location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Iraklija-Kokkini Hani

Heraklion un Kokkini Chani ir divas tikpat aizraujošas tūristu vietas uz Kretas salas Grieķijā, kas piedāvā daudz dažādības un iespēju ne tikai vēsturiskās pilsētās, bet arī pie krasta līnijas.

Heraklion ir lielākā un viena no smagāk apmeklējamajām pilsētām Kretā. Tā ir skaista pilsēta ar reiz bagātu vesturisku mantojumu. Pilsētas galvenā atrakcija ir Venēcijas ostas forti, kas ir pasargājuši pilsētu no uzbrukumiem un saglabājušas to līdz mūsu dienām. Citas apskates vērtas vietas ir Herāklejona Arheoloģiskais muzejs, kas ir lielisks izstāžu galerijas veids, kurā tiek izstādītas senās arheoloģiskās atklāsmes un Glāste jeb Kafeneio, kas ir tipiska kafija un tīrīšanas līdzeklis, kas atrodams Hercālejā, kā arī šīs vietas kulinārijas kultūra ir slavena, tāpēc neaizmirsti par tās bezgalīgiem ēdieniem, kas ir tik vērtīgi apmeklētājiem.

Bet, ja jūs vēlaties būt norobežots no pilsētas katastrofas, Kokkini Chani ir pasakaini skaisti apmetums ar pludmali, kas atrodas tikai 15 minūšu brauciena attālumā no Heraklionas. Šīs pludmales smilšainais melns un sārmainais smaržojums patiesi sagādās baudu jūsu jūtīgajām pēdām un peldēšanai, kas ir atbrīvojošs un atspirdzinošs, tā pauž Kretas dzīves ritmu. Šīs pludmales skaistums varētu būt iemesls, kāpēc apmeklētāji no visas pasaules atgriežas, lai iegūtu šādu skaisto pieredzi. Kokkini Chani viesnīcas tiek vērtētas kā ģimenes draudzīgas un devisi pārtraukumi, un tos iesaka pāris un ģimenes ar bērniem, kas vēlas būt pie jūras un baudīt atvaļinājumu.

Herakliona un Kokkini Chana ir tikai dažas no tūristu vietām, kas ir vērts apmeklēt Kretā, un šīs vietas varētu būt īstās aizraujošas pieredzes, lai daudzās dienās baudītu Kretas kultūru un krāsaino dzīvi.

Ēdiens Iraklija-Kokkini Hani

Heraklion un Kokkini Chani ir divi skaisti Grieķijas ciemi, kas atrodas uz Kretenes salas, un tie piedāvā daudzas iespējas tūristiem, kas meklē vietu, kur baudīt vietējo kultūru un gastronomiju.

Nebūs grūti atrast restorānus, kuros varēs nobaudīt daudzveidīgu Grieķijas virtuvi. Vienkāršs, bet garšīgs un veselīgs ēdiens ir souvlaki, tas ir gabals jēļa vai vistas, kas grilēts uz šķēlēm, uz maizes plāksnītes salikts kopā ar ceptām kartupeļu šķēlēm un aromātisku tzatziki mērci. Turklāt, ir ļoti populāri haverzemēšanas restorāni, kur piedāvā pievārētos ēdienus, piemēram, moussaka, kas ir ļoti populāra Grieķijā, kā arī pasticcio un stifado.

Par godam tieku, kurš nav atstrādājis padauzas sviedri, kā arī svaigi vārītas zivis un jūras veltes ir must-try, it īpaši, ja esat jūras produktu cienītājs. Runājot par saldumiem, jums obligāti jāmēģina bougatsa, kas ir krietni mazāk slavētais saldais ēdiens, kas ir ļoti populārs Kretenē. Tas ir saldais maiznieks ar cukuru, dendro, mandelēm un ķiršu sīrupu. Kā arī, ir iespējams atrast dažādus saldumus ar medu un riekstiem.

Turklāt, jums nevajadzētu izlaist iespēju izmēģināt dažus senstilu restorānus, kuriem ir kultūras vēsturiskā nozīme. Vienu no tādām vietām ir "Peskesi", kas atrodas vecpilsētā Heraklionā un piedāvā tradicionālos kreteņu ēdienus.

Raugoties no vispārējās perspektīvas, Kretenes virtuve ir iecienīta visā pasaulē. Tikai uz Kretenes salas ir vairāk nekā 30 miljoni olīvu koku, tādējādi ir ļoti svarīgi izmēģināt vietējos alus un vīnus, kuri bieži tiek pagatavoti ar vietējiem produktiem.

Tieši tāpēc, neierobežojiet sevi un izmēģiniet daudzveidīgo Grieķijas virtuvi. Par ēšanu Kretenē jāatgādina, ka tā ir pilna ar dziļu tradīciju un kultūras vēsturi, tādēļ piedzīvojums nav tikai garšas koka gabaliņos, bet gan arī tradīciju, kuras musulmonu ienaidnieki mēģināja griezt nost.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Iraklija-Kokkini Hani

Heraklions un Kokkini Chani ir ļoti populāras tūristu galamērķi Grieķijā. Te ir daudz interesantu apskates vietu, kas var aizraut cilvēkus no visiem pasaules malām. Piemēram, Heraklions ir slavena ar savu arheoloģisko muzeju, kas atrodas centrālajā pilsētas daļā. Muzejs satur plašu kolekciju no Minojas kultūras laikmeta un vēsturiskām svarīgām atradnēm. Turklāt, jūs varat apskatīt arī Nozares muzeju, kas piedāvā ieskatu tradicionālajā kretiešu dzīvesveidā un amatniecības tehnoloģijās.

Kokkini Chani ir mazāka pilsētiņa, kas atrodas netālu no Herakliona. Turklāt, tai ir plaša pludmale, kas ir vērtīga apmeklējuma vieta ģimenes atpūtai. Jūs varat izmēģināt dažas ūdens sporta aktivitātes, kā piemēram, ūdens skriešanu vai banānu braukšanu. Kokkini Chani arī ir laba vieta izmēģināt vietējo kretiešu virtuvi. Ēdienkartē ir daudz garšīgu un tradicionālu ēdienu, piemēram, svaigu zivju, olīvju eļļas un medus.

Tāpat Heraklion un Kokkini Chani piedāvā plašu naktsdzīvi, kas ietver restorānu, bāru, klubu un kinoteātru iespējas. Tātad, neaizmirstiet izbaudīt dejās kretiešu mūziku un atmosfēru.

Kopumā, Heraklion un Kokkini Chani ir tik daudzi interesanti un vērtīgi apskates objekti un aktivitātes, un šīs divas pilsētas varētu būt pilnīga dienašķērsošanas atrakcija jūsu ceļojumam uz Grieķiju.

Labākais laiks ceļošanai

Heraklion - Kokkini Chani, Greece ir populāra tūrisma vieta, kas atrodas Krētas salas dienvidu piekrastē. Tās salīdzinoši mierīgās pludmales, kā arī tuvums pie vēsturiskām un kultūras vietām padara to par vienu no populārākajiem ceļojumu galamērķiem dienvidu Eiropā.

Parasti, labākais laiks apmeklēt Heraklion - Kokkini Chani ir no maija līdz oktobrim, kad laiks ir siltāks un sauss. Jūlijs un augusts var būt ļoti karsti un piepildīti ar tūristiem, bet tas nenozīmē, ka jums jāizvairās no šiem mēnešiem. Lai izvairītos no masu viegli pludmales vai tūristu vietām, varat apmeklēt tādu vietu kā Knosos arhitektūras pieminekli agrākā dienās.

Kas attiecas uz ziemošanu, tā kā Heraklion - Kokkini Chani ir salas galvaspilsēta, līdz ar to ne visi tūristi pārziemo šeit aukstākajos mēnešos. Decembris līdz februārim ir vēsāks un lietaināks, un viesiem varētu būt grūti izbaudīt saules gaismu un skaisto pludmales ainavu.

Tomēr, tajā pašā laikā, varat baudīt priekšrocības, ja apmeklējat ziemas mēnešos, piemēram, ciemošanās pie iedzīvotājiem lieliskos vietējos restorānos un kafejnīcās, izstaigājot vecpilsētu ar vēsturiskiem objektiem un pasakaini vecajām zemnieku mājām.

Kopumā jūsu izvēle par labāko laiku Heraklion - Kokkini Chani ir atkarīga no jūsu personīgajiem vēlmēm un izpratnes par to, kas ir jums svarīgs. Tomēr, ja jūs vēlaties baudīt lielisku laiku pludmales atpūtai un apmeklēt atrakcijas, ko piedāvā Krētas salas dienvidu piekraste, maijs līdz oktobrim ir perfekts laiks apmeklēt šo vietu.

Loading...
logo-up icon