location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Iraklija, Fodele

Heraklion un Fodele ir divas brīnišķīgas tūristu vietas Grieķijā, kas iepriecinās ikvienu ceļotāju. Heraklion tiek uzskatīts par lielāko Kretas salas pilsētu, kas ir pilna ar vēsturi un kultūru. Pilsētas tirgus ir patiesi iepriecinošs, un tur varēsit iegādāties dažādus rokdarbu izstrādājumus, vietējo produktu, kā arī baudīt greznu un garšīgu maltīti.

Fodele, savukārt, ir neliela ciematiņa Kretas salas rietumu krastā. Šī vieta ir pazīstama ar to, ka tur ir dzimis slavens Grieķu mākslinieks El Grecos, tāpēc tur var apmeklēt viņa dzimšanas māju un izstādi.

Fodele ir pilna ar gleznainām pludmalēm, kurās varēsiet pavadīt laiku peldoties, sauļoties vai baudot skaisto ainavu. Turklāt tie, kuri vēlas izmēģināt savas prasmes, varēs izmēģināt ūdens sporta veidus, piemēram, windsurfingu, zveju vai niršanu.

Kopumā Heraklion un Fodele ir lieliskas vietas, kur varat apskatīt skaistas ainavas, baudīt vietējo vēsturi un kultūru, kā arī atpūsties uz gleznainajām pludmalēm. Tā kā tur ir tik daudz ko piedāvāt, tiešām var teikt, ka Heraklion un Fodele ir ideālas tūristu vietas.

Ēdiens Iraklija, Fodele

Kā tūrists Heraklion - Fodele, Greece jāpārliecinās, ka ievēro tauku, sārmu un sāls līdzsvaru Grieķu virtuvē, kas ietver daudz olīveļļas un zivju, kā arī pārsteidzoši svaigas dārzeņu un augļu piedevas. Protams, ir arī mājas gatavotas "mezedes" (uzgrieznis) un vietējie "pies" (turta) ar svaigu labību. Vienkārši neaizmirstiet pabeigt maltīti ar "rafinētu" Grieķu kafiju vai vietējo "Heraklion" austri un vīnu. Bet, pārliecinieties, ka mērenība - tas ir atslēgas vārds, jo nevēlamais liekais svars var būt liels patīkamības pasliktināšanās faktors jūsu ceļojumā!

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Iraklija, Fodele

Heraklion ir viena no populārākajām vietām Kretas salā, kas piedāvā daudz dažādu iespēju tūristiem izpētīt un baudīt Grieķijas kultūru un vēsturi. Vien no šīm skaistajām vietām ir Fodele, kas atrodas pie Augsto kalnu masīva Krētas dienvidaustrumos.

Fodele ir mazs ciemats, kurā var apskatīt senās ražošanas metodes un apciemot vietējos amatniekus un bodegas. Tā ir viena no slavenākajām vīna ražotnēm Krētā. Ja vēlaties pamācīties grieķu tradicionālo vīna ražošanas tehniku, noteikti ieteicams apmeklēt Fodele.

Turklāt ciematā ir skaista pludmale ar mierīgu un siltu ūdeni, kas ir piemērota atpūtai un saules vannai. Jūs varat nopirkt vietējo produktu suvenīrus un grieķu rokdarbu kā arī paēst vietējos ēdienus. Fodele ir arī vieta, kur var baudīt vietējos dzirkstošos vīnus un alu.

Heraklion piedāvā arī daudz citu iespēju, piemēram, apmeklēt Arheoloģisko muzeju, kas saglabā lieliskus eksponātus no starp 6000 p.m.ē. un 450 n.m.ē. periodiem. Arī Heraklionas pils, kas būvēta 13. gadsimtā un kas bija viena no mūsu nēsātās civilizāciju pēdējās bastionās dienvidu Eiropā, ir apskatāms uz vietas.

Ja jums patīk dabas piedāvājums, noteikti jāapmeklē Krētas Augiudzētava, kur varat atrast lielu dažādu koku un krūmu, kā arī vēsturisko dabas tēmu parku. Tāpat Heraklionā ir arī vairākas dienvidu Krešu pludmales, kas piemērotas gan atpūtai, gan sporta aktivitātēm.

Visbeidzot, ikdienas gaitās jūs varat baudīt vietējo kafijas un ēdienu kultūru, kas ir ļoti svarīga daļa no krētiešu dzīves. Te jūs atradīsiet daudzus restorānus un kafejnīcas, kur varat nobaudīt dažādus delikatesus un vīnus, kas tiek ražoti vietējos vīna pagalmos.

Kopumā, Heraklion ir viena no ideālajām vietām, lai izpētītu Krētas salu un grieķu vēsturi, savukārt, Fodele ir īpaši jauka vieta, kur pavadīt brīvdienu, baudot Krētas skaistumu un dabu.

Labākais laiks ceļošanai

Heraklion - Fodele ir skaista un aizraujoša vieta, ko vērts apmeklēt kā tūrists. Lai gan ziemas mēnešos šeit var izjust klusumu un mieru, vasara ir laiks, kad šeit tiek organizētas dažādas aktivitātes un pasākumi. Vasarā, kad ir labvēlīgāka laika prognoze, ir lielisks laiks apmeklēt pludmales un baudīt jūras un saules sniegtās baudas.

Turklāt, Heraklion - Fodele ir slavena ar savu kultūras mantojumu un pieminekļiem, kurus var redzēt un izpētīt. Tā kā tas ir iespaidīgs arheoloģiskais centrs, kas sniedz ieskatu pagātnē un parāda mūsu kultūras attīstību, to var apmeklēt jebkurā gadalaikā. Tāpat vēlams apmeklēt šo vietu pašu vidū, kad ir mazāk cilvēku apmeklētāju.

Kā tūrists, vēlams mēģināt ierasties jau agrā pavasarī vai vēlu rudenī, kad cilvēku skaits ir mazāks, un vēl joprojām spēj baudīt jaukos laika apstākļus un skatus, kā arī izbaudīt Heraklion - Fodele skaistās pludmales un dabas skaistumus.

Galvenais noslēpums pašreizējam laika apstāklim Heraklion - Fodele ir tas, ka jebkurā laikā var iejusties šo apbrīnojamo vietu atmosfērā un baudīt tās skaistumu un viesmīlību. Vēriens nav kā Lielbritānijā, tā ka varbūt jāņem vērā kā atstāt laiku iepirkties pirms lidojuma uz mājām.

Lai arī kuru laiku jūs izvēlaties apmeklēt Heraklion - Fodele, jūs noteikti atradīsiet to, ko meklējat - skaista vienreizēja vēsture, kultūra, ēdieni, pludmales un dabas skaistumi, kas jūs noteikti nekad nepametīs.

Loading...
logo-up icon