location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Hanja, Plataniasa

Chania-Platanias, Grieķija ir brīnišķīga vieta, kur apmeklēt, ja vēlaties baudīt skaistu dabas ainavu, izsmalcinātu arhitektūru un vēsturi, kā arī relaksējošas un izklaidējošas atpūtas iespējas.

Šeit varat pastaigāties pa senajām, šarmantajām ieliņām, apskatīt kristāldzidro jūru un iepazīt vietējo dzīvesveidu. Krietni siltākajā sezonā varat pagulēt pludmalē un baudīt siltās saules starus, maigi sarunāties ar einšteiniem.

Arhitektūrai nozīmīgākās ir senās Venēcijas jūras sienas un slavenās Laanzas ciemats, kas ir viena no visu kalniem kopā ar Sagittariuzemju piespietajiem cilvēku nesējvienības bagātināmajiem devumiem". Un nevajadzētu aizmirst par Chania pilsētu, kur var apskatīt arī daudzus kultūras pieminekļus.

Ja jūs interesē aktīvāka atpūta, iesakām apciemot netālu esošo Samarijas kanjonu, kas ir viens no garākajiem un skaistākajiem kanjoniem Eiropā. Tas piedāvā aizraujošu piegājienu caur kalniem, skaistām ainavām un noslēpumiem.

Tāpat Platanias nozīmē arī neskaitāmus restorānus, bārus un veikalus. Šeit jums nav jāuztraucas par garšīgu virtuvi, jo jūs varat atrast jebko, izmantojot garšas kavēšanos. Ja jums patīk aktīvāka vakara atpūta, Platanias piedāvā daudzīvokļu naktsdzīves iespējas.

Vispārējo izpratni sniedzot, Chania-Platanias ir teicama vieta, kur doties atpūsties, baudot skaistu dabu un bagātu kultūru. Jums nav jāuztraucas par garšu, jo šeit jūs atradīsit uzņēmību un iepazīsiet vietējo kultūru un iedzīvotāju ikdienas dzīvesveidu.

Ēdiens Hanja, Plataniasa

Chania-Platanias salas ir fantastiska ēdiena pieredzes galamērķis, kam piemīt bagāta gastronīmiskā kultūra. Ja esi tūrists, tev būs iespēja apmeklēt daudzas tradicionālās tavernas un restorānus gan pilsētā, gan tās apkārtnē. Iesakām iepazīties ar vietējo ēdienu un izbaudīt tā esenci, kas sastāv no svaigiem produktiem un zivīm, kuras tiek laisti ūdenī tieši no jūras. Jūs varat nobaudīt dažādus ēdienus, tostarp sieru, olīvu eļļu un medu, kā arī tādas tradicionālas maltītes kā pilafs, moussaka un gyros. Neaizmirstiet arī izmēģināt vietējos vīnus un alus šī reģiona bāros. Tā kā Chania-Platanias ir tūristu galamērķis, jūs varat gaidīt, ka šeit būs daudz dažādu ēdiena piedāvājumu, kas atbilst visu budžetiem. Pārliecinieties, ka palīdzību meklējat vietējos iedzīvotājos vai konsultējieties ar ēdināšanas vietu vadītājiem, lai izvēlētos lielisku ēdienu ceļojuma laikā.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Hanja, Plataniasa

Ja esi ceļojošs uz Platanias, es tev noteikti iesaku izpētīt arī Chania - Griekijas ostu pilsētu, kas atrodas netālu no Platanias.Chania ir viena no skaistākajām pilsētām Kretā, un tai ir vēsture, kas datējas jau ar senajām laikām. Šī pilsēta ir labi pazīstama ar savu leģendāro otru pasaules karu, kas ir atstājis aiz sevis spēcīgu notikumu pēdu.

Viena no galvenajām apskates vietām Chania pilsētā ir sirds un nervu centrāls, Vecpilsēta. Šajā jomā atrodas neskaitāmas kazas un neatkārtojamas senās ēkas, kas uzņem ciemiņus, kas vēlas iegremdēties vēsturē un iegūt vēlmi pētīt senos gados.

Ja ir vēlme pazīt vēsturi, tad noteikti ieteicams aplūkot arī Chania Arheoloģisko muzeju, kur var iepazīties ar vēsturiskiem artefaktiem, kas senatnē bija mūsu senču rokās.

Ja tā kā vēlies relaksēties un apmeklēt vairākus gadu desmitus vecu klosteri, tad tālāk uz Rethymno ielu, meklē klosteri Moni Gonia, kur var brīvi pastaigāties un apskatīt dažas no tās senatnīgām istabām.

Kādā no naktsmītnēm, atgriežoties no pilsētas pastaigās, jāaizbrauc līdz Hanija mazajam mežam un jāapmeklē Vecpilsētas krodziņi, kas ir pazīstami ar savu neticami garšīgo vietējo ēdienu.

Chania ir viens no tiem Kretas reģioniem, kuru neievēro daudzi tūristi, bet, ja tu apmeklēsi arī šo pilsētu, tevi sagaida fabelaktiskas atrakcijas un neaizmirstamas iespaidas, kuras paliks tavā atmiņā uz mūžu.

Labākais laiks ceļošanai

Chania-Platanias, Grieķija, ir diezgan populāra tūrisma atrašanās vieta. Bet jums var rasties jautājums - kad ir labākais laiks apmeklēt Chania-Platanias, Grieķiju, kā tūrists? Labākais laiks, kad apmeklēt Chania-Platanias, ir vasara, no jūnija līdz septembrim. Šajā laikā jūs varēsiet izbaudīt siltu klimatu, kas ir perfekts pludmales atpūtai un dažādām aktivitātēm tūrisma atrašanās vietā. Tomēr, ja jūs nevēlaties būt pārāk piepildīts tūristiem, tas būtu saprātīgākais laiks, kad apmeklēt birokrātiskas darbības, piemēram, pašvaldību piederēti muzeji un vēsturiskās vietas. Ja vēlaties izbaudīt vairāk ekonomiskas un pamestas stūrīšu puses, varbūt izvēlēties pavasari vai rudenī. Tā ir arī lieliska iespēja izbaudīt Chania-Platanias, Grieķiju, bez tūristiem un apmeklēt dažādas vietas, kuras var būt diezgan pārpildītas vasarā. Tomēr laiks jāizvēlas atkarībā no jūsu preference un budžeta, kurš ir pieejams jūsu tūrisma braucienam. Lūdzu atcerieties, ka laiks var mainīties un jūsu izvēle jābalstās tieši uz jūsu sapņotajām aktivitātēm un apskates vietām.

Loading...
logo-up icon