location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Heraklion - Old Hersonissos

Heraklion - Old Hersonissos, Greece ir viena no populārākajām tūristu vietām Kretā, kas pazīstama ar savu piemēroto atrašanās vietu un lielisko vēsturisko un kultūras pievilcību. Old Hersonissos ir neliela, sirsnīga ciemata ainava, kas atrodas netālu no Heraklion pilsētas, un piebilst tūristu pieredzi ar savu gleznošanas paradīzi. Šajā vietā ir daudz jāredz un jāpiedzīvo, tostarp kultūras apskates objekti, pludmales un citi izklaides iespējas.

Old Hersonissos piemirstas ar savu brīnišķīgo vēstures mantojumu, kas atklājas pastaigu laikā pa Vecpilsētu un tās celiņiem. Ciema dienvidu daļā ir pazīstama kā grieķu katoļu baznīca, kas sevī ietver dažas no krāšņākajām kāzu ceremonijām malā deju salā. Turpmākais ceļojums uz raganu vilcieniem sniedz iespēju uzmest aci uz ciema autohtonajiem dekoratīvajiem logiem un nelielajām koka mājiņām.

Vecpilsētas pludmalēm ir unikālas un piemērotas gan sauļošanās, gan peldēšanās aktivitātēm. Tās piedāvā burvīgu skatu uz Vidusjūru un mēslo virspusē ar palmu kokiem, kas ierāmē dīvāniem un atrodas malu restorānos.

Tāpat Old Hersonissos apmeklējot, tūristiem ir brīva izvēle apskatīt tirdzniecības laukumus, tirgotavas un citus piedāvājumus lielveikalos. Svaigākvēla ēdiena baudīšanai varat izmēģināt arī daudzus restorānus, kas piedāvā vietnieku gardumus un vēsturiski nozīmeļus.

Kopumā, Heraklion - Old Hersonissos, Greece piedāvā fantastisku iespēju pakāpeniski izbaudīt Kretas kultūru un skaistumu. To vēlme atgriezties šajā vietā ir ļoti liela, un to var izskaidrot ar visu to, ko tajā ir piedzīvojis un patiešām izpratis.

Ēdiens Heraklion - Old Hersonissos

Heraklion - Vecais Hersonisos, Grieķija, ir satriecošs galamērķis tūristiem, kas meklē ne tikai mājīgu un tradicionālu atmosfēru, bet arī neskaitāmas iespējas nobaudīt vietējo gastronomiju.

Ja esi tūrists Heraklion - Vecajā Hersonisosā, noteikti izmēģini tādus vietējos ēdienus kā "dakos" - krosta ēdienus ar tomātu, siera, olīvām un garšaugiem, "kolokithokeftedes" - piparmētru un cukīni kārtojumus, un "snails" - svaigas gliemeži, kurus var nobaudīt daudzās restorānu vietās. Turklāt, noteikti izmēģini arī vietējo olīveļļu un medu, kas tiek uzskatīti par galvenajiem produktiem Heraklion - Vecajā Hersonisosā.

Ja esi vairāk tējas cilvēks, noteikti izbaudi vietējo mājas tēju vai īpašos melnos kafijas maisījumus, kas apvieno dažādus garšaugus un garšvielas.

Kopumā, lai arī ko tu izvēlies ēst Heraklion - Vecajā Hersonisosā, noteikti izbaudi vietējo garšu un kultūru daudzveidību!

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Heraklion - Old Hersonissos

Kad atrodaties Heraklion, noteikti jāapmeklē Old Hersonissos. Šis vēsturiskais ciemats atrodas tikai 25 minūšu brauciena attālumā no Heraklionas, un tajā ir daudz ko apskatīt un izdarīt.

Sākumā noteikti jāapmeklē Vecpilsētas pamatskola, kurā Aldo Moro, Itālijas premjerministrs, tika turēts gūstā 1978. gadā. Jūs varat arī apmeklēt Hippocrates Tree, uzskatītu par vienu no vēlākajiem Eiropā augstākajiem kokiem.

Nakts laikā Old Hersonissos pārvēršas par burvīgu ielu svētku vietu ar spilgtiem gaismas numuriem un izklaidēm. Jūs varat iemācīties tradicionālo grieķu deju, klausīties mūziku un apmeklēt koncertus, kuri bieži notiek ciematā.

Old Hersonissos piekrastes līnija piedāvā plašas iespējas ūdens sportu cienītājiem. Snorkelēšana un izpēte ir populārs aizraušanās veids Hersonisos pludmalēs.

Visbeidzot, jums noteikti jāizmanto iespēja nogaršot grieķu ēdienu. Old Hersonissos piedāvā daudzus lieliskus restorānus, kuros var izmēģināt vietējos ēdienus. Šie restorāni piedāvā svaigus produktus, ko var baudīt gan vienatnē, gan ar draugiem vai ģimeni.

Tā kā Old Hersonissos ir tikai 25 minūšu brauciena attālumā no Heraklionas un piedāvā daudz ko apskatīt un darīt, noteikti vērts izmantot iespēju un apmeklēt šī vēsturiskā ciematu, pat ja esat Heraklionā tikai uz īsu laiku.

Labākais laiks ceļošanai

Heraklion un Old Hersonissos, kas atrodas Kritē salā, ir populāras tūrisma galamērķi ar skaistiem pludmaļām, senām vēstures un kultūras vietām un lielisku gastronomiju. Taču, kad ir labākais laiks apmeklēt šos reģionus?

Labākais laiks apmeklēt Heraklion un Old Hersonissos ir no maija līdz septembrim. Šajā laika posmā temperatūra ir apmēram 25-30°C, un ir neliels iespējamība, ka varētu nokrišņi. Šajā laikā jūras ūdens ir siltāks un piemērots peldēšanai, kā arī daudz aktivitāšu un pasākumu tiek rīkoti uz pludmales.

Tomēr, ja jūs plānojat apmeklēt Heraklion un Old Hersonissos ziemā, tas var būt arī interesants piedzīvojums. Ziemā temperatūra ir vidēji 12-15°C, bet Kritē salā nav auksti. Turklāt ziemā ir mazāk tūristu, tādējādi vairāk vietu uz pludmalēm un pie populārām tūristu vietām.

Tātad, lai apmeklētu Heraklion un Old Hersonissos kā tūrists labākais laiks ir no maija līdz septembrim, kad ir silti un sausi laikapstākļi. Tomēr, ja jūs vēlaties izvairīties no lielākajiem tūristu plūdumiem un sagaidīt vairāk klusuma un mierīgu atmosfēru, ziemā būs laba izvēle. Bez tam, Kritēi ir dabas skaistums un krāšņums visu gadu, tādējādi varat baudīt šo skaisto salu jebkurā laikā!

Loading...
logo-up icon