas austrumu daļā, ir viena no skaistākajām un iedarbīgākajām vietām, ko var apskatīt Grieķijas salās. Tiek uzskatīts, ka Lassithi kalnu ieleja ir kā dievības iesaukas vieta ar skaidru debesu, silto saules staru un iespaidīgu kalnu ainavu. Istro novads, kas atrodas Lassithi kalnu pakājē, piedāvā saviem apmeklētājiem neaizmirstamas atpūtas iespējas.

Lūdzu, pievērsiet uzmanību, ka Istro novadā var redzēt neskaitāmas kultūras un vēsturiskas vietas. Ja vēlaties izjaukātu dienu, jūs varētu sākt ar apmeklējumu Muzeju, kas atrodas Dikti kalnā. Šajā muzejā viesus iepazīstina ar radniecību starp cilvēkiem un dabu, kā arī Kretaile kreikatiem. Šī ir lieliska iespēja, lai iepazītos ar pagātnes un dabas skaistumu.

Turpinot savu piedzīvojumu Lassithi-Istro, vēlies atgriezties pie dabas skatījumiem un iedaļīgām ainavām, kuras piedāvā Lassithi kalns. Viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt, ir Lassithi plato, kas atrodas kalnu virsotnē. No plato varat redzēt 1300 vetvernicu divos līmeņos. Varbraucienā uz plato varat baudīt aizraujošus skatus uz kalniem, kā arī vēsmu, kas jums aizrauj savu uzmanību.

Istro novadā ir vērtīgas pludmales, piemēram, Voulisma un Agios Panteleimonas, kurās varat atpūsties un baudīt skaistu Jūras skatu. Agios Nikolaos, kas atrodas ne tālu no Lassithi-Istro novada, ir viena no populārākajām vietām pēc izklaidesm, restorānu un izvēlnēm. Šajā salas daļā jūs atradīsiet arī vairākus klosterus un baznīcas, kuras sniedz ieskatu par pagātni Kretā - kristietībai un grieķu kultūrai.

Lassithi - Istro novads ir ļoti aizraujoša vide, kas piedāvā daudzas interesantas iespējas un iespaidus. Šo vietu var apmeklēt arī ar braucamrocību, lai iegūtu vēl lielāku iespaidu par šīs skaistās malas un saspēles skatu. Ja vēlaties apmeklēt skaistu vietu Grieķijas salā, Lassithi - Istro ir viens no labākajiem galamērķiem.

Labākais laiks ceļošanai

Lassithi-Istro ir gleznainas Izu krasta pussalas līdzenuma daļa Grieķijā, kur dabas skati un kultūras bagātinājumi iet roku rokā. Tas ir skaists galamērķis ikvienam ceļotājam, kas vēlas doties uz pievilcīgu vietu un sajust vietējo kultūru. Tomēr, ja jūs plānojat viesoties Lassithi-Istro, jums būtu jāzin, ka ir labākais laiks, lai to izdarītu.

Vislabākais laiks, kad apmeklēt Lassithi-Istro ir no maija līdz septembrim. Šajās mēnešos ir saulains un silti laika apstākļi, kas ļauj jums baudīt jūras, ikdienas dzīvi un spēlēties ar ūdeni. Viesoties Lassithi-Istro agrā pavasarī (marta-un aprīlī), var būt auksti un vējains, bet nozvejot agrā skābekļa skati ir vērts iesaistīties šajos mēnešos. Bet, ja jūs vēlaties izvairīties no lietainiem un drēgna laika apstākļiem, labākai laikam ir jābūt jūlijam un augustam.

Lassithi-Istro vasarā ir ļoti pievilcīgs tūristu galamērķis, ne tikai dēļ laika apstākļiem, bet arī dēļ daudzajiem festivāliem, kas šajā laikā tiek rīkoti. Izbraukuma kaķēs piekrastē, jūs varat atrast daudzas tradicionālas lielveikalus, kas pārdod vietējos produktus un velk savus tūristus ar savu ēdienu, vīnu un tūrisma objektu piedāvājumu.

Lassithi-Istro ir skaista vieta, kas beigās nebūs pilna valstspiederīgo. Tā, ja jūs vēlaties vērot vairāk, nekā tikai tūrisma iezīmes, jums vajadzīgs ierasties, lai redzētu, kā vietējie cilvēki vēlas līvu. Viņi interešu jūrā, tradicionālajās izstādes, debess dienas uz noslēpumainiem kalniem un citos nozaru pasākumos.

Tādējādi redzams, ka, lai viesotos Lassithi-Istro, labākais laiks ir no maija līdz septembrim, bet vasara ir ideāls laiks, lai izbaudītu visu jūras piedāvājumu un daudzus festivālus. Turklāt, jums vajadzētu izmantot iespēju redzēt lielu daļu no tradicionālās kultūras un mācīties atšķirības starp Grieķijas dažādajām pusēm. Tajā pašā laikā labākais atpūtas pierādījums Lassithi-Istros ir labi atkopšana un iepazīšanās ar dabu, kas ir īsta vieta, kur atpūsties, atjaunoties un tikt lauku dzīves ritmā.

Loading...
logo-up icon